Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim evde kendine aparat olusturabilirsin ben ilk olarak kulak copune biraz pecete ve ustune strec film sarip yapmıştım. Daha sonra aparatlari aldim ama sen rimeli ya da yuvarlak tarak sapı far fırçası bunun gibi seyleri kalınlık sırasına göre deneyebilirsin . Emin ol doktore gitmene zaren gerek yok bizim burda gitme imkanımız var yine gotmedik cok gereksiz sekilde yüksek fiyatlar istiyorlar aşılmaz bir durummus gibi dusunmemizi sağlıyorlar ama burda herkes yardimlasarak aştı sen hic merak etme asicaksin ❤❤❤ ben iki doktorlar görüştüm ilki cok yuksej geldi ikinci mecbur bikac seans gorustum sonra burayi keşfettim doktoru bıraktım ve buranin sayesinde aştım parmaktan daha hizli ilerledim

Tamam bir de onu deneyeyim ama sizce kizlik zarindan dolayi mi iceri giremiyor?
Hayir canım biraz içeride pelvik kası var istemsiz onu kasıyoruz ondan dolayı duvar varmış gibi geliyor giremiyor. Insallah sende yapinca göreceksin kizlik zari diye bisey yok herkesin anlattigi kanama aslinda kadinlarin ilk iliskide kendini kastigi icin vajina ici tahris oluyor o yuzden kanama gerceklesiyor. Ben ve daha burdaki bircok arkadas 4 aparatı da yaptik eslide denedik hic ama hic kanama olmadi

Yaa gercekten mi cok moral oldunuz bana cok tesekkur ederim insallah asacagim ben de

Yaa belki de yillarca bilincaltimiza giren sacma dusuncelerden dolayi oyle dusunuyorum tamamdir dilatorler deneyecegim ben de insallah

Yaa belki de yillarca bilincaltimiza giren sacma dusuncelerden dolayi oyle dusunuyorum tamamdir dilatorler deneyecegim ben de insallah
Kesinlikle öyle canım beynimize neyi söylersek onu kabul eder.Zihninde o bölgenin esneyen genişleyen organ oldugunu hatırlat.Ve aparat egzersiz olmadan bu işi çözemiyoruz. Birde doktor Müjdegül Karacanın vajınusmus videolarını kesin izleyin

Sence nerde olmuyor olabilir? Yani ilk girişte canın mı acıyor? heyecan yaptığın için mi tamamlanmıyor? yoksa eşinden kaynaklı olabilir mi
Acı mı bilmiyorum ama bir baskı hissediyorum birde eşimden kaynaklida olabilir sabırsızlanıyor bir an önce onun istediği farklı ben yavaş sakın olmak istiyorum

Acı mı bilmiyorum ama bir baskı hissediyorum birde eşimden kaynaklida olabilir sabırsızlanıyor bir an önce onun istediği farklı ben yavaş sakın olmak istiyorum
O zaman bunu ona ısrarla anlatmaya çalış normal olmuş olsa şimdiye olurdu ama bu bir hastalık senın desteğine ihtiyacım var de o baskı hissi hepimizde oldu canım normal o an işte bekleyeceksiniz sonra tekrar devam aparati bekletiyor musun içinde

Baskı olması normal başlarda, eğer tam giriş olduğunda içindeyken bi baskı hissediyosan başlarda çoğu kişide oluyormuş o, ama başında acıdan devam edemiyosan muhtemelen geriliyosundur eşin panik ediyo olabilir biraz

Evet baskı hissediyorum sadece apartlarla kolay yapabiliyorum artık bekletiyorum ama esli denemem olmuyor

Olmuyor dediğin başta hiç mi girmiyor yoksa tamamı oluyor ama baskı mı var? Tamamı oluyor ama baskı varsa zamanla atlatırsın herhalde, aparatlar olduğu halde baştan ilişki olmuyosa panik oluyosundur
Hiç girmiyor girişin olduğu kısım da galiba bir baskı hissediyorum onun baskısına dayanamayıp geri çekiliyorum ister istemez

Bu gibi durumda sakinleştirici faydalı olur mu acaba panik yapmamak için
Valla bilmiyorum ben ne sakinleştirici kullandım ne uyuşturucu, bence öyle şeyler kullanmak yerine en doğal şekilde çözmek daha iyi geliyor bana, diyodum kendi kendime sonuçta kaç milyar insan bunu hiçbişi kullanmadan yaptı yani senin ne eksiğin var, ama hiçbir şekilde olmuyosa en büyük sorun panik falansa eğer belki denemeye değerdir, ama yine de belki daha yetkili birine sormak iyi olur

Arkadaşlar merhaba dün yazmıştım bugün esli denemem başarısız oldu yardım edicek biri var mı
Bak ben aparatları içimde bekletmediğim halde eşli yapmıştım ve anlamamıştım bile sordum tamamen içimde mi diye. Uzun uzun ön sevişme yapın eşin parmaklarıyla seni rahatlatsın önce tek sonra iki parmak alışıncaya kadar sok çıkar yaparak orayı esnetebilirsiniz ön sevişmede. Ben ilk seferimizde yere uzandım popomun altına yastık koydum misyoner pozisyonda denedik ve hiçbirşey anlamadım. Aparat daha zordu yani. Ama o ilk giresiye kadar kendini rahat bırak. Dediğim gibi eşin parmaklarıyla orayı genişletirse hiç sorunsun yapacağına eminim bende öyle oldu. Ayrıca kayganlaştırıcı kullanmayı sakın ihmal etme. Bence su bazlı kullan kızlar yağ da kullanmış ama yağ bende yanma yapıyordu tabi yine sen hanginde rahat ediyorsan. En önemlisi uzun ön sevişme , kayganlaştırıcı, ve ilişki öncesi parmak veya aparatla alıştırma

Bu gibi durumda sakinleştirici faydalı olur mu acaba panik yapmamak için
Hic gerek yok canım gayet kendin ol bilinçli ol uyusturu sprey aldim ben onunla hic yapamadim kas gevşetici igne yaptırdım ama beyin o kadar etkili ki bu konuda onlarin hepsi pasif kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…