Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar çok afedersiniz bir konuyu çok kafama taktım affınıza sığınarak anlatmak istiyorum vajili arkadaşların eşlerinde ereksiyon sorunu oluyormu ya ben eşimi bu halemi getirdim diye düşünmeye başladım (( o gün sen hiçbişey bilmiyosun dedi şimdi ne kadar kafama taktıysam dalıp dalıp gidiyorum (( lütfen yardım

ewet canım oluyor :) kendi psikolojimiz yetmiyomuş gibi adamlarında psikolojisini alt üst ediyoruz hihoyyyto yüzden bu dönemde eşlerinizi şımartın kızlar :dance:

canım teşekkur ederım bence cok guzel bır program bırını halletmeden oburune gecılmıyo yapıcam ıns

Sanırım oluyor canım.Çünkü benim eşimdede ilk başlarda hiçbir sorun yokken ileriki zamanda aynı sorun oluştu.Bende eşimi bu hale getirdiğim için çok üzüldüm :gitme: Onların psikolojileride alt üst oluyodur bizimle beraber.Kendi kendime dedim eşim ne hayalllerle evlendi benimle,bu yüzden cinsellikten soğudu belkide.Ama üzülmenin bir faydası olmuyorki başarınca elimden gelen herşeyi yapacağım Allahın izniyle. :Saruboceq:

canım evet oluyo onlardada yıne aynı seymı olucak yıne aglıyacakmısın...dıye adam zevk almayı bırak ıllet bısey oluyo biz 4 ay oncesıne kadar cok sık denıyoduk ama her seferınde aglama sızlama onun ıcın esımde benımle o ıse karsı sogukluk oldu hersey normal oluyodu ama oraya gelınce sıkıntı yasıyodu onun ıcın oda benden sogumamak ıcın o ısın dısındakı herseyı yasıyoruz ama benımde bu arada bu ısı halledıp artık benım cekmem lazım onukı oda etkılenmesın

kızlar bende yendim bu siteyi çıkakaranlardan allah razı olsun

CANIM TEBRİK EDERİM darısı diğer arkadaşların başına...
arkadaşlar öncelikle kendinize yada eşinize acımaktan üzülmekten vazgeçin....bu kimsenin suçu değil...kimse bu duruma düşmek istemezdi...ama olmuş bi kere yapacak bişey yok :ecrin_bebek: ağlasakta zırlasakta kendiliğinden vaji yok olmuyor...herşey bizim parmaklarımızın ucunda...bıkmadan usanmadan bunu hep beraber yeneceğiz...takıldığınız her konuda hiç sıkılmadan buraya yazın sorun araştırın ama egzersizlerden vazgeçmeyin lütfen....

tamam ben egzersiz yapmaya gidiyorum :)))) görüşmek üzere

Haklısın venüsten ben yaklaşık 1 ay burada okudum cesaret edemedim.Ece,Zerr ve diğer arkadaşlar sağolsun baya cesaret verdi.Kulak çubuğunu denedim hemen olmadı ama vazgeçmedim olmadı diye tekrar denedim sonunda oldu inanamadım ağladım.Sonra doğum günü mumunu denedim onda hala kasılıyorum,şuan regliyim ama bitince deneyeceğim.Eşimde yapmıyorum diye üstüme geliyordu ona söz verdim reglim bitince hergün egzersiz yapacağım dedim ve Allahın izniyle yeneceğim diyebiliyorum artık. :Saruboceq: Çok sağolun :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…