Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben geldim buradayım canım yendi uğramadı diyorsunuz dimi? Haklısınız ama sadece okuyum kapatıyorum bu aralar işlerim o kadar yoğunki anlatamam.Venüsten canım yendikten sonra 2 defa denedik oldu ama halen kendimi kasıyorum.İmşallah en kısa zamanda kendimi kasmadan yaparım.

canım ilk girişte üstteki şişlik mi? böyle aşağı doğru sanki..

hayatcım dövücem valla seni kızım bal gibi kızlığın bozulmuş senin :mymeka: bak sakın cesaretini kaybetme. asıl bundan sonraki aşamalar çok kolay olacak senin için. senin kızlığın bozulmuş hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile3 bak devamında artık kanaman bile olmucak bana da doktorla çalışırken büyük aparatta olmuştu o yüzden sıkma canını boşuna tam gaz devam gamyoncuiremsu

SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM AYNI DUYGULARI YAŞIYORUZmafoldumben

arkadaşlar bunun güzellikle ne alakası var.siz hiç ilkokul mezunu vajili gördünüz mü? hayır... zaten bu kadar sorumluluk insanı vajili yapıyor. yüzde doksan üniversite mezunu..Allah insanın kaderini güzel eylesin inşallah tüm vajililer kurtulur..

hatta kadın doğumcularda bile

Evet normal doktorlarda da oluyor...
Bizim aile dostumuz bir dahiliye doktoru var ona vaji olduğumu söyleyince kendisinin de aynı sorunu yaşadığını söylemişti. İşin tıp boyutunu bile düşünmüştüm. Yırtılacak diye beynime yerleştiği için evde dikiş için gerekli malzemeleri hazırlamıştım eşime diktirecektim demişti. Eşi de doktor...

elifcim evet şişlik aynen dediğin gibi ama bugün aparatla başarabildim yarın büyük gün deneme yapıcas eşimle inşallah hakkıyla çıkarım şu işten:kedi:

Canım ben bildim bile var o hep o bende. doktoruma sordum kasılman azaldıkça o şişlik açığa çıkar vaji yapısından kaynaklı. fiziksel sorun değil o dedi. yani bu iyi bişi. neden üzülüyorsu ki? kas katı kesilince kaslar geriliyor vajinin yapısı daralıyor giriş daralıyor ama sen rahatladıkça vaji orjinal yapısında kalıyor. giriş kısmının o şekilde olduğunu söyledi bana doktor. ben 2. gün vaji denememde farketmiştim onu

canım bu haber süper kafama takıyodum bende çok iyi geldi şimdi bu haber sağol canım benim.

Canim ne diye dovuyomussun anlayamadim???? kizlik bozulmasina gulucek ne var onu hic anlamadim???

su yazindan tek anlasilir kisim devaminda artik kanaman bile olmucak ,,tam gaz devam kismi yani...

Bu sorundan kurtulmus olabilirsin,,burda iyi bir sekilde tecrubelerini paylasmani bu durumda olabilicek insanlara tecrubelerini aktariyor olman anlasilir ama bu kimseye saygisizca yazi yazmani gerektirmez dimi..ben ozelden veya burdan sana saygili bir sekilde sorularimi soruyorum,,cvplarin icinde tesekurumu ediyosam ,,senden de ayni saygiyi, konusma tarzini beklerim..lutfen..

canim cok cok tesekkur ederim verdigin cesaret icin..sende mi egzersizlerinde dilatorler ile calismistin??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…