Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım öncelikle süperrr bi gelişme olmuşş,,,sona çok yaklaşmışsınn,,,inşlh bu hızla kısa zamanda başarırsın...
canım,sen şimdi dilatorün 4. aparatını çalışırken biraz zorlamışsın ,Yani zorla so...nca kızlık zarının kenarları yırtılarak biraz kanaman olmuş olabilir,,,bence egzersizlerine başladığında çok zorlama,zorlandığında bırak,birde vajina içindeki o gerilme ilk ilişkide bendede olmuştu,o çok normal canım,

canım senin için çok sevindim süpper bi haber acele etme bak diğer kısmları yavaş yavaş yapiyorsun 4. aşamada zorlanman normaldir acele etmeden her gün bir egzersiz yaparak tekrar başla o kana gelince evet kızlık zarını biraz zorlamışın ama önemli değil umarım en kısa zamnada üm boğumları yaparsın

kızlar bende yendim hersey düzene girdi artık ama bi sorunum var işişkiden sonra vajinamın sol tarafında şişlik oluşuo neden olabilir yardım.

arkadaşlar ben bu hayat acil arkadasın bahsettıgı aparatlardan almak istıyorum nasaıl nerden alınır bana bılgı verırmısnız lutfen

kızlar bende yendim hersey düzene girdi artık ama bi sorunum var işişkiden sonra vajinamın sol tarafında şişlik oluşuo neden olabilir yardım.

maşallah yenen yenene tebrik ederim canım...böyle bi sorun burada hiç okumadım istersen bir uzmana danış bir an önce...her ilişkiden sonra oluşuyosa mutlaka bir nedeni vardır diye düşünüyorum...malum kadın olmak zor zanaat artık çoooook dikkat etmemiz gerek herşeye...

evet dogru dedin canım bazen anestol sürüyorum acaba o mu yapıo ya da prez.. bi latesk die bir madde varmış oda dokunabilirmiş doktordan da korkuyoırum:)

evet dogru dedin canım bazen anestol sürüyorum acaba o mu yapıo ya da prez.. bi latesk die bir madde varmış oda dokunabilirmiş doktordan da korkuyoırum:)

mutlaka bi şey dokunuyor ama ne :))) merak etme jinekolojik muayene hepimizin korkulu rüyası ama yapacak bi şey yok opuyorumnanaktandurumunu anlatırsın anlayışlı bi dr ile çok rahat muayene olabilirsin...artık bunlarada alışmamız lazım...

şimdi aklıma rahmetli anneannem geldi kızlar zavallımı 12 yaşında evlendirmişler dedem ise 35 yaşındaymış ilk gecede bayılmış dayanamamış tövbe tövbe nerden aklıma geldiyse

şimdi aklıma rahmetli anneannem geldi kızlar zavallımı 12 yaşında evlendirmişler dedem ise 35 yaşındaymış ilk gecede bayılmış dayanamamış tövbe tövbe nerden aklıma geldiyse

yazık daha çocuk denecek yaşta...anam biz bu yaşta ayılıp bayılıyoruz :kedi:korkunun ecele faydası yok ayılsakta bayılsakta doğanın kanunu bu hihoyyyt

yazık daha çocuk denecek yaşta...anam biz bu yaşta ayılıp bayılıyoruz :kedi:korkunun ecele faydası yok ayılsakta bayılsakta doğanın kanunu bu hihoyyyt

ya zaten bu vajinusmus annelerimizde babannelerimizde v.s insanlarda yani eski çağlarda kimsede yok bu bilinçli insanların kültürlü insanların başına geliyo farkındaysak malesefki

seracım önce vajina anatomisini incele netten,ne kadar esnek olduğunu filann,,,ayna ile bak kendini rahat bırakınca,gevşeyince ,ıkınıca ne kadar açılabileceğini bi gör,sonra parmağını dokundur,bol kayganlaştırıyla derin nefes al ,verince yavaşça ittir,yönü popoya doğru,zaten kayıcaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…