Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım sen ne durumdasın fazla takip edemiyorum...
Egzersiz yapıyor musun? Geçen gün deneme yapacaktım eşim yorgundu yazmışsın. Yaptınız mı sonra?

derincim aparat denemesini yaptığım halde son 2 gündür yapamıyodum tekrar başa döndüm sandım az önce egzersiz yaptım veee başarabildim eşimde ereksiyon sorunu oldu sayemde ama az önce aradım yarına hazır ol dedim yarın denicem sonuç inşallah mükemmel olur

canım benim siz yeterki yenin inan burada başaran arkadaşlar yani bizler en az sizin kadar mutlu oluyoruz..yenince bizi daha iyi anlayacaksınız...bu arada p..s denemesini alttamı üsttemi deneyeceksin ?

ben alttayken sanırım kendimi kasarım ama kontrol bende olursa aparatla yapıyomuşum gibi hissedicem o yüzden ben üstte yapıcam diyorum sence :kedi:

Aradın mı? Ayrı mısınız eşinle yani başka yerde falan mı çalışıyor...
Başa dönmemen normal. İnsan bir defa beynine kabul ettirince kolay kolay başa dönmüyor. İnşallah biran önce başarırsın...

ben alttayken sanırım kendimi kasarım ama kontrol bende olursa aparatla yapıyomuşum gibi hissedicem o yüzden ben üstte yapıcam diyorum sence :kedi:

ben üstte yapmıştım ama tabi kişiden kişiye değişir sen nasıl kendini rahat hissedersen... p...s denemesinden önce yatakta sanki eşinin üzerinde p...s denemesi yapıyormuşsun gibi yani bacaklarını 2 yana aç ve aparatla öyle çalış...aşağıdan yukarıya doğru egzersizini yapıp sonra eşinle deneyebilrsin...birde p...s denemesi sırasında istersen ters oturupta dene çünkü o anda eşinle birbirinizin yüzüne bakarken konsantren bozulabiliyor benim öyle olmuştu mesela o bana bakarken huzursuz olmuştum gözlerindeki o bekleyişi görmek istemedim ters oturdum... birde p...s asla bakma tavana lambaya duvara bak ama p...s bakma...hee sen nasıl rahat edersen bunlar benim başarmamdaki önemli bölümlerdi sadece :kedi:

çok sağol canım bende aynı senin gibi düşünüyorum aparatla git gel yaparken kasılma oluyo hala tabi

gamyoncuiremsubu arada listede o kadar vajili hatun görüyordum şimdi hiç biri yok ortalıkta nerdesiniz kızlar ??? inşallah egzersiz yapmaktan buraya girmeye vakit kalmıyordur güzel haberlerinizle gelirsiniz bir an önce

Ben en başta geldiğini düşünmesem de evet cinsellik çok önemli...

benim en başta dememden kastım eğer ben vajiden kurtulursam eşimi her konuda sadece cinsellik değil mutlu edicem çünkü kendime özgüvenim gelecek yüzüm gülecek herşeyden zevk almaya başlıcam buda haliyle eşime yansıyacak bunu demek istedim ezik olarak yıpranmış görmesini istemiyorum artık

Evet bu vaji sadece cinsel hayatı değil bütün evliliği etkiliyor...
Ama vajiyi yenince evliliğin merkezinin cinsellik olmadığını gördüm ben şahsen. Yani o kadar çok sıkıntı yaşadım ki vaji de sıkıntı mıymış dedim bazen...
Benim için cinsellik başta gelmiyor bu yüzden canım...

anlıyorum ben seni canım bir sıkıntı bitiyorken diğeri başlıyo hiçbirşey dört dörtlük değilki zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…