Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya inşallah hepimiz bu hastalıktan kurtuluruz insanda psikoloji bırakmıyo bunu başarsam eminim evliliğime daha çok sahip çıkıcam daha çok mutlu olucam hiçbir engelim hiçbir sıkıntım kalmayacak (

ya inşallah hepimiz bu hastalıktan kurtuluruz insanda psikoloji bırakmıyo bunu başarsam eminim evliliğime daha çok sahip çıkıcam daha çok mutlu olucam hiçbir engelim hiçbir sıkıntım kalmayacak (

Amin canım,,,inşlh herkes kurtulur,umudunuzu kaybetmeyin,hep cesaretli olun,sizin bizlerden neyiniz eksik,çok şükür,,,sizde başarıcaksınız,,,kendinizi rahat bırakın,gevşeyin,olumsuz düşünmeyin,karamsar olmayınn,inşlh emeklerinizin karşılığını alırsınızzz

ya zaten bu vajinusmus annelerimizde babannelerimizde v.s insanlarda yani eski çağlarda kimsede yok bu bilinçli insanların kültürlü insanların başına geliyo farkındaysak malesefki

canım eskiden insanlar birbirlerine cinsellik hakkında hiç bir şey anlatmazlardı herkesin kendi özeliydi ama günümüzde bu konular ulu orta çoluk çocuk yanında konuşuluyor yok kırmızı söyle geldi böyle gitti yok kız patlakmış laflara bak yaaa tekermi bu patlasın..bunu duyar duymaz hepimiz beynimizde yeni senaryolar ekledik p...s gircek patlayacak ortalık kırmızı gölü olacak....insanların laf olsun torba dolsun diye yaptıkları muhabbetlerin ceremesinide bizler çekiyoruz görüldüğü üzere....

kesinlikle katılıyorum

arkadaşlar ara sıra egzersizlerde takılmanız son derece normal...ben 2 parmak egzersizi çok rahat yaptığım halde yeri geliyodu tek parmağı alamıyodum psikolojik bunlar ara sıra olabilir insanız en büyük derdimiz vaji olsa bile başka yüklerde var omuzlarımızda...sallayın gitsin 5 dk ara verip tekrar dönün egzersize daha rahat yapacaksınız....

sağol venüsten inşallah başa dönmem canım

sağol venüsten inşallah başa dönmem canım

bebişim sen artık bir kadınsın yok öyle başa dönmek falan hihoyyytburada oklava ile yaptırıyoruz geri kalan egzersizleri ona göre klava:yarın öbür gün anne olacağız böylemi öğreteces çocuklarımıza takıldığın yerde bırak kaç lülülülülülü yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişsin zaten bundan sonraki aşamaların çok daha kolay olacak...

pamuk58 venusten çok tesekkur ederım ıns oyle olcak bende artık ınanıyorum yapacagıma ara vermıycem artık bu hastalık bırde benı cok farklı yapdı yanı pıskoljımı bozdu cok alıngan kuskucu bırısı oldum sokaga cıksam esımle esım bakmasa bıle sokakdakı herhangı bıre bayandan rahatsızlık duyar oldum sankı ben kadın degılım esım hemen onlara bakacak meyıl edecek gıbı hısedıyorum alakası yok esasında ama elımde degıl her lafınaltında bırsey araroldum ıyı bırseydese kotu anlar oldum ınsallah bunların hepsı bu hastalıkdan kurtulunca gecıcek kendıme guvenım gelıcek

canım seni çok iyi anlıyorum buradaki hemen hemen herkes bu yollardan geçti...ben kadın olduğumu psikoloğa gitmeye başladığımda anladım...o zamana kadar ürkek tırsak küçük bir kız çocuğuydum...vajiden çok büyümekten kadın olmaktan korktum belkide...herkes kadındı ben çocuktum sanki...sağolsun psikoloğum benim aklımı başıma getirdi...öncelikle evde rahat olmayı alışkanlık haline getirin bacaklarınızı açarak oturmayı öğrenin mümkün olduğu kadar evde kısa etekler giyin mümkünse iç çamaşırı olmadan..eşinizi baştan çıkarmaktan cilveleşmekten korkmayın çünkü vaji sürecinde aradaki romantiklik gerginliğe dönüşebiliyor...aranızı sıcak tutun çünkü beraber aşacaksınız bunu...

canım inan aynı seyler bu büyüme korkusu kadın olma korkusu bende yasıyorum canım bu pıskologu bana soylermısın bende baslamısdım bı pıskologa ama hıc faydası olmadı bı ay gıtmesem sen nıye gelmıyosun demedı parayı aldı ısı bıttı sen nereye gıttın canım benı yonlerdıırırmısın lutfen

canım özeline yazdım...

canım özeline yazdım...

inş bende baslıycam oraya pekı bu seas araları nekadar sure oluyo 3 gunde bırmı yoksa dahamı uzun neyse ne artık yapıcam bu ısı

inş bende baslıycam oraya pekı bu seas araları nekadar sure oluyo 3 gunde bırmı yoksa dahamı uzun neyse ne artık yapıcam bu ısı

1. seans : vajinayı tanıma aynayla bakma dokunma (kadın olmak)
2. seans : tek parmak egzersizi 1 hafta boyunca her gün 30/40 dk. egzersiz eğer hiç sorunsuz tek parmağı alabiliyorsan sokup çıkarabiliyorsan içeride hareket edebiliyosan diğer seansa geçiyorsun...
3. seans : 2 parmak egzersizi aynı şekilde sorunsuz sokup çıkarabilme içeride hareket ettirme ve makas hareketi yapma.
4. seans : eş parmağı ile egzersiz (en kolayı bu) bence tabiki..
5. seans : p...s denemesi...

yani normalde her hafta gitmem gerekiyordu ama iş yerindeki yoğunluktan dolayı ve o zamanki maddi durumumuzdan dolayı ben seans aralarını biraz açtım hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…