Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım teşekkür ederim ama ben sadece vajiyi yendim henüz hamile değilim umarım o haberi vermeyide Allah nasip eder. belkide Allah söyletti zemuszemus
ama o güzel haberi hayrunemin arkadaşımız verdi

teşekkür ederim canım ama bi karışıklık oldu ben sadece vajiyi yendim hamiş değilim daha. yani okadar hızlı değilim :)) inşallah o da olur

TEBRİK EDERİM CANIM MUTLULUĞUN DAİM OLSUN :enbuyukkk:

ASLICAN
öncelikle seni tebrik etmiştim ama bir kez daha mutluluğun hep sürsün diyeyim bişey sorucam canım ya sende de böyle oluyomuydu egzersiz öncesi aparatla deneme yaparken 2 gün çok iyiydim 3. günü içeride şişlik hissediyorum kocaman sanki kendimi kastığın için diyorlar arkadaşlar yapabildiğim bir şeyi neden şimdi yapamıyorum anlamış değilim şevkim kırıldı kendimden nefret ediyorum sanki bugün morelman çöktüm ya ((

teşekkür ederim canım sağol rabbim sanada nasipeder inşallah.
Evet oluyor takılma öyle şeylere. Kaslar gergin olunca orda bi şişlik bi sertlik hissediyor insan. Banada çok oldu. 2 parmak başardığım halde o gerginlik yüzünden tek parmağı bile zor yaptığım günler oldu. Neler oluyo başamı dönüyorum diye üzülüp ağladığım çok oldu ama inan birçok kişiye oluyormuş. Moralini bozma. Bugün gerginim o yüzden olmadı ama yarın rahat olacak diye düşün. öyle zamanlarda egzersizden önce ılık duş al gevşersin biraz

bunu duymak iyi geldi çok sağol canım inşallah bende birgün başarabilirim

ORTALIĞI SEN DÜZELTMİŞSİN :))) EVET 2 GÜNDE HAMİLE KALINMIYORDUR HERALDE. BİR MARATONU BİTİRDİK ÖBÜR MARATONA BAŞLICAZ BAKALIM. HAMİLE KALMAKDA VAJİYİ YENMEK KADAR GAYRET GEREKTİRİYOR. UMARIM BU MARATONUDA BAŞARIRIM. DİLEYEN HERKESTE MUTLU SONA ERER İNŞALLAH. BU BAYRAM VAJİYİ YENMEK NASİP OLDU ÖBÜR BAYRAMADA BEBİŞ OLUR BELKİ KİMBİLİR :CüvCüv:

neyi çözüyon tatlım anlamadım? Bi sorunmu var ne kaçırdım? Bayram dolayısıyla giremiyorumda pek. Neden bi süre yoksun?

Canim seninkisi belki adetten sonra ki olusan durum olabilir mi?? yani kizlarin hep soyledigi gibi hani su adetten sonra egzersizlerde zorlaniyoruz sanki onceye gore bir darlik olusuyor diyorlar ya hep..
seninde adet ten once rahat yapip suan yapamaman buna bagli olabilirmi?? bence moralini bozma ve istersen 1 yada 2 gun falan bekle sonra tekrar basla egzersizlerine ...ne derce dogrudur bilmiyorum,,cunku denemedim adtten hemen sonra ama,,,ben sirf boyle olabilir diye resmen adetim bitti 5 gun bide oyle bekledim...ama dedigim gibi ne derece dogrudur bilemiyorum,,,belki yeni baslicak arkadaslar vardir ve adetten hemen sonra baslicaklardir ,,simdi onlari etkilemeyelim ama..ben etkilendim kizlarin boyle soylemesinden ve bekledim :)))

zaten onemli olan baslama cesareti,,o cesaret yani...ben suanda kendimde o cesareti goremiyorum son yasadigim olaydan dolayi..sanki kirmizi geldi diye bisey olmustr orda yara olmustur artik rahatlikla yapamam falan gibi sacma sapanda olsa bi suru sey geliyor aklima..ve boyle oluncada kendimi cok kasarsam ya artik egzersizlerimi rahatlikla yapamazsam korkusu var artik bende simdi..(((((((

canımne güzelbir haber tebrikederim.
allahın izniyle gerisi gelecektir.

Sevgili Juliana ...Bunun güzellikle kültürle hiçbir alakası yok. Kültürlüyüm demişsin. Bir kaç kere çok güzelim demişsin, gören bakire olduğuma inanmaz demişsin. Daha henüz 23 yaşındasın. Ben iki yıllık evliyım ve dehşet güzelim. Yolda yürürken bayanlarda erkeklerde dönüp bakarlar bana çocukluğumdan beri bu böyledir, hayatım boyuncada böyle oldu. Bakirelik güzellikle kültürle alakalı değil. Ayrıca benim yaşım artık 39 a geldi ama bilmeyenler 26 dan büyük olamazsın diyor. Örgün öğretim hem yüksek okul hem Fakülte mezunuyum. KPSS sınavlarında 80-90 arası puanlar aldım her zaman görevde yükselme amacıyla girdim kazandım. Sahip olduğum başarı sertifalarının kurs belgelerinin ödüllerin haddi hesabı yok....Ne güzellik ne kültür ne tahsil cinsel hayatı etkilemiyor. Bilmiyorum yada benim etkilenmiyor. Herşeyi yenen benen vajinusmusa yenildim. O bahsettiğin minicik delik hayatımı etkiledi.Sana tavsiyem burda vajiyi yenen arkadaşları dinle düzenli egzersizlerini yap benim gibi cesaretsiz olma. Tez vakitte yenmen dileğiyle.......

canım tebrik ederim,darısı diğer arkadaşların başınnaaa inşlhha.s.

a.s.Tünaydın güzeller,

Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun....başaran arkadaşları tek tek tebrik ediyorum darısı diğer arkadaşlara en kısa zamanda yenmeniz dileklerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…