Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

herkese ii bayramlar aslıcım sen bu bayram 3mutluluğu birden yaşadın ya hamişmişsin çok sevindim bak daha düne kadar nasıl yenicem derken bak hamile bile kaldın helple biz bebiş planı yaparken bak sen çıktın aradan hayin kime niyet kime kısmet bizlerede dua et bizde hamiş kalalım vajiyle ugraşan tüm arkadaşlarımızda bu illetten kurtulsun

canım teşekkür ederim ama ben sadece vajiyi yendim henüz hamile değilim umarım o haberi vermeyide Allah nasip eder. belkide Allah söyletti zemuszemus
ama o güzel haberi hayrunemin arkadaşımız verdi

Bayram sebbeiyle giremedim hiç ama geldiğimde ne görüyorum Aslıcan başarmışsın tebrik ederim Allah mutluluğunu bozmasın çok sevindim bi de hamileymişsin yazmıslar o da doğru mu bu ne hız böyle:) ama inş haber doğrudur. Herkese hayırlı bayramlar....

teşekkür ederim canım ama bi karışıklık oldu ben sadece vajiyi yendim hamiş değilim daha. yani okadar hızlı değilim :)) inşallah o da olur

iyi geceler kızlar
ben şu gecikmiş mutlu haberimi vereyim.
Ramazanın son gecesi yani arefe gecesi,hiç ihtimal vermediğimiz bir deneme sonucunda bende BAŞARDIM BAŞARDIM BAŞARDIM BAŞARDIMMMMMMMM.

iyiki varsınız yoksa egzersizleri bu kadar hırsla yapamazdım.

TEBRİK EDERİM CANIM MUTLULUĞUN DAİM OLSUN :enbuyukkk:

ASLICAN
öncelikle seni tebrik etmiştim ama bir kez daha mutluluğun hep sürsün diyeyim bişey sorucam canım ya sende de böyle oluyomuydu egzersiz öncesi aparatla deneme yaparken 2 gün çok iyiydim 3. günü içeride şişlik hissediyorum kocaman sanki kendimi kastığın için diyorlar arkadaşlar yapabildiğim bir şeyi neden şimdi yapamıyorum anlamış değilim şevkim kırıldı kendimden nefret ediyorum sanki bugün morelman çöktüm ya :KK43:((

aslıcan
öncelikle seni tebrik etmiştim ama bir kez daha mutluluğun hep sürsün diyeyim bişey sorucam canım ya sende de böyle oluyomuydu egzersiz öncesi aparatla deneme yaparken 2 gün çok iyiydim 3. Günü içeride şişlik hissediyorum kocaman sanki kendimi kastığın için diyorlar arkadaşlar yapabildiğim bir şeyi neden şimdi yapamıyorum anlamış değilim şevkim kırıldı kendimden nefret ediyorum sanki bugün morelman çöktüm ya :KK43:((

teşekkür ederim canım sağol rabbim sanada nasipeder inşallah.
Evet oluyor takılma öyle şeylere. Kaslar gergin olunca orda bi şişlik bi sertlik hissediyor insan. Banada çok oldu. 2 parmak başardığım halde o gerginlik yüzünden tek parmağı bile zor yaptığım günler oldu. Neler oluyo başamı dönüyorum diye üzülüp ağladığım çok oldu ama inan birçok kişiye oluyormuş. Moralini bozma. Bugün gerginim o yüzden olmadı ama yarın rahat olacak diye düşün. öyle zamanlarda egzersizden önce ılık duş al gevşersin biraz

teşekkür ederim canım sağol rabbim sanada nasipeder inşallah.
Evet oluyor takılma öyle şeylere. Kaslar gergin olunca orda bi şişlik bi sertlik hissediyor insan. Banada çok oldu. 2 parmak başardığım halde o gerginlik yüzünden tek parmağı bile zor yaptığım günler oldu. Neler oluyo başamı dönüyorum diye üzülüp ağladığım çok oldu ama inan birçok kişiye oluyormuş. Moralini bozma. Bugün gerginim o yüzden olmadı ama yarın rahat olacak diye düşün. öyle zamanlarda egzersizden önce ılık duş al gevşersin biraz

bunu duymak iyi geldi çok sağol canım inşallah bende birgün başarabilirim

KIZLARR YAAA ASLICAN HAMİLE DEGİL Kİ NERDEN ÇIKARDINIZ BEN MSJLARINDA BÖLE Bİ İFADE GÖRMEDİM Kİ
AYRICA KIZIN REGL GÜNÜ BİTTİ VAJİYİ YENDİ EGER İKİ GÜN İÇİNDE HAMİLE KALINIYOSA VE BELLİ OLUYOSA BİLERMİCEM ohaoldumsmile
HANGİ MSJ MIŞ BİRİ BULUP KOPYALAYA BİLİR Mİ

ORTALIĞI SEN DÜZELTMİŞSİN :))) EVET 2 GÜNDE HAMİLE KALINMIYORDUR HERALDE. BİR MARATONU BİTİRDİK ÖBÜR MARATONA BAŞLICAZ BAKALIM. HAMİLE KALMAKDA VAJİYİ YENMEK KADAR GAYRET GEREKTİRİYOR. UMARIM BU MARATONUDA BAŞARIRIM. DİLEYEN HERKESTE MUTLU SONA ERER İNŞALLAH. BU BAYRAM VAJİYİ YENMEK NASİP OLDU ÖBÜR BAYRAMADA BEBİŞ OLUR BELKİ KİMBİLİR :CüvCüv:

elifnil ,ece,happy,eslina
kızlar allah sizden razı olsun
inş çözerim ama çokda umutlu degilim :1no2:
çünkü herseferinde geçici çözümler oluyo........
Dualarınızı eksik etmeyin
ben bi süre yokum inş bu sürede vajili olanlardanda iyi haberler alırım.....

neyi çözüyon tatlım anlamadım? Bi sorunmu var ne kaçırdım? Bayram dolayısıyla giremiyorumda pek. Neden bi süre yoksun?

hayat kendini anlatmışsın ama sanki beni anlatmış gibisin bir tek kırmızı haricinde aynıyız regl yeni bitti ve ben aparatı çok rahat yapmama rağmen dün başaramadım bugünde hevesim kırıldı başaramayacağım korkusuyla egzersiz yapamıyorum bende senin gibi ne olduğunu anlamış değilim :KK43:(((

Canim seninkisi belki adetten sonra ki olusan durum olabilir mi?? yani kizlarin hep soyledigi gibi hani su adetten sonra egzersizlerde zorlaniyoruz sanki onceye gore bir darlik olusuyor diyorlar ya hep..
seninde adet ten once rahat yapip suan yapamaman buna bagli olabilirmi?? bence moralini bozma ve istersen 1 yada 2 gun falan bekle sonra tekrar basla egzersizlerine ...ne derce dogrudur bilmiyorum,,cunku denemedim adtten hemen sonra ama,,,ben sirf boyle olabilir diye resmen adetim bitti 5 gun bide oyle bekledim...ama dedigim gibi ne derece dogrudur bilemiyorum,,,belki yeni baslicak arkadaslar vardir ve adetten hemen sonra baslicaklardir ,,simdi onlari etkilemeyelim ama..ben etkilendim kizlarin boyle soylemesinden ve bekledim :)))

zaten onemli olan baslama cesareti,,o cesaret yani...ben suanda kendimde o cesareti goremiyorum son yasadigim olaydan dolayi..sanki kirmizi geldi diye bisey olmustr orda yara olmustur artik rahatlikla yapamam falan gibi sacma sapanda olsa bi suru sey geliyor aklima..ve boyle oluncada kendimi cok kasarsam ya artik egzersizlerimi rahatlikla yapamazsam korkusu var artik bende simdi..:KK43:(((((((

iyi geceler kızlar
Ramazanın son gecesi yani arefe gecesi,hiç ihtimal vermediğimiz bir deneme sonucunda bende BAŞARDIM BAŞARDIM BAŞARDIM BAŞARDIMMMMMMMM.

canımne güzelbir haber tebrikederim.:nazar::nazar:
allahın izniyle gerisi gelecektir.

arkadaslarım ben 23 yasındayım 8 aydır evlıyım ve bu işi yapamıyorum ne kadar kendı kendımede konuşsam tamam acı olmucak desemde olmuyor...

eşim bana çok nazık sevişirken sorunumuz yok ınanılmaz zevk alıyoruz ıslanıyorum ama o an gelınce bırde butun ıslaklık hersey bıtıyor korku eşimi gerı ıtme içimden bişi olmucak olmucak desemde yokkkk oraya kadar gelıyor tam duvarına dayanıyor azcık itse sankı içerıye o degıl bır bıçak sokuyorlar aynadan falan baktım acaba benım vajınam mı dar dıyorum bakınca şöle açıp mınıcık bır delık göruyorum parmagımın ucu gırcek kadar...

çok aklı basında kulturlu ve gercekten guzel bır kızım....

yanı dısardan bakınca bakıre kalmış olabılecegıme kımseler ınanmaz:S

egzersız falan dıyorsunuz ama ben bakıreyım öle parmakla falan bozulsun da istemıyorum duzgun sekılde olsun istıyorum o anı ömrumce hatırlıcam ben...

ıkımızde çok gencız ben guzelım oda yakışıklı ve hayatımız zehır oldu resmen..

çok mutlu anlar yasamamız gerekırken sadece sevısmekle kalıyoruz

artık oda tepkı gösterıyor bana...bu yaptıgımız ne böle çocuk gibi dıyor...

nasıl yenıcem bunu :KK43:(

bunu yenmış bır abla bana yardım etsın nolurr

Sevgili Juliana ...Bunun güzellikle kültürle hiçbir alakası yok. Kültürlüyüm demişsin. Bir kaç kere çok güzelim demişsin, gören bakire olduğuma inanmaz demişsin. Daha henüz 23 yaşındasın. Ben iki yıllık evliyım ve dehşet güzelim. Yolda yürürken bayanlarda erkeklerde dönüp bakarlar bana çocukluğumdan beri bu böyledir, hayatım boyuncada böyle oldu. Bakirelik güzellikle kültürle alakalı değil. Ayrıca benim yaşım artık 39 a geldi ama bilmeyenler 26 dan büyük olamazsın diyor. Örgün öğretim hem yüksek okul hem Fakülte mezunuyum. KPSS sınavlarında 80-90 arası puanlar aldım her zaman görevde yükselme amacıyla girdim kazandım. Sahip olduğum başarı sertifalarının kurs belgelerinin ödüllerin haddi hesabı yok....Ne güzellik ne kültür ne tahsil cinsel hayatı etkilemiyor. Bilmiyorum yada benim etkilenmiyor. Herşeyi yenen benen vajinusmusa yenildim. O bahsettiğin minicik delik hayatımı etkiledi.Sana tavsiyem burda vajiyi yenen arkadaşları dinle düzenli egzersizlerini yap benim gibi cesaretsiz olma. Tez vakitte yenmen dileğiyle.......

iyi geceler kızlar

canım tebrik ederim,:nazar:darısı diğer arkadaşların başınnaaa inşlhha.s.

a.s.Tünaydın güzeller,

Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun....başaran arkadaşları tek tek tebrik ediyorum :nazar: darısı diğer arkadaşlara en kısa zamanda yenmeniz dileklerimle :emir_bebek:

X