Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

Psikolojik olarak iyi değildim çünkü. Senelerin hastanede geçti evet bu bir insan Allah affetsin ama hastanenin önünden dahi geçmek benim tüylerimi ürpertiyor. Kadın doktor zarında bir problem görmezse başka bölüme yönlendiriyor

Ben bu siteye sirf bu rahatsizligim icin uye oldum. Sizi kendime inandirmak gibi bir cabaya asla girmem. Bu sitede reklam amacli konu acildigini bile yeni ogrendim. Bu konuyu da sitede "bir derdim var" konu basliginda gordum.

İyide bende o kişiye zaten yaptığının bence yanlış olduğunu söyledim uzun uzunsa konustum ben burada kimseye birşey satmıyorum zaten bende kimseden birşey satın almadım hoş ya neden anlamakla ısrar ediyorsunuz.

Ben şikayetimi edeyim de gerisini siz yetkili merciilere anlatırsınız ben onu uyardım diye.

Otrera doktor civanım burda doktorluğa soyunan birtakım ablalar var, sen de bir el at.

500 TL olduğunu bildiğinize göre bir hesabı var muhtemelen instagramı var. İnstagram adı ne
Youtubede vajinusmus tedavisi yaz bütün yorumlarda o kadının mesajları var intagram adresini yazmış her yere çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz ben ancak bu kadarını söylerim bende oradan tesadüf buldum kendini müşteri gibi göster bakalım senden de para isteyecek mi

Yanlış olduğunu düşünüyorsanız niye kendisine yazdınız?
Herkese parayla yapılan şey niye size bedava?

Şunu anlamıyorsunuz. Normal bir jinekolog bu hastalıkla ilgilenmez. Sizin vajinismus uzmanı bir doktor araştırıp öyle muayeneye gitmeniz gerekiyordu. Çocuk doktorlarının hepsi alerji tespit etmede iyi değil mesela. Ben özellikle alerji uzmanı olan bir çocuk doktoruna götürdüm benim oğlanı.

Seneleriniz neden hastanede geçti?

Yanlış olduğunu düşünüyorsanız niye kendisine yazdınız?
Herkese parayla yapılan şey niye size bedava?
Ben galiba buldum bayanı

İltihaplı romatizma hastasıyım tedavim seneler sürdü. Ama o doktoru ben burada bulamam ki küçük bir yerde yaşıyorum ben

İltihaplı romatizma hastasıyım tedavim seneler sürdü. Ama o doktoru ben burada bulamam ki küçük bir yerde yaşıyorum ben
Ben klinikte randevu saatimin gelmesini beklerken doktorun odasından çıkan çift yakın küçük bir şehirden geliyordu. Araştırırken de çok görmüştüm şehir dışına gidenleri. Ne var ki bu çok normal değil mi? Eşimin kuzeninin çocuğu hasta, Ankara’da iyi bir doktor var diye kalktı oraya gittiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…