Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

Benimle birlikte 28 kişiye daha ücretsiz yapmış sadece yanlış hatırlamıyorsam 2 kişiden ücret almış ben zaten eşim görmeden gizli gizli konuştum yoksa kızardı eşim

Ben klinikte randevu saatimin gelmesini beklerken doktorun odasından çıkan çift yakın küçük bir şehirden geliyordu. Araştırırken de çok görmüştüm şehir dışına gidenleri. Ne var ki bu çok normal değil mi? Eşimin kuzeninin çocuğu hasta, Ankara’da iyi bir doktor var diye kalktı oraya gittiler. 🤦🏻‍♀️
Benim eşim bana inanmadı bu konuda. Senin doktorluk bir işin yok zamana bırakalım sadece korkuyorsun dedi

aaa niye kızsın kız eşin kadın sayesinde sevişmişsiniz
Lütfen kelimeleriniz dikkat ederseniz sevinirim. Çünkü oda böyle şeylerin saçma olduğunu bana inanmamam gerektiğini söyleyip duracak. Ama o benim pskolojimi anlamadığı için bende gizli konuştum

Lütfen kelimeleriniz dikkat ederseniz sevinirim. Çünkü oda böyle şeylerin saçma olduğunu bana inanmamam gerektiğini söyleyip duracak. Ama o benim pskolojimi anlamadığı için bende gizli konuştum
hangi kelimeme dikkat edeyim bacım sevişmeye mi? naptınız taş kağıt makas mı oynadınız :110:

İyide bu konuda o zaman herkes farklı birşey diyor kimisi su doktora git kimisi buna git diyor. İltihaplı romatizma hastasıyım

online vajinismus tedavisi mi? yok artık üstüme iyilik sağlık
:olamaz:

hangi kelimeme dikkat edeyim bacım sevişmeye mi? naptınız taş kağıt makas mı oynadınız :110:
Bakın dalga geçmeden konuşabilirsiniz çok sevinirim. Evet sizin için çok basit bir durum olabilir ama benim için bu durum bir kanseri yenmek gibi birseydi

Ben bu siteye sirf bu rahatsizligim icin uye oldum. Sizi kendime inandirmak gibi bir cabaya asla girmem. Bu sitede reklam amacli konu acildigini bile yeni ogrendim. Bu konuyu da sitede "bir derdim var" konu basliginda gordum.

Sorununuzla ilgili sitede aktif ve 17080 sayfalık bir konu mevcut. Bakmak isterseniz Jinekoloji - Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Konu , konunun açılış şekli sebebiyle size de şüpheyle yaklaşmıştım. Umarım sorununuzu çözebilirsiniz.

Drama mi gerçekten mi ya yok abi ben daha kimseye tek kelime daha yazmayacağım ben buradan bu kadar laylaylom olduğunu bilmiyordum. Gerçekten şaka gibi ya gercekten
İltihaplı romatizma hastalığınıza bir şey demedim, bununla ne alakası var? Vajinismus tedavisi genelde özel kliniklerde yapılıyor. Hastanede yapılsa dahi zaten kısa sürüyor. Bunu araştırırken öğrenmişsinizdir siz de. O hastalığınız yüzünden vaji tedavisi olmaya hastaneye gitmek istemedim, kötü anılarım canlanıyor mevzusu yapmak net bir dramadır.

Hastanelerden nefret ettim o yüzden çünkü sabah akşam hastanedeydim gecem gündüzüm yoktu
bahçelerde maydanoz bu ne biçim lacivert gel bize bazı bazı :olamaz:

iltihaplı eklem romatizmasında kan tahlilinizden sonra doktorunuz düzenli ilaca bağlıyor sizi hatta habire hastane işiyle uğraşmayın her ilaçta diye rapor yazıyor o kadar ... düzenli kullandığınız ilaçlar var senede 2 kere de genel bir kontrole gidersiniz

bununla vajinismusun hiç alakası yok ,vajinismusla hastaneye sürekli gitmeninde alakası yok doktor muayene eder himenoplasti gerekiyor mu diye bakar ya da cinsel terapi almanız gerekirmi diye o kadar

gerçekten vaji olsaydın iltihaplı romatizmadan bin beter olduğunu bilirdin öfff erbabı olmadığınız şeylerde öğretmenliğe soyunmasanız keşke.

X