Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

Sheminy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2022
88
34
29
Arkadaşlar ne kadar zor bir süreç ben çok iyi biliyorum ve benim gibi insanlara katkıda bulunmak istiyorum.
Bende online aldığım bilgiler sayesinde bu illetten kurtuldum. Bir bayanla tanıştım normalde ücreti 500 TL idi ama sağolsun ücretsiz bir şekilde bilgilendirdi beni.

Bende bu bilgileri vajinismus bayanlarla paylaşmak isterim belki bir nebzede olsa katkım olur. Elimde her ne kadar çok bilgi olmasada olanları sizlerle paylaşmaya hazırım

Merak ediyorum paylaşman mümkün mü?

Siz 1 günde vajinismusu yenen üyeydiniz.

1 gün önce forumda derdinizi paylaşıp, ertesi gün bu durumu aştığınızı yazmıştınız. O mesajları yazarken online ders vb nin bahsi dahi geçmemisti.

Online içerik hakkında yönetime de bilgi verebilirsiniz. K Kazen Mune bilginize.

Lutfen bana da yardim eder misin? Kotu hissediyorum kendimi. Siteye de bu yuzden uye oldum zaten

Bu bir rahatsizlik ama. Bir terapist veya jinekolog şart. Nesi hoş olmayabilir ki? Online olunca sanal seks yapacak halleri yok dimi
Doktor olsa karşınızda anlarım.ama bu işin online olanını duymadım. Garipsemem gayet normal.ayrica bu kadın ne terapist ne jinekolog. Online olunca aklima ne gelebilir siz söyleyin bende düşüneyim. Zira vajinismus yaşamadım online nasıl tedavi edilir onu da bilmiyorum. Sizde bu durumu eşinizle aşmaya çalışın. Umarim kurtulursunuz

Tekrar soyluyorum. Psikolojik bir rahatsizlik. Bir uzman şart. Ozel bir mevzu diye eşle halledilebilecek bir sey degil. Tipki erkeklerdeki sertlesememe durumu gibi. Ayrica evli degilim

Vajinismus için online terapi mi? Yani afedersiniz ama nasıl yapıyorlar hiç hoş şeyler gelmiyor aklıma. Bunu eşiyle aşar insan hocayı karşıya alıp değil
Bir şey soracağım bir ihtisasınız yetkinliğiniz olmadan nasıl böyle kesin ve keskin yorum yapma yeterliliğini kendinizde görüyorsunuz???

Tekrar soyluyorum. Psikolojik bir rahatsizlik. Bir uzman şart. Ozel bir mevzu diye eşle halledilebilecek bir sey degil. Tipki erkeklerdeki sertlesememe durumu gibi. Ayrica evli degilim

Uyenin çeliskili bir durumu soz konusu arkadasta bir nevi uyarmis ister uyarisini dikkate alirsin ister almazsin sana kalmış

Mesajlarınız hiç inandırıcı gelmedi. Belli ki insanlardan kazanç elde etmek için onların derdine aahipmiş gibi mesajlar atıyorsunuz. İki üç konu sorun var gibi yazıp sonra mucize gibi tedavi oldum diyorsunuz. Çok ayıp ve hiç etik değil yaptığınız…

Bir şey soracağım bir ihtisasınız yetkinliğiniz olmadan nasıl böyle kesin ve keskin yorum yapma yeterliliğini kendinizde görüyorsunuz???
Kesin ve keskin mi?size öyle gelmiş. Sadece bu işlerin online değilde yüz yüze olmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

Evli değilim demişsiniz. Bende vajinismus hastası sandım sizi Yazdıklarınizdan. Psikolojik olduğunu biliyorum . Online olup bir insanın zarar vermemesi için yazdım. Yüz yüze doktor ile daha rahat olacaktır. Ve illaki bunu çözmek için o eşe ihtiyaç duyulacak sakin olun.

Lutfen bana da yardim eder misin? Kotu hissediyorum kendimi. Siteye de bu yuzden uye oldum zaten

Bu bir rahatsizlik ama. Bir terapist veya jinekolog şart. Nesi hoş olmayabilir ki? Online olunca sanal seks yapacak halleri yok dimi

Evli değilsiniz peki bir beraberliğiniz var mı ? Vajinismus tanısını kendinize nasıl koydunuz ?

Kk da oldukça aktif bir vajinismus konusu varken, bir anda bir başka yeni üye ve online yardım konusunu bulup yardım istemeniz de ilginç.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…