Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

Arkadaşlar ne kadar zor bir süreç ben çok iyi biliyorum ve benim gibi insanlara katkıda bulunmak istiyorum.
Bende online aldığım bilgiler sayesinde bu illetten kurtuldum. Bir bayanla tanıştım normalde ücreti 500 TL idi ama sağolsun ücretsiz bir şekilde bilgilendirdi beni.

Bende bu bilgileri vajinismus bayanlarla paylaşmak isterim belki bir nebzede olsa katkım olur. Elimde her ne kadar çok bilgi olmasada olanları sizlerle paylaşmaya hazırım ❤️
Bu işinde online eğitimi olurmu Allah aşkına

Pazar günü krem soruyordunuz. 1 aylık evliliğinizde 39 günlük egzersiz ve çalışma mı yaptınız ? (Üyenin aktif cinsel hayat başlangıcını sorgulamıyorum , diğer konusunda süreci farklı yazıyor , o yüzden sordum).

Forumdaki çoğu üye cinsellik bölümünü okumadığı için mi konunuzu doğru yer olan ve daha önce konu açtığınız cinsellik bölümü yerine bdv ye açtınız ?
AN lA Mİ YO RUM! siteye daha yeni üyeyim kafama göre açıyorum offf çok sıktınız ama ya arkadaşım vajinismus değilsen lütfen yorma beni bak şimdi parti part 2 olarak paylaşım yapacağım okursun sende

AN lA Mİ YO RUM! siteye daha yeni üyeyim kafama göre açıyorum offf çok sıktınız ama ya arkadaşım vajinismus değilsen lütfen yorma beni bak şimdi parti part 2 olarak paylaşım yapacağım okursun sende

Daha önceki konuları doğru bölüme açmıştınız.

Siz Pazartesi günü Vajinismusu nasıl yendim? konunuzda kendi sürecinizi paylaşmıştınız zaten , merak eden arkadaşlar okuyabilirler.

Ama nereden bileceğim yalan olmadığını? Nasıl guvenebilirim ki dimi etrafımızda dolandırıcı çok nihayetinde
Size dört kez sordum kadının adını, söylemediniz. Onu şikayet edecektim şimdi mecburen sizi şikayet edeceğim sağlık bakanlığına. İfadeye çağırılınca verirsiniz artık kadının ismini mecburen.

Ama nereden bileceğim yalan olmadığını? Nasıl guvenebilirim ki dimi etrafımızda dolandırıcı çok nihayetinde
Hahahahahhahaha
Siz çok komiksiniz.
2 sorum var.
1. Durup dururken bunlar sizin vajinismus olduğunuzu bilip fiyat yazamazlar. Bana niye kimse yazmıyor. Siz demek ki fiyat soruyorsunuz. Dolandırıcı olduğunu düşündüğünüz insanlara niye fiyat sordunuz?
2. Doktorun sahtesi olabilir diye güvenmeyip doktorum bile deneyen başka birine nasıl güvendiniz? Yani en azından birisi doktorum diyor. Diğeri onu bile demiyor. Onun 500 TL’ye seans veriyor olması daha dolandırıcılık değil mi?

Allah da beni doktora gitmeyecek kadar cimri insanlardan korusun yarabbim amin..
Sizin gibi insanlar keşke olmasa. Vajinusmusun yaşattığı psikolojiyi inşallah yaşarsınız bir gün de böyle klavye delikanlısı yapmaya devam edersiniz yine. Ne kadar kolay sizin için insanları hafife almak ya Allah için belki bir kaç kişiye yatarım dokunur diye konu açtım şurada ama sizin yüzünüzden gerçekten ihtiyacı olan kişilere cevap veremiyorum bı susun ya Allah rızası için bı susun.

Size dört kez sordum kadının adını, söylemediniz. Onu şikayet edecektim şimdi mecburen sizi şikayet edeceğim sağlık bakanlığına. İfadeye çağırılınca verirsiniz artık kadının ismini mecburen.
İyide siy ismini bende bilmiyorum ki nasıl vereyim

Sizin gibi insanlar keşke olmasa. Vajinusmusun yaşattığı psikolojiyi inşallah yaşarsınız bir gün de böyle klavye delikanlısı yapmaya devam edersiniz yine. Ne kadar kolay sizin için insanları hafife almak ya Allah için belki bir kaç kişiye yatarım dokunur diye konu açtım şurada ama sizin yüzünüzden gerçekten ihtiyacı olan kişilere cevap veremiyorum bı susun ya Allah rızası için bı susun.
Sürekli Allah adı verip konuyu çarpıtmayın. Ne yapmak istediğinizin gayet farkındayız. Siz bana nerede susup nerede konuşacağımı söyleyemezsiniz. Haddinizi bilin.

Kanmasınlar?
Direk işinde uzman dr.lar ile görüşsünler
Birde insanlar size neden güvensinler?
Sizin iyi niyetli olduğunuzu nerden biliyoruz
Güvensin demiyorum ki ben yazıyı paylaşacağım isteyen okur isteyen okumaz

İyide bir yazı paylaşacağım diye mi sadece 😁😁
Size dört kez sordum kadının adını, söylemediniz. Onu şikayet edecektim şimdi mecburen sizi şikayet edeceğim sağlık bakanlığına. İfadeye çağırılınca verirsiniz artık kadının ismini mecbu

Canım arkadasim benim ben doktorlardan bahsetmiyorum ki neden anlamıyorsun? Ben Instagram'da "merhaba ben vajinismus doktorum size online yardım verebilirim 3 Sean 2 bin TL" diyen kişilerden bahsediyorum.
“Kadın doğum doktorları bu hastalıktan anlamıyor, gereksiz, uçuk paralar istiyorlar, oyalayıp ondan ona yönlendiriyorlar, zaten yaptıkları hiçbir şey yok anca egzersiz onu da evde yaparız.” minvalinde konuşmuştunuz eski konunuzda. Ona binaen konuşuyorum.

Siz zaten hafif düzeydeymişsiniz. İlişkiniz neredeyse olmuş gibi. Kendi kendinize yenmeniz doğal. Ama bu hastalığı ne düzeyde yaşadığını bilmediğiniz kadınlara doktora gerek yok tarzında konuşmamız onlara iyilik değil. Evde kendim de yenerim diye diye senelerce bununla uğraşan kadınlar var. Doktora gidip bir iki günde çözmek yerine ne diye bu sıkıntı çekilsin?

İyide bir yazı paylaşacağım diye mi sadece 😁😁
Halk sağlığını tehlikeye atan, doktor olmadan tedavi satan, bunu yasal olmayan yollardan yapan bir insanın varlığını ifade ettiniz konunuzda. Bu insanın kim olduğunu sordum, söylemediniz. Söyleseydiniz o kişiyi şikayet edecektim. Şimdi sizi şikayet edeceğim ki sizin üzerinizden o kişiye ulaşsınlar. Konunuz delil, para karşılığı sağlık hizmeti satan, doktor olmayan bu şahısın ismini ifadenizde vereceksiniz yetkililere.

X