Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

Senin bakış açın dramdır benim ki fobidir neyse ne daha kimseye cevap vermiyorum ben yazimida yazdım. Buradanda sesleniyorum arkadaşlar vajinismus hastasiysaniz eğer lütfen vajinismus hastası olmayan insanlarla muhattaba girmeyin çünkü çok kücümseniyoruz ben burada bunu anladım. Buraya gelmem kesinlikle bir hataydı. Kadın kadının dusmaniymış gerçekten valla hepinize helal olsun. İnsanın üzerine bu kadarda gelinmez ki ya yazık valla yazık günahtır

Neeeeee senede iki kere mi? Pardon ee ben neden o zaman 15 günde bir gittim? Düşünelim bakalım hiiiim çünkü ağır hastaydım ve iltihap çoğu eklemime suçlamıştı bilek diz bel ayak bileği falan evet senede 2 kere anca kurtuldum zaten Cook haklısınız

vajinismusla ilgili burada çok büyük topik var yıllardır en büyük desteği durumu yaşayan üyeleri veriyor zaten ... biz dünkü kk üyesi değiliz konudan neyin ne olduğunu anlıyoruz

Hanımefendi size nerede düşmanlık yaptık tam olarak? Gerçekten denildiği gibi drama queenlik yapmayı bi bırakır mısınız? İçim şişti. Ajitasyon yapa yapa bir hal oldunuz. Yeşilçam filmi izleyip de mi geldiniz ne yaptıysanız bir daha yapmayın bence

15 günde bir hangi bölüme gittiniz ?

Kimse vajinismus hastalarını küçümsemedi. Umut satan şarlatanlarla uğraşıyoruz sadece.

Minnacık çocuklar kemoterapi alıyorlar aylarca, hastalıktan yataktan kalkamıyorlar. Yıllarca hastane koğuşlarından çıkamayanlar var. Kusura bakmayın sizin iltihaplı romatizmanızla empati yapamıyorum bunları hatırlayınca.

Kıyamam çen 15 günde bir haştanelere mi gittin...

2 günde bir diyalize giren böbrek hastalarına anlat bakalım bunları.

İyide herkesin yaşadığı kendine değil mi? Senin basın ağırır ben seni anlayamam benim karnım ağrır sende beni anlayamazsın değil mi? Gerçekten bu kadar ön yargılı olup insanlari aşağılamak sizin ki. Yahuu bir Allah'ın kuluda çıkıp demedi ki arkadaşlar sakin olun belli ki yeni atılmış hayata bir kaç korkuları olmuş evlilikte vajinumus yada değil korkmuş belli ki çaresizce çare aramış doğru yada yanlış bulmuş ama bu umutlada belki birilerine umut olur demiş... Diyen bir Allah'ın kulu çıkmadı gerçekten içiniz kötülükle kaynıyor kalbiniz kötü çünkü daha diyecek söz bulamadım iyi geceler

Gerçekçi olduk diye kalbimiz kötü oldu aboo dramanın böylesi

eksik bir kadın mı ayyy bazıları da gerçekten acıyı seviyor resmen drama aşığı...

Çünkü yaptığınız umut satmak. Şarlatanlık.

Tedaviyi doktor verir, siz kimseye umut olamazsınız. Gelir burda şu doktora gittim çok memnun kaldım dersiniz, tavsiye edersiniz amenna. İhtiyacı olan faydalanır. Ama ne idüğü belirsiz, eğitimsiz, beş para etmez dolandırıcıların reklamını yapamazsınız burda. İzin vermeyiz.

Kıyamam çen 15 günde bir haştanelere mi gittin...

2 günde bir diyalize giren böbrek hastalarına anlat bakalım bunları.
Şaka mısın ya sen gerçekten herkesin derdi kendine büyük arkadaşım bazı yaşadığım durumları anlatmak istemiyorum sonra dram diyorsunuz bana ama insanların hayatını bilmeden nasıl bu kadar küçümseyerek konuşursun

vajinam enfeksiyon kaptı altda yatan sebep iltihaplı eklem romatizmasıymış meğer şeklinde bir yorumunuzu okudum geçmişinizden ve doktor zarında problem görmezse başka bölüme yönlendiriyor dediğiniz bu iki mesajı gördüm . bu ikisi üzerine biraz düşünmek istiyorum zira enteresan geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…