Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

Allah için paylaşıyorum ben sizin gibi fesatlardan değilim beybisi

İyide konunuz cok cetrefelli degil mi uye oluyorsunuz vajinusum diyorsunuz bi gun sonra sizin sayenizde yendim diye konu aciyorsunuz o konunuzda da hic dersten felan bahsetmiyorsunuz sonra bi konu daha aciyorsunuz ve bu sefer ders aldim diyorsunuz burda sizi sorgulayan insanlarin sorgulamasi normal degil mi

Çaresizliğin ne demek olduğunu ben bu süreçte yaşadım Allah kimseye yaşatmasın. Sırf bu yüzden benden tedavi için 2 bin TL bile isteyen kişi oldu. Eğer caresizsen herşey cazip gelir insana benim amacım böyle kişilerden uzak durup aynı bilgilerin bende de olması ve bende bu bilgileri elimden geldiği kadar yayacam herkes bilgilensin kimse bu para tuzağına düşmesin

Evet evet birde o var. Hani bizim sayemizde yenmiştin. Bir sürü teşekkürler ettin o gün herkese.

Siz iyi misiniz? Para tuzağı dediğiniz şey tedavi. Bazen doktora bazen psikoloğa verdiğimiz gibi bir ücret Buda. Hizmetin karşılığında.

Siz iyi misiniz? Para tuzağı dediğiniz şey tedavi. Bazen doktora bazen psikoloğa verdiğimiz gibi bir ücret Buda. Hizmetin karşıl

Doktora gitmeyip neden bir sürü doktora gitmiş birinden yardım aldınız? Mantığını anlayamadım.
Fazlasıyla bilgi sahibi ben küçük bir yerde oturuyorum o ise büyük şehirde ben en fazla bir tane doktora gidebilirdim oda devlet hastanesine zaten gidecektim randevuyu çok geç tarihe vermislerdi

"Normalde 500 tl ama site üyelerine %10 indirim yapacağını söyledi" de diyecek misiniz çok merak ediyorum
Allah sizin gibi fesat insanlardan beni korusun bacım içiniz kötülük dolu ne parası sen neyden bahsediyorsun ya?

2 binse iyiymiş. Ben beş sene önce 2500 lira vermiştim. Ama tabii benim tedavimi vajinismus üzerine eğitim almış, seminerler vermiş bir “jinekolog” yapmıştı. Çıkın şu köylü kafasından. Bu bir hastalık, kabul edin. En sağlıklı tedaviyi de doktor yapar. Sizin gibi birkaç tane daha var bu sitede. Doktorlara ikide bir para tuzağı, bu işi ticarete dökmüş vs. deyip duruyorsunuz. Kliniğinde tedaviyi babanızın hayrına yapmayacaklardı herhalde.

1 gün değil 39 gün sonra yendim

Yok artık reklam mi hahahha

Vajinismus için anestol krem ve emla krem kullanan var mı? Varsa gerçekten işe yarıyor mu? Yanma hissi vs olmasından korktuğum için henüz denemedim. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Pazar günü krem soruyordunuz. 1 aylık evliliğinizde 39 günlük egzersiz ve çalışma mı yaptınız ? (Üyenin aktif cinsel hayat başlangıcını sorgulamıyorum , diğer konusunda süreci farklı yazıyor , o yüzden sordum).

Forumdaki çoğu üye cinsellik bölümünü okumadığı için mi konunuzu doğru yer olan ve daha önce konu açtığınız cinsellik bölümü yerine bdv ye açtınız ?

Canım arkadasim benim ben doktorlardan bahsetmiyorum ki neden anlamıyorsun? Ben Instagram'da "merhaba ben vajinismus doktorum size online yardım verebilirim 3 Sean 2 bin TL" diyen kişilerden bahsediyorum.

Canım arkadasim benim ben doktorlardan bahsetmiyorum ki neden anlamıyorsun? Ben Instagram'da "merhaba ben vajinismus doktorum size online yardım verebilirim 3 Sean 2 bin TL" diyen kişilerden bahsediyorum.
Ee işte doktormuş. Vajinismus doktoruyum yazmış?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…