Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

İlişkiye giremediğiniz için çok üzüldük hanımefendi. Ağlıyoruz. Ne büyük hastalık. Allah kimsenin başına vermesin.

Sitede bu konuyla ilgili 17080 sayfalık aktif konu mevcut. Hangi küçümseme ?

Okumak isterseniz Jinekoloji - Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet 39 her anı her saniyesi her gecesi hemde. Eksik bir kadındım ve hepte öyle olacağımı düşündüm. Bu düşünce bile çile değil mi sizce?
39 gün nedir hanımefendi? Kendiniz koymuşsunuz teşhisi oradan buradan bakarak, bu durum için açılmış topikler var. Ama siz illa da ben kanıtlayacağım derdine düşüp konu üstüne konu açıyorsunuz. Bdv doğru yer değil bu konu için. O veya bu sebepten sevişmediğin için ne kusurlusun ne eksik. Bazen bedenimiz psikolojimiz yeni durumlara senkron adapte olamıyor sen bir adaptasyon sorunu yaşamışsın belli ki ne güzel atlatmışsın da ama insanları yanlış yönlendiriyorsun vaji o kadar kolay ödevsiz eşsiz cartsız curtsuz atlatılabilen bir hastalık değil.

Bu düşünce çile evet. Kendinizle yaşamak zor olmuyor mu böyle? Eksik ne demek
Bak benim çok farklı sıkıntılarım var lütfen zorlamayın artık gercejten gece gece ağlamak istemiyorum neden bu kadar üzerime geliyorsun. Anlatmak istemiyorum dram diyorsunuz sonra lütfen ya lütfen. Ben zaten bu psikolojide yeni çıktım. Evet eksik gördüm kendimi çünkü yeterince eksiklerim var benim! Bunu mu duymak istiyorsunuz illa! Bide üzerine bu eklenince korktum anladın nornal kadınlar gibi olamayacağım dan korktum! Dışardan yorum yapmak ne kadar kolay ama dimi

Tamam o zaman buda benim hatam cahilligim olsun bir anlık mutlulukla paylaştım özür dilerim ama lütfen daha fazla canımı acıtacak şeyler yazmayın lütfen

belkide gerçek sıkıntılarınızı anlatırsanız sizi anlayabiliriz;

Part 1 yazdınız gerisi yok. Madem derdiniz faydalı olmak hepsini paylaşşın o zaman.

Valla kusura bakmayın ama sizin tavırlarınız buna sebep oldu. Çok çok çelişkili konuştunuz.
İnanin heycandan mutluluktan elim ayagima dolandı zaten kalan yaziyida yazıp çıkış yapacağım. Ben hayatım boyunca bu kadar aşalanmış hissetmedim kendimi

Ben bu kadar sözleri duyduktan sonra inanın hiç zannetmiyorum anlatacağımı. Baksanıza ne desem dram dediler ben daha neyi mi wnlwtabilirim ki
belkide siz kendinizi yanlış ifade ettiğiniz için böyle olmuştur vajinismus hastalarının bu tarz başlıklara hemen gelip 1 kelimeden bile etkilenebileceklerini düşünmeniz gerek

vajinismus için online ders falan olmaz olamaz en fazla online şekilde tecrübe edenler yaşadıklarını anlatabilir ki bende burada bol bol anlattım bunu ,o yüzden iyi anlarım

İnanin heycandan mutluluktan elim ayagima dolandı zaten kalan yaziyida yazıp çıkış yapacağım. Ben hayatım boyunca bu kadar aşalanmış hissetmedim kendimi
siz kendi kendinizi aşağıladınız eksik kadınım diye kimse sizi aşağılamadı

Konudan bağımsız merak ediyorum. Eskiden cinsellik konuşulması bile hoş gorulmezdi kizlarimiz bilmez çekinirdi. Şu an ki zamanda genç kızlarımız evli bayanlar her bilgiyi daha evlenmeden biliyor. Yani vajinismus neden oluyor tam olarak.travma mi sebep yoksa psikolojik başka bir şey mi. Yani cinselliğin bastırılması mi etken anlamaya çalışıyorum.

bazen biri bazen hepsi. bazen de hiçbiri.

Bu yaşayanlar farkındaysanız 25 40 yaş aralığı. Bizim çocukluğumuz da böyle şeyler konuşulmazdı yine de. Sizin dediğiniz nesil 10 20 sene sonra evlenecek olan nesil.

Part 1 nerde bulamadım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…