VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Y
ne güzel hatta süper :) bende nişanlıyım 2 ay önce doktor mantar tedavisi için alttan baktıgında septalı kızlık zarımın oldugunu soyledi ilk basta cok korltum ama sonra rahatladım simdi nisanlımla bazen yakınlasıyoruz ilk baslarda cok kasılırdım ama simdi biraz daha rahat bırakıyorum ama bazen ilk geceden korkmuyo değilim :)

Arkadaşlar tek çözüm egzersiz yapmak bişeyler girdiğini kabul etmek edince zaten beyindede bitiyor lütfen üstüne gidin

Bende doktor tedavisine başladım . Aslında internetten siparis edip aldığım falluslarla egzersiz yaptım son iki boyunu yapamadim eşimle de denedim defalarca ama olmadı artık dayanamadım doktor a gittim oda beni falluslarla çalıştırıyor ilk seansa gittim ama hala yenemeyeckmisim gibi hissediyorum belki de fallusalsri zaten yaptığım için böyle düşünüyorum dua edin inşallah bende yenerim bu illeti. 10 senem i aldı bu hastalık kurtulmak istiyorum

Merhaba ben 11 aylık evliyim. Ben de sizin gibi ilk 10 gün çok sıkıntı cektim ama aştım cok sukur. Kadinlar kulübünde okuduklarim cok isime yaradi. Hic pes etmedim ve ilk 10 gun kurtuldum bu illetten. Ihtiyaci olanlara yardimci olabilirim.

Merhaba nasıl yendin canm

[QUOTEprak, post: 46104660, member: 664752"]Merhaba nasıl yendin canm[/QUOTE]
Canım oncelikle meseleyi farkeder etmez yani vajinismus oldugumu anladigimda kesinlikle bunu bir ay icinde cozecegim diye soz verdim kendime.bu cok onemli.cunku buradaki bircok bayan meseleyi erteledigi icin de buyuk sikintilar yasiyor.kararli olun. Sonra tabiki ben de sizin gibi internette arastirmalar yaptim ve buradaki bayanlarin yazdiklarini okudum allah onlardan razi olsun cok faydasını gördüm. Eczaneye gittim kuiflex kas gevsetici hap ve anestol krem aldim. Hapi munasebetimizden yarim saat once yuttum kremi de on dakika once bolgeye uyguladim ve yapabildiğim kadar icine de uygulamaya calistim. Sonra tabi hergun hergun ayni seyleri yaparak esimle denedim. Esim cok yardimci oldu cok destek verdi allah ondan ebeden ve daimen razi olsun ve atlattik. Cok basit birsey inanin kendinizle dalga gececeksiniz. Daha once hic kullanmadiginiz bir organinizi kullaniyorsunuz. Bu tıpkı hayatında hic agziyla yemek yememis birisinin bir muzu yemesine benziyor ornegim icin de af buyrun. Allah hepinizin yardimcisi olsun eger merak ettiginiz bisey varsa ben buradayim.

Kızlar tam 16 ay sonra çok şükür yendim bende bu nalet korkuyu ,boşuna evliliğimin en güzel günlerini yaşayamamışım.Yenene kadar uyandığım her sabah berbat mutsuz kendinden nefret eden bi insan olarak uyanıyodum.Şimdi evlenmeden önceki neşeli hayat dolu bana tekrar kavuştum.

Merhaba..

Ben de vajinismustan muzdariptim ama kısa süre önce yendim. Artık rahatlıkla ilişki aşamasına geçebiliyorum. Ama bu defa da başka bir sorun baş gösterdi. Eşim ilişkiye adapte olamıyor, cok heyecan ve stres yapıyor. Bunun için terapiste gitmek istiyoruz. İstanbul'da bildiginiz, güvenilir bir terapist varsa özelden ya da burdan yazarsanız çok sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…