VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Bende 1.5 senelik evliyim ama ilişkiye hala giremiyoruz. Kızlık zarimin kalın olduğunu düşündüm ve ameliyat oldum 1 ay önce 2 centik le genisletildi sözde...ama ben hala yapamıyorum acı hissi duyuyorum. Egzersizler yapıyorum korkmadan parmakla yapiyorum. Ama p.. bana çok kalınmış gibi geliyor ve drnedigimiz zaman hiç bir şekilde kendimi kasmamama rağmen yinede girmiyor. Napcam artık bilmiyorum.

Canim bnmde kizlik zarim kalindi herada tedavi gordum o korkuyu asiyosun zamanla cnm bi arayip bilgi al yardimci oluyorlar . hera grubuda var vatsap ve facede takip edebilirsin senin gibi milyon insan var herkes kurtuluyor cnm hera garanti

Merhaba,

Aslinda ben bir konu halinde acicaktim ancak suan aglayarak bu msji yaziyorum.O kadar vaktim olmadigini dusundum.Ben 2.5 yillik evliyim. Esimle birbirimizi deli gibi severek evlendik,ancak vajinismusla hayatim karardi.Esimle bugun bi tartisma yasadik ve bana icinde ne var ne yoksa kustu.Daha once doktora gitmistik ancak parmak egzersizlerini bi turlu yapamadim ve doktor da yarim kaldi. Esim bu duruma artik dayanamadigini tahammülunun bittigini bu sekilde devam ederse bosanma olucagini soyledi. Normalde boyle seyler söylemeyen hallederiz bu gunler gecicek diyen insan artik bunlari soylememeye basladi.Ona da hak veriyorum cunku herhangi bi cabam yok. Evliligim gozum onunde sona eriyor. Ve ben artik kahroluyorum.. lutfen yardimlarinizi bekliyorum

Paydujka . Merhaba canım. Çok iyi anlıyorum seni ama mecburen kafanda bitirmen gerekiyor çünkü bildiğimiz gibi psikolojik bir durum bu.benim de aynı problemim var .dün hcbir ilaç vs.kullanmadım sadece kendimi kasmamaya çalıştım ve tam olmasa da biraz birleşme oldu ve hiç acı yok.sabah regl olduğum için devam edemedik.eğer canın acıyor sa kas gevsetici hap ve spazm engelleyici hap alabilirsin istersen.inşaallah en yakın zamanda atlatiriz bu durumu.

Canim bnmde kizlik zarim kalindi herada tedavi gordum o korkuyu asiyosun zamanla cnm bi arayip bilgi al yardimci oluyorlar . hera grubuda var vatsap ve facede takip edebilirsin senin gibi milyon insan var herkes kurtuluyor cnm hera garanti
Benim korku değil aslında çünkü ne kendimi kasiyorum nede korkuyorum.. kendi kendi sürekli çabalıyorum egzersizler yapıyorum aparatif kullanıyorum ama p..s e gelince kalın geliyor ve çok fazla eşimle zorlamamiza rağmen girmiyor hala çok dar...

Allah yardimcin olsun çok üzüldüm... Bende severek evlendim ve bu durumla karşı karşıya gelince dünyam alt üst oldu ama çok şükür eşim bana çok destek oluyor... Bence senin esinde sinirinden öyle söylemiştir seni hirslandirmak için üzmek kendini ve bir an önce güven kendine ve egzersizlere filan başla bi destek al

kızlar ben herada tedavi oldum
ve iyileşmedne bırakmıyorlar
gidin isterseniz araştırın siz bilirsiniz
süleyman eserdağ
araştırın gooogledan
videoları var

Merhaba hanımlar benim sorunu atlatanlara iki sorum olacak. Birincisi birleşmeye çalışma esnasında ağrı yaşıyor muydunuz sizde? Cunku ne kadar kayganlastirici kullansam da kendimi rahat bırakmaya da çalışan çok ağrı demiyorum bu sefer esimi itiyorum. İkinci sorum vajinusmus sebebiyle çok isteksizlestim. Eşim evde değilken çok arzuluyorum onu Ama eve gelince korkudan kafasını çağırmaya çalışıyorum falan hiç denemek istemiyorum, hayatımda iliski olsun bile istemiyorum ama bu vajinusmustan dolayı diye dusunuyorum her neyse sizde de olmuş muydu bu durum? Cunku korkuyorum hanı tedavi gorupte yeniden bile bu sefer cinsel isteksizlik mi başlayacak diye?

canim meraba,oncelille senin adina cok sevindim. tebrik ederim :) benm bi sorum olacak..ben de 2 ay kadar bi suredir tedavi gordum,psikiyatristten..yendim bende ama simdilik sadece tumuyle girisi sagladim :) gordum ki yariya kadar almakla sonuna kadar almak arasinda hic bi fark yokmus gercekten..:) tam anlamiyla bi iliskide,gitgeller baslayinca ve ben altta olunca ne yapmam gerekiyo..o kisimda can yaniyo mu ? ne yapmami onerirsin bu asamadan sonra..doktor bir ay sonra bekliyor..ben birazda sizlerin soyleyeceklerini merak ediyorum..

Arkadaslar 8 aylik evliyim malesef iliskiye giremiyorum.parmak egzersizi denedik parmak giriyor fakat penisin sadece bir bölümü giriyor ilerliyemiyoruz sizce ne yapmali kendimi cok kötü hissediyorum.

Arkadaslar 8 aylik evliyim malesef iliskiye giremiyorum.parmak egzersizi denedik parmak giriyor fakat penisin sadece bir bölümü giriyor ilerliyemiyoruz sizce ne yapmali kendimi cok kötü hissediyorum.
Tek parmakla hemen olmaz ama oranın alışması için iki parmak yada aparatla çalışma yap derim.

Banada yardım edin deniyorum deniyorum olmuyo pamuklu cubukla egzersiz yaptım boşa olmuyo kurtulmak istiyorum artık yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…