VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Merhaba ben 11 aylık evliyim. Ben de sizin gibi ilk 10 gün çok sıkıntı cektim ama aştım cok sukur. Kadinlar kulübünde okuduklarim cok isime yaradi. Hic pes etmedim ve ilk 10 gun kurtuldum bu illetten. Ihtiyaci olanlara yardimci olabilirim.
ben parmak egzersizlerini çok rahat yapıyorum hiç acı ağrı yok ama asıl ilişkiye cesaret edemiyorum ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

Bende yardimci olabilirim sizlere ozelden ulasirsaniz bnde yeni yendim

Arkadaşlar merhaba bana da yardımcı olur musunuz? Penisin bir bölümünden sonrasını alamıyorum pozisyonda mı sıkıntı var anlamıyorum

17 günlük evliyim ilk ilişkimi zorda olsa yaşadım ama birdaha birlikte olamadım eşimle çok kasılıyorum ve çok fena canım yanıyor eşimi itiyorum lütfen yardım edin bunları düşünmekten evliliğimin en güzel günlerini yaşayamıyorum doktora gittim fiziksel anlamda gayet sağlıklı olduğumu söyledi darlık falan yok yani

17 günlük evliyim ilk ilişkimi zorda olsa yaşadım ama birdaha birlikte olamadım eşimle çok kasılıyorum ve çok fena canım yanıyor eşimi itiyorum lütfen yardım edin bunları düşünmekten evliliğimin en güzel günlerini yaşayamıyorum doktora gittim fiziksel anlamda gayet sağlıklı olduğumu söyledi darlık falan yok yani
Canm nefes egzersizi yap

Merhaba kızlar ben iki yıllık evliyim ve eşimle ilişkiye giremiyorduk.. ve bu kabus bitti çok mutluyum yaa size sadece beklemeyin diyorum çok basit miş boşuna beklemişim o kadar eyer sorularınız, olursa cevap veririm☺

Nasıl yendin aşama aşama anlatır mısın ?

Kizlar Ben vajinismusu parmak egzersizi ole yendim AMA esimin parmaguyla yaptim cok yardimci oldu bana sonra kndim aparat yaptim ve kendim yalniz dvm ettim egzersize tabiki Bu sirada esimle yep denemelerde yaptik cok basitmis aslinda istekli olup kendini birakirsaniz oluyo tamamen zevk almaya odaklanmaniz lazim..isteyen ozelden yazdim yardimci olurum

Kizlar Ben vajinismusu parmak egzersizi ole yendim AMA esimin parmaguyla yaptim cok yardimci oldu bana sonra kndim aparat yaptim ve kendim yalniz dvm ettim egzersize tabiki Bu sirada esimle yep denemelerde yaptik cok basitmis aslinda istekli olup kendini birakirsaniz oluyo tamamen zevk almaya odaklanmaniz lazim..isteyen ozelden yazdim yardimci olurum

Canım tebrik ediyorum..Ben tedaviyle yendim Adana da ...Çok mutluyum ..senin adına da çok sevindim.

X