VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Moralim çok bozuk ya. Dün akşam parmak egzersizi yaparken vajina girişinde çok yanma oluyo ne yapacam :KK43:

vajinismusu yenenler Allah rizasi icin ysrdim edin sekiz aylik evliyim hala yapamadik cok çaresizim o noktada kitlenip kaliyorum parmak egzersizini hic dusunemiyorum bile napcam yardim edin hic basaramicak gbi hissediyorum
BEN PARMAK EGZERSİZLERİ YAPIYORDUM AMA İLİŞKİ BAŞARAMAMIŞTIM
ANKARADA HERA KLİNİKTE TEDAVİ OLDUM
O AĞLAMAKLI GÜNLERİM BİTTİ
BUNUN İÇİN Mİ AĞLADIM DİYORUM ŞİMDİ KIZIYORUM KENDİME

Cok iyi cnm bnde istanbul herada tedavi goruyorum bugun ucuncu gunum kurtuldum sayilir sukurler olsun bugunumuze cok iyi insanlar on numara bes yildiz bumuydu diorum korktugum mutluyum cokkkk

Ne guzel sevindim sizin adiniza iste benim maddi durumum iyi olmadigi icin gidemiyorum tedavi merkezlerine 4 aydirda işsizim eşim dogru durust para vermiyor parca parca 50 100 ne verirse artk ee ev hanimi olan anlar ben nasil biriktirip o kadar parayi gideyim en onemlisi de esinin destekcisi olmasi degilmi malesef benimki ole degil cok inatci

Ne guzel sevindim sizin adiniza iste benim maddi durumum iyi olmadigi icin gidemiyorum tedavi merkezlerine 4 aydirda işsizim eşim dogru durust para vermiyor parca parca 50 100 ne verirse artk ee ev hanimi olan anlar ben nasil biriktirip o kadar parayi gideyim en onemlisi de esinin destekcisi olmasi degilmi malesef benimki ole degil cok inatci

Allahim yardimcin olsun cnm bol bol dua et bi cikis yolu verir .sen ellerini hic bos birakma gun dogmadan nler nler dogarr

Bende buraya basari öyküsü yazip insanlar rahatlatmayi o kdar istiyirm ki ama once kendimin bu problemi asmasi lazim..ben evleneli 4 ayi yeni geçti. Bende bu sorunla karsi karsiyaym ama bende şöyle bir sans var evliliigimin 2, ayında ilk birleşme gerçekleşti. Sonra daha yapamamdm tekrar.2 hafta önce kadar doktora gittim o da pek rahatlatmdi beni korkularii tatmin etmedi yani.randevu sureleru cok uzun 10 gunde bir randevj veriyor. Daha gitmek istemyrm.kendim evde yenmek istiyorum bu hastaligi.doktor daha bize parmak egzersizi vermemişti. Ama böyle bir egzersizden bahsetmisti.ben asla yapamayacgmi syledim esime.esim de olayi biraz yanlis anlams cinsel bolgeme rahatlamam icin egzersiz yaparken ansizin parmagini soktu kendince öyle asacagimi düşünerek delii yaa ☺ neyseki hic acimadi.demem o ki benim.birlesmem gerceklesti bi kez.bi kez de esim parmagini soktu.simdi egseriszzle yenmek istyrm bunu. Ama oraya biseyin girebilecegini hâlâ aklima inandiramyrm benim problemim bu.dün bebe yagi ile kulak çöpünü sokmayi denesdm.herkes parmak sokuyo benim kürdan gibi bisey o kdar vahin durum yani ☺birinciyi zar zor soktum sonra büyük bir is basarms gibi sevinerek iki kulak çöpü soktum sonra yattm ☺ bugün de 3 tane sokmaya calscam .ben bayaa yavaştan aliyorm durumu kendimi motive ederek ilerlemek istyrm .ama sorun su ki ben kalin bisey sokamam oraua asla.nasil giriyo acimiyo mu gerçekten.yoksa cok.aci ki oluyor bana bi akil verin masl kalin biseh girebikir ki oraya

Bende buraya basari öyküsü yazip insanlar rahatlatmayi o kdar istiyirm ki ahasta ce kendimin bu problemi asmasi lazim..ben evleneli 4 ayi yeni geçti. Bende bu sorunla karsi karsiyaym ama bende şöyle bir sans var evliliigimin 2, ayında ilk birleşme gerçekleşti. Sonra daha yapamamdm tekrar.2 hafta önce kadar doktora gittim o da pek rahatlatmdi beni korkularii tatmin etmedi yani.randevu sureleru cok uzun 10 gunde bir randevj veriyor. Daha gitmek istemyrm.kendim evde yenmek istiyorum bu hastaligi.doktor daha bize parmak egzersizi vermemişti. Ama böyle bir egzersizden bahsetmisti.ben asla yapamayacgmi syledim esime.esim de olayi biraz yanlis anlams cinsel bolgeme rahatlamam icin egzersiz yaparken ansizin parmagini soktu kendince öyle asacagimi düşünerek delii yaa ☺ neyseki hic acimadi.demem o ki benim.birlesmem gerceklesti bi kez.bi kez de esim parmagini soktu.simdi egseriszzle yenmek istyrm bunu. Ama oraya biseyin girebilecegini hâlâ aklima inandiramyrm benim problemim bu.dün bebe yagi ile kulak çöpünü sokmayi denesdm.herkes parmak sokuyo benim kürdan gibi bisey o kdar vahin durum yani ☺birinciyi zar zor soktum sonra büyük bir is basarms gibi sevinerek iki kulak çöpü soktum sonra yattm ☺ bugün de 3 tane sokmaya calscam .ben bayaa yavaştan aliyorm durumu kendimi motive ederek ilerlemek istyrm .ama sorun su ki ben kalin bisey sokamam oraua asla.nasil giriyo acimiyo mu gerçekten.yoksa cok.aci ki oluyor bana bi akil verin masl kalin biseh girebikir ki oraya
Cnm inan acimiyor bak sana nedicem ben herada tedavi oldum yeni kurtuldum ve rahatlikla iliskiye giriyorum bnm sein gibi cok hasta var gruba alalimmi seni once bi takip et cok basari oykuleri var kızlar destek oluyorlar dr da orda nedersin cnm

Cnm inan acimiyor bak sana nedicem ben herada tedavi oldum yeni kurtuldum ve rahatlikla iliskiye giriyorum bnm sein gibi cok hasta var gruba alalimmi seni once bi takip et cok basari oykuleri var kızlar destek oluyorlar dr da orda nedersin cnm
Benide alin gruba

Bende vajinismusluyum 17 aylık evliyim bu kabus artık bitsin istiyorum doktora gittim pamuklu cubukla egzersiz verdi yaptım denedik olmadı tekrar gittim devam et dedi vaginorm diye bir jel yazdı suan devam ediyorum egzersize banada yardım edin lütfen:oops::KK43:

Cnm ben yaptiysam sende yaparsin sakin ol basaricagim de hergun esini dusun dua et kremkullan canin acimiyor

X