VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Bu sayfaya yeni üye oldum nereye nasıl yazılır inan bilmiyorum ama bu konu için dahil oldum canim benim bende bu sorunu uzun zaman yaşadım bunu bir aydır yendim sana yardimci olmak isterim eğer sende istersen
Anlstrmisin nasil basardnz

Merhaba kızlar ben iki yıllık evliyim ve eşimle ilişkiye giremiyorduk.. ve bu kabus bitti çok mutluyum yaa size sadece beklemeyin diyorum çok basit miş boşuna beklemişim o kadar eyer sorularınız, olursa cevap veririm☺

Evet benim sorum vaaarrr nasil yendinizzz bende 1.5 senelik evliyim esimle artik aramizda soguk ruzgarlar esiyooo nolurrr dua edin yeneyiimmm

Siz peki bunu nasıl başardınız nasıl bi yol izlediniz
Canim benim öncelikle bir parmak sokabiliyodum vajinaya. Özür dilerim açık açık yazıcam inan çünkü yaşayan bilir doktör gitmeyi de düşündüm ama dünyanın parasini söylediler işi hep ticaret dolmuş durumdalar. Bebe yağı ve emla krem aldım. Bir buçuk yıl olmuştu artık olmaliydi önce bi yazı okudum orda diyodu ki ancak siz korkularınızi yeniceginize inanirsaniz aklınız buna çözüm yollar bulucaktir. Aynen de öyle oldu vajinaya önce Bebe yağı ile bir parmak yağladimm daha sonra bi fişek olan emla kremin hepsini azar azar içine sürDüm yarım saat bekledim sonra Penis üstüne ben oturdum inan yavaş yavaş kendin yonlendirdin için çok rahat oldu. Ve neolur yazdiklarimi dene kUlak ardi etme özelden yaz istedin kadar yardımci olucamm

Siz peki bunu nasıl başardınız nasıl bi yol izlediniz

Canim benim öncelikle bir parmak sokabiliyodum vajinaya. Özür dilerim açık açık yazıcam inan çünkü yaşayan bilir doktör gitmeyi de düşündüm ama dünyanın parasini söylediler işi hep ticaret dolmuş durumdalar. Bebe yağı ve emla krem aldım. Bir buçuk yıl olmuştu artık olmaliydi önce bi yazı okudum orda diyodu ki ancak siz korkularınızi yeniceginize inanirsaniz aklınız buna çözüm yollar bulucaktir. Aynen de öyle oldu vajinaya önce Bebe yağı ile bir parmak yağladimm daha sonra bi fişek olan emla kremin hepsini azar azar içine sürDüm yarım saat bekledim sonra Penis üstüne ben oturdum inan yavaş yavaş kendin yonlendirdin için çok rahat oldu. Ve neolur yazdiklarimi dene kUlak ardi etme özelden yaz istedin kadar yardımci olucamm

Bende terapiste gidiyordum eşim 2 seans ggeldi sonrasinda gelmemeye basladi benim parmak egzersizlerim iyi hatta 2 parmak 3 boguma kadr geldm esimde sagolsun klitoris yoluyla rahatlatti ama penis asamasina gelince zeytinyagida sürdum olmadi kasilma agri aci hissetmedim ama gitmiyo dahada sanki bi duvar var gibi orda

Merhaba kızlar ben iki yıllık evliyim ve eşimle ilişkiye giremiyorduk.. ve bu kabus bitti çok mutluyum yaa size sadece beklemeyin diyorum çok basit miş boşuna beklemişim o kadar eyer sorularınız, olursa cevap veririm☺[/QU

Merhaba ben de vajinismus sorun u yaşıyorum açana nasıl yendin egzersiz le mi bana da yardımcı olur mjsjn

Tabi ki yazarım inş. Bian önce kurtulursun cnm
Merhaba. Bende 4 aylık evliyim ve eşimle görev dolayısıyla ayrı yerlerdeyiz.ara ara 3 veya 4 günlük bulusmalarimiz oluyor ancak ilişkiye giremiyoruz birleşme esnasında bacaklarim kasiliyor.nasıl yendiniz acaba lütfen anlatirmisiniz özelden

Ben henuz yenemedim kendi kendime parmak egzersizi yapiyorum esim bana destek olmuyo hatta bana cok soguk davraniyo bu yuzden bende gun gectikce kendime olan inancimi guvenimi kaybediyorum esi destek olan kadinlar cok sansli umarim en kisa zamanda atlatiriz bu sorunu

bir yıldan sonra geçen ay yendim kaderimi...bir arkadaşım tavsiye etti adana da epc hastanesin de melek yüzlü tatlı ve sıcak doktor pınar hanımın sayesin de şimdi çok mutluyum.sakın umutsuz olmayın ben de egzersiz yapamıyor çok ağlıyordum.parmak egzersizi olmadan iki gün de tedavi oldum.allah size de nasip etsin
Banada yardımcı olun lütfen

Merhaba kızlar ben iki yıllık evliyim ve eşimle ilişkiye giremiyorduk.. ve bu kabus bitti çok mutluyum yaa size sadece beklemeyin diyorum çok basit miş boşuna beklemişim o kadar eyer sorularınız, olursa cevap veririm☺
Lütfenn kubragurocak@ hotmail.com adresine.yazar kişiniz.sorularim var teşekkür ediyorum

Bende terapiste gidiyordum eşim 2 seans ggeldi sonrasinda gelmemeye basladi benim parmak egzersizlerim iyi hatta 2 parmak 3 boguma kadr geldm esimde sagolsun klitoris yoluyla rahatlatti ama penis asamasina gelince zeytinyagida sürdum olmadi kasilma agri aci hissetmedim ama gitmiyo dahada sanki bi duvar var gibi orda
O işte kendimizi kastigimiz sktigimiz için. Şimdi o durumda acı falan yok diyosun dimi. Bu cok iyi ben Bebe yağı ile denedim bolca sürüm sonra yavaş yavaş üzerine oturdum kendin yönlendirmiş olduğun için daha rahat oluyor. Emin ol. Zaten tamamı girdi zaman bi duvar deymis olcak o duvarda iler de zevk alcagin duvar tatlım

X