VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Kizlar Ben vajinismusu parmak egzersizi ole yendim AMA esimin parmaguyla yaptim cok yardimci oldu bana sonra kndim aparat yaptim ve kendim yalniz dvm ettim egzersize tabiki Bu sirada esimle yep denemelerde yaptik cok basitmis aslinda istekli olup kendini birakirsaniz oluyo tamamen zevk almaya odaklanmaniz lazim..isteyen ozelden yazdim yardimci olurum
sana özelden yazabilirmiyim?

Mrb arkadaşlar bn 3 yıllık evliyim burdan okuduklrimla biraz kendimi cesaretlendirdim ve bu vajinismusu yendim gibi birsey oldu ama aklımda bi kaç soru var yenen arkadaşllara bi giriş başladıktan sonra bi noktaya gelip çok acıyo acaba o acıtan yer zar mi ki orda çok acıyo di dörtte birlik kısmı dışarda kalıyo bunu nasıl asabilirim zamanla geçer mi

Mrb arkadaşlar bn 3 yıllık evliyim burdan okuduklrimla biraz kendimi cesaretlendirdim ve bu vajinismusu yendim gibi birsey oldu ama aklımda bi kaç soru var yenen arkadaşllara bi giriş başladıktan sonra bi noktaya gelip çok acıyo acaba o acıtan yer zar mi ki orda çok acıyo di dörtte birlik kısmı dışarda kalıyo bunu nasıl asabilirim zamanla geçer mi

Geçiyor canım zamanla ne güzel aşmışsın devam et canım arkadaşım .yanindayim

Şükür bnde yendim artık bu kadar kolay olcagini tahmin etmezdim 3 yıl boşu boşuna beklemisim herkese çok teskr ederim

merhabalar.8 aylik evliyim ve esimle iliskiye giremiyoruz.
onceden bi kasılma durumu oluyordu. onu ilk ayda atlattim. ama 8 aydir birlesme olnuyor. kendimi eksik hissetmeye basladim. internetten surekli okuyorum.parmak egzersizini yapamiyorum. uyusturucu krem sprey oneriniz varmi eczanelerde satılan kolaylıkla bulabilecegim..

Kızlar ya ben 26 yaşındayım p..s bile görmedim bakamıyorum midem bulanıyor küçükken karşıma bir sitede gezerken çıkmıştı onu bile panik olup nasıl kapattım bilmiyorum .. şimdi şimdi araştırmak istiyorum bu neyin sebebi ileride bende vajinismus olurmuyum

merhabalar.8 aylik evliyim ve esimle iliskiye giremiyoruz.
onceden bi kasılma durumu oluyordu. onu ilk ayda atlattim. ama 8 aydir birlesme olnuyor. kendimi eksik hissetmeye basladim. internetten surekli okuyorum.parmak egzersizini yapamiyorum. uyusturucu krem sprey oneriniz varmi eczanelerde satılan kolaylıkla bulabilecegim..
Wemcaine pump sprey ve kayganlaştırıcı ile deneyin. Önce spreyi içinize 5-6 kez sıkın bekleyin uyuşsun. sonra kayganlaştırıcı sürüp aşağı yönde ilerleyin.

Merhaba kızlar ben iki yıllık evliyim ve eşimle ilişkiye giremiyorduk.. ve bu kabus bitti çok mutluyum yaa size sadece beklemeyin diyorum çok basit miş boşuna beklemişim o kadar eyer sorularınız, olursa cevap veririm☺
Bana yardım edebilir misiniz egzersiz konusunda

ben de buradan aynı çağrıda bulunuyorum .iki üç günde bitiyor canın yanmıyor tedaviden kaçmayın.sizi de tebrik ederim.çoook mutluyum şimdi.........
Yardım edin lütfen egzersizi nasıl yapacağımı bilmiyorum kendimi çok cahil hissesiyorum

Merhaba kızlar bende wajinusmusu yendim 1 yıl 3 ay çektim boşu boşuna ama adanada epc hastanesinde pınar hanım ve Necla hanim beni yeniden hayata bağladı hemde 3 günde şaka gibi...Lütfen ama lütfen ertelemeyin..Şimdi hamile kalmak istiyorum umarım yakın zamanda olurum

Merhaba kızlar bende wajinusmusu yendim 1 yıl 3 ay çektim boşu boşuna ama adanada epc hastanesinde pınar hanım ve Necla hanim beni yeniden hayata bağladı hemde 3 günde şaka gibi...Lütfen ama lütfen ertelemeyin..Şimdi hamile kalmak istiyorum umarım yakın zamanda olurum
Tebrik ederim..ben de mutluluğumu onlara borçluyumborçluyum

X