Jinekoloji VAJİNAYA SÜLÜK TEDAVİSİ YAPTIRANLAR ACİL YAZABİLİR Mİ ???

myomunuza baktırdınız mı ne durumda

GÜNAYDIN HAYIR BAKTIRMADIM BEN HAYIT MACUNU DA KULLANIYORUM ÖNÜMÜZDEKİ AY BAKTIRACAM NASİPSE

Bende c.tesi günü rahim sülüğü yaptırdım. Çok korkuyordum yaptırmaktan. Korkudan ağladım hatta ama hiç korkulacak bir durum değilmiş. Ben hiç acı hissetmedim. Sadece bir iki defa içeride kımıldamalarını hissettim o kadar. 7 tane aynı anda sülûk koyuldu. Yapıldığı gün kanama çok oldu ama aşırı değil 2 3 kere büyük parçalar düştü 2. Ve 3.gun sadece kahverengi lekeler geldi. Halsizlik baş dönmesi vs olmadi bende.

Bende Aralık sonu yaptırdım. Sülükten bir hafta sonra da hacamat yaptı bana. Bu tedavi yeterli dedi. Bende sülük sonrası aşırı kanama oldu. Sonra büyük bir kan pıhtısı düştü ama aşırı büyüktü be ondan sınra hem kanama bitti hemde psikolojik inanılmaz bir rahatlama oldu. Sülük yaptırdığım ay adet oldum normal zamanda. Bu ikinci ayım ve adetim gecikti. Bugündeyse yapıcam ama çok korkuyorum. Çünkü çok hayal kırıklığı yaşadım. İnş bu sefer mutlu haber alırım.

Benimde sulukten 1 hafta sonra kasık hacamati oldu benim bu hafta adet zamanim bekliyorum adet olmayı. Benim eşimden dolayı olduğu için tek taraflı olmadığı için heveslenmiyorum.esim 1 seans suluk oldu 2.seansi da var bu hafta da 2.seansi olacak hayırlı zamanda olur insallah

Nasil yapildi acaba

Muhtemelen doktor, eczacı, hemşire dışında kıymeti kendinden menkul birisi sizin vajinanıza birkaç tane sülük sokacak, o sülük de vajina duvarlarını ve rahim ağzını ısırıp emecek siz de hamile kalacaksınız. Lütfen yaptırmayın kardeşim, şu şarlatanlara para ve prestij kazandırmayın. Sağlığınız ile ilgili olarak vücudunuza doktor ve hemşire dışında kimse dokunmasın. Bitkisel kürler de kullanacaksanız eczacıya danışın, bu ürünleri eczaneden alın. Burada öneren ve faydasını gördüğünü söyleyenlere inanamıyorum yaa. Hacamat da öyle, Muhammed Nebi (sav) bizim ahlak-din öğreneceğimiz büyük abidemizdir, o bir doktor değildir. Arap adetlerinden olan hacamat (kan akıtma) çok çok öncelerden vardı ve Muhammed Nebi'nin de hayatında yer aldı. Hepsi bu. Bilimsel temeli olmayan bu işlerden uzak durmak gerekir.

Eee işe yaramamış işte.
Aslında işe yaramadığı çok belli de yine de insanlar herhalde psikolojik olarak kendilerinde işe yaradığını/yarayacağını sanıyorlar. Bir de çaresizlik psikolojisi yaşayanlar ne yazık ki bu tür alternatif tıp (Bilimsel tıp dışı) arayışına giriyorlar.

Arkadaslar konuyu görünce hayretler içinde kaldım nasıl böyle birseye cesaret edebiliyorsunuz rahim kadın vajina vucudundaki en hassas organ yıkarken bile sabun temizleyici vs kullanamıyoruz phı bozduğu manatara sebep old için. Suluk bir böcek ya tamam cilt üstünde etkili olabilir belki ama organın içine böcek sokmak nedir.. Hadi enfeksiyon u gectim rahim incelmesine sebep olabilir bu işlem ve olursa bunun tedavisi yok bunu da bilin. Tüp bebek te en zor hasta grubudur rahimi yeterli kalınlıga gelemeyenler çünkü transfer dahi yapılamıyor..

Arkadaşlar bunu tup bebek merkezinde tup bebek yapan doktor bile tedavi öncesi hacamat ve Rahim sülüğü yapıyor yumurta ve spremin kalitesi artsın embriyo kaliteli olsun ve embriyo tutunsun diye . Yapıp yaptırmamak kişi ile ilgilidir bununla bir çok kişi tedavi olmuştur ve faydasını görmüştür .Faydasını gormeyemde illa vardır zaten hiç birseyin yüzde yüz garantisi yok . Tup açma amaliyatina giriyoruz açılacağına dair net birsey denmiyor, tup bebek yapıyoruz yüzde yüz tutacak denmiyor .birinin tup bebeği tutuyor birinin tutmuyor. Aynı şey suluk ve hacamat için de geçerli. Bir çok hastanede alternatif tıp bölümleri açıldı.

Lütfen hangi tüp bebek merkezi ve hangi doktorun vajinaya sülük tedavisi önerdiğini rica ediyorum yazın, araştıracağım. Hayatta hiçbir şeyin %100 garantisi yoktur. Tıbbi uygulama bilimsel araştırma ve verilere/sonuçlara dayanır. Vajinaya sülük tedavisi ile ilgili tıp doktorları tarafından yapılıp yayınlanmış, faydası kanıtlanmış, uygulama ruhsatı alınmış bir araştırma gösterin. Özel hastanelerin alternatif tıp uygulamaları tamamen para kazanma amaçlıdır. İşsiz güçsüz kalan kıymeti kendinden menkul doktor veya doktorumsuların oyalanma ve şarlatanlık dükkanlarıdır bu yerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…