Jinekoloji VAJİNAYA SÜLÜK TEDAVİSİ YAPTIRANLAR ACİL YAZABİLİR Mİ ???

Merak edenler izleyebilir.
Bu söylediklerini tıbbi bir dergide yayınlasın da göreyim, nasıl dalga geçilir. Hasta grupları oluşturup kontrollü çalışma yapsın, biz de şapka çıkaralım. Etik kurul onayı bile alması zor. Ben yaptım oldu demekle olmaz.

Herkesin kendi kararı herkes istediğini yapabilir ya da yapmayabilir Ben bunu yapan doktorlar ve hastaneler var diyorum. Yapan insanlardan kötü birsey yapmış muamelesi yapamazsınız. Herkes kendi yaptığından sorumludur. Attığım videoyu da izlerseniz doktor kendi söylüyor başarılarını Ben kafama göre yazmıyorum doktorun anlattıklarını diyorum. Kimseyede gidin yaptırın vs demiyorum kendi yaşadıklarımı yazdım.

Videosunu attım

Mrb, kasik hacamati nasil yapildu acaba ne taraflara ve cok agri oldu mu sonrasinda? Ben de yaptirmak istiyorum nasipse

Yakın zamanda tüm israrlarimiza yaptirma dememize rağmen yaptıran bir arkadaşım oldu. Fakat şuan ayakta bile duramıyor ambulansla fakülte hastanesine götürdüklerinde eşi sülük yaptırmış beni bile dinlemedi dediğinde. Doktor arayın o zaman yaptırdığı kişi gelsin şimdi o tedavi etsin dedi bilemiyorum iyi cesaret bence bu işler bu kadar kolay değil arkadaşlar olsaydı hic birimiz bu kdr acı cekmezdik. Ben yaptırmam yaptiraninda kendi dusuncesidir fakat cok iyi düşünmek lazım. vücuttaki temiz kanıda emdigi icin bazı arkadaşlar yan etki yapmadı demiş her bünye farklı reaksiyon gösterir bunuda unutmamak lazım. girdiğimiz yol uzun yorucu her şeyi okuyup herseyden medet umuyoruz elbette haklı olarak bu yolda hepimiz tez zamanda emelimize erelim inşallah tabi önce sağlıkla

HSG çekildikten sonra bile 1 hafta antibiyotik kullanıyoruz allah akıl fikir versin size başlığı da doğru yerde açın

Neresine yaptırmıştı?

Dr mu yapmıştı? Bende yaptırdım.

Sana yüzde bin katılıyorum.
Alternatif Tıp ekolünü benimseyen olduğu kadar benimsemeyende olacaktır, bu görüş bakış açısıdır, katılmamak görüşe, yanlış olduğunu göstermez ve mutlak doğru okuduklarınıda.
Aynı durum her iki görüşü benimseyenler icinde ortaktır.

arkadaşınızın durumu nedir acaba şuanda

Merhaba bu sülük tedavisi geçmeyen vajina ağrısı acısına uygulanır mı acaba sadece rahmin içine mi uygulaniyor yoksa vajen üstüne de yapılıyor mu hiç duydunuz mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…