Jinekoloji VAJİNAYA SÜLÜK TEDAVİSİ YAPTIRANLAR ACİL YAZABİLİR Mİ ???

kızlar günaydın şimdi gördüm yazdıklarınızı yaptırdım ben sülük hatta sağ ayak yan tarafıma da aynı zamanda hacamatta yaptı rahme giden yolmuş. bana beş seans yapılması lazım dedi.yaptırırken korktum ama korkulacak gibi değil .hissettim ama rahatsız olmadım öyle şakır şakır kanamam da olmadı beş gün boyunca kan geldi ama çamur gibi iki kere de kan pıhtısı gibi geldi inşallah miyomi vardı o gitmiştir şifa Allah tan ben inanarak yaptırdım bakalım hayırlısı regl olmayı bekliyorum olayım sonra kasıklarımada hacamat yaptırcam inşallah bebeğim olur
Şifa olsun inş.
Sonrasında işlem yapılmış gibi hassas diyet oldu mu?
Bende yaptırdım da bir kaç gün ağrıdı, kasıklarımda içten içe öyleydi oraya da yapıldı.

Kaç sülük koydu, sonrasında bir kaç gün hassasiyet oldu mu işlem yapılmış gibi? Faydasını kendimizce hissediyor musunuz?
BEŞ TANE KOYMUŞ SONRASINDA HASSASİYET ÖYLE AMANDA AMAN OLMADI. BELKİ OLDU BEN ÖYLE NAZLI MIZ MIZ BİRİ DEĞİLİM BELKİ ONDANDA OLABİLİR İŞLEMİ FAYDASINI GÖRÜP GÖRMEDİĞİMİ BİLMİYORUM BEŞ GÜN KANAMAM OLDU PARÇALAR DÜŞTÜ BELKİ MİYOMİ VARDI BENDE ONU TEMİZLEMİŞTİR DİYE DÜŞÜNDÜM DOKTORA DAHA GİTMEDİM SONRASI REGL OLDUM ŞİMDİ REGL YENİ BİTTİ YARINDA KASIKLARIMA HACAMAT YAPTIRACAM KISMETSE. BU ARADA REGL OLMAYA BAŞLAYINCA DA HAYIT MACUNU DA KULLANMAYA BAŞLADIM İNŞALLAH HEPSİNDEN ŞİFA GÖRÜRÜM BEBEĞİMİ ALIRIM KUCAĞIMA

Şifa olsun inş.
Sonrasında işlem yapılmış gibi hassas diyet oldu mu?
Bende yaptırdım da bir kaç gün ağrıdı, kasıklarımda içten içe öyleydi oraya da yapıldı.
AMİN SİZEDE ŞİFA OLSUN İNŞALLAH.DİYET O GÜN HAYVANSAL GIDALAR TÜKENMEDİM O KADAR KASIK AĞRILARIM BENİMDE OLDU BANADA İÇİNE KOYDU BEŞ GÜN KANAMAM OLDUĞU İÇİN ZATEN DİĞER TARZADA DİYET OLDU.

Ya şimdi bir çare olur mu diye inanıyorsunuz o yüzden bir şey diyemedim ama böyle sülükler, kürler, kocakarı ilaçları vakit çalmaktan başka işe yaramıyor. Tıbba güvenin her zaman
ELBETTE TIBBA GÜVENCİM TAM TIBBİ TEDAVİLERDE DENEDİM KENDİMDE SAĞLIKÇIYIM.DOSTİNEX LE BAŞLADIM PROLAKTİNİM SINIRDA OLDUĞU İÇİN ÜÇ KERE KLOMEN 2 OVİTRELLA SONRASI AŞILAMA İÇİN GÖBEK İĞNELERİ İLAÇLARI HEPSİ HÜSRAN ALDIĞIM İLAÇLAR BİTTİKTEN SONRA ARA VERDİM İKİ AY BİZDE AÇIKLAMAYAN İNFERTİLİTE OLDUĞU İÇİN BU EŞİMLE VERDİĞİMİZ 2 AY DİNLENME ARA İLE BÖYLE YÖNTEMLERE BAŞVURDUM SÜLÜĞÜ BENDE İLK DUYDUM BİR CESARET YAPTIRDIM AMA HACAMATIN FAYDALARINI BİLİYORSUNUZDUR.YEDİĞİMİZ GIDALARIN NASIL FAYDASINI GÖRÜYORSAK VİTAMİNİNİ ALIYORSAK KULLANDIĞIM HAYIT MACUNUNU DA ÖYLE DEĞERLENDİRİYORUM ONDAN DOLAYI KULLANIYORUM SONUÇTA BİTKİSEL. BEN ÇAREYİ KENDİ MANTIK ÇERÇEVEMDE ARIYORUM BU ALTERNATİF TIP DEDİĞİMİZ YÖNTEMLER PEYGAMBER EFENDİMİZDEN, İBN-İ SİNA DAN GELEN YÖNTEMLER BEBEKLE İLGİLİ BİŞİ OLMASA BİLE VÜCUT DERİ ALTINDA BİRİKEN PİS KANLARDAN ARINIYOR. OLMAZSA TÜP BEBEK İÇİN ELBETTE GİDECEZ BEN ÇAREMİ ARIYORUM ŞİFA ALLAH TAN

ELBETTE TIBBA GÜVENCİM TAM TIBBİ TEDAVİLERDE DENEDİM KENDİMDE SAĞLIKÇIYIM.DOSTİNEX LE BAŞLADIM PROLAKTİNİM SINIRDA OLDUĞU İÇİN ÜÇ KERE KLOMEN 2 OVİTRELLA SONRASI AŞILAMA İÇİN GÖBEK İĞNELERİ İLAÇLARI HEPSİ HÜSRAN ALDIĞIM İLAÇLAR BİTTİKTEN SONRA ARA VERDİM İKİ AY BİZDE AÇIKLAMAYAN İNFERTİLİTE OLDUĞU İÇİN BU EŞİMLE VERDİĞİMİZ 2 AY DİNLENME ARA İLE BÖYLE YÖNTEMLERE BAŞVURDUM SÜLÜĞÜ BENDE İLK DUYDUM BİR CESARET YAPTIRDIM AMA HACAMATIN FAYDALARINI BİLİYORSUNUZDUR.YEDİĞİMİZ GIDALARIN NASIL FAYDASINI GÖRÜYORSAK VİTAMİNİNİ ALIYORSAK KULLANDIĞIM HAYIT MACUNUNU DA ÖYLE DEĞERLENDİRİYORUM ONDAN DOLAYI KULLANIYORUM SONUÇTA BİTKİSEL. BEN ÇAREYİ KENDİ MANTIK ÇERÇEVEMDE ARIYORUM BU ALTERNATİF TIP DEDİĞİMİZ YÖNTEMLER PEYGAMBER EFENDİMİZDEN, İBN-İ SİNA DAN GELEN YÖNTEMLER BEBEKLE İLGİLİ BİŞİ OLMASA BİLE VÜCUT DERİ ALTINDA BİRİKEN PİS KANLARDAN ARINIYOR. OLMAZSA TÜP BEBEK İÇİN ELBETTE GİDECEZ BEN ÇAREMİ ARIYORUM ŞİFA ALLAH TAN
Sağlıkçı derken hemşire misiniz?

elbette herkesin kendi kararı tercihi saygı duymak lazım ben inanıyorum yaptırdığım insanlarda tecrübeli mesela bugün hacamat yaptırdım, kasıklarıma yapacak sandım çünkü internette öyle okumuştum yaptırdığım kişi kasıklara yapılmadığını zararlı olduğunu söyledi olması gereken yerlere yaptı,
işin ehli olmadığı sürece alternatif tıp adına yapılan bazı saçmalıklara bende inanmıyorum yaptırmamda

kızlar günaydın şimdi gördüm yazdıklarınızı yaptırdım ben sülük hatta sağ ayak yan tarafıma da aynı zamanda hacamatta yaptı rahme giden yolmuş. bana beş seans yapılması lazım dedi.yaptırırken korktum ama korkulacak gibi değil .hissettim ama rahatsız olmadım öyle şakır şakır kanamam da olmadı beş gün boyunca kan geldi ama çamur gibi iki kere de kan pıhtısı gibi geldi inşallah miyomi vardı o gitmiştir şifa Allah tan ben inanarak yaptırdım bakalım hayırlısı regl olmayı bekliyorum olayım sonra kasıklarımada hacamat yaptırcam inşallah bebeğim olur
Merhaba sonuç ne oldu acaba miyomda niye değişiklik oldu mu

Bir bana garip ve mide bulandirici geliyor olamaz di mi bu konu? Nasil guvenip vajinaniza kimil kimil bir hayvan sokabiliyorsunuz 🤦🏼‍♀️

X