Jinekoloji VAJİNAYA SÜLÜK TEDAVİSİ YAPTIRANLAR ACİL YAZABİLİR Mİ ???

vera_vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2020
94
699
36
VAJİNAYA SÜLÜK YAPTIRIP HAMİLE KALANLARI DUYDUM BUGÜN BENDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ACİL BANA YAZAR MISINIZ GİDİŞAT ÖNCESİ SONRASI FAYDASI NELERDİR İNTERNETTEN ARAŞTIRAMIYORUM GÖRÜRSEM YAPTIRAMAYABİLİRİM DİYE TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIR MISINIZ BENİMLE ????

Benim amcamın kizi yaptirdigi ay hamile kalmış

Merhaba sana geri dönüş oldu ise beni de bilgilendirir misin

kızlar günaydın şimdi gördüm yazdıklarınızı yaptırdım ben sülük hatta sağ ayak yan tarafıma da aynı zamanda hacamatta yaptı rahme giden yolmuş. bana beş seans yapılması lazım dedi.yaptırırken korktum ama korkulacak gibi değil .hissettim ama rahatsız olmadım öyle şakır şakır kanamam da olmadı beş gün boyunca kan geldi ama çamur gibi iki kere de kan pıhtısı gibi geldi inşallah miyomi vardı o gitmiştir şifa Allah tan ben inanarak yaptırdım bakalım hayırlısı regl olmayı bekliyorum olayım sonra kasıklarımada hacamat yaptırcam inşallah bebeğim olur

Insallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı çocuklarınız olur.cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim.vajinayi bırakın bedenin her hangi bi yerine bile sülük yaptıramayip korkan insanlar var.insallah çabanızın karşılığını en yakın zamanda alirsiniz

amin Allah razı olsun bebek isteği içimde öyle büyük ki Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Ben yaziyi yanlıs yazdım kusura bakmayın yani bizde erkek infertilitesi var ben yinede kendime yaptirmak istiyorum esimin degeleri biraz dusuk morfoloji %1 hafif varikosel var şansımız düsük
Şansımız düşük deyip evrene olumsuz msj gondermeyin.Allah ol deyince oluverir her engel kalkar siz yeterki umutlu olup olması için tadavinizi sonuna kadar götürün .rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Şansımız düşük deyip evrene olumsuz msj gondermeyin.Allah ol deyince oluverir her engel kalkar siz yeterki umutlu olup olması için tadavinizi sonuna kadar götürün .rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Öyle tabi haklısiniz olumlu düsunmek lazim Rabbim emegimizin karsiliğini verecek insallah tesekkur ederim yorumunuz icin Allah tum isteyenlere hayirli evlat nasip etsin

Ben yaziyi yanlıs yazdım kusura bakmayın yani bizde erkek infertilitesi var ben yinede kendime yaptirmak istiyorum esimin degeleri biraz dusuk morfoloji %1 hafif varikosel var şansımız düsük
sizde eşinizde eğer gerçekten bu işi bilen birini bulursanız yaptırın biz öyle yapıyoruz eşimde hacamat yaptıracak

Türkiyede hangi ile geliyorsunuz ben istanbuldayım eğer burda yaptırmayı düşünüyorsunuz bana geldiğinizde yazın ben yaptırdığım kadının numarasını size veririm görüşürsünüz benim yaptırdığım kadın 10 yıllık bu işi yapıyor işinde ehli ve çok temiz. Rabbim inşallah bebeklerimizin haberlerinide verdiğimiz günler gelir en yakın zamanda

Bişey yok bunda çok hafif isiriyolar o kadar bende yaptırdım 20gun oldu bekliyorum pcosluyum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…