Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

melos saol canim sanirim benimki mantar cok asiri kasiniyor sislik degil duz beyaz lekeler sanrim mantar bu

Arkadaslar Hepiniz Merhaba bu siteye gental siğili olan var mı diye internetten aratırken buldum üye olmamın tek nedeni de şimdi doktordan geliyorum.ve sigillerden nasıl kurtuldugumu sizlerle paylaşmak.Umarım herkes kurtulur.Arkadaşlar oncelikle ben ilk olarak dondurma yontemini denedim ki kimseye tavsiye etmiyorum kesin bir çozum değil 2. olarak yakma yontemini denedim fakat yakmadan hemen sonra başka biryerimde daha sonrada yakılan yerdeki siğillerim tekrarladı 3 doktor değiştirdim fayda etmedi en son olarak yaptığım şey çok basit çorek otu :) evet cok basit corek otu yemeye basladım .Hersabah bir kasık balın uzerine yarım cay kasıgı corek otunu doktum tabi birde yatmadan once doktum ve yedim inanın bana iki haftada butun sigillerim kayboldu.hata ameliyat yerimde de ne iz kaldı ne de siğil.Doktorumla da bunnu paylastım fakat doktor bana sunu soyledi ameliyat yaparken yakma yonteminde yakılan yerin dısıkdaki yerlede de sonradan etkisini gosterip sigilleri yokedermis dedi ben bu arada ası da vurdurmustum1. asıyı oldum siğillerden hemen sonra tabi bunların hepsinin etkisi biraraya gelmiş olabilir ama ben sizlere siddetle corek otunu tavsiye ediyorum cunku corek otu direk bagısıklık sistemini kuvvetlendiriyor ve virusu dışarı atıyor İNANIN VE YAPIN ALTENATİF TIP KESİNLİKLE VARDIR BEN KURTULDUM DİLERİM SİZLERDE KURTULURSUNUZ .:))

selam canlarım,
sizden güzel mesajlar okuduğuma çok sevindim öncelikle :)
yeşim' cim senin sorunun sanırım mantar çünkü siğil kaşıntı yapmaz. sana şahsen MOOS genital jeli tavsiye edebilirim. atlatmana yardımcı olur ve korur.

ceyli99;
süper paylaşımın için çook teşekkür ederim canım. doğru arkadaşlar, alternatif tıp çoğu şeyde şaşırtacak kadar gelişmeler gösteriyor. senin durumunda büyük ihtimalle aşının da etkisi buyuktur canım, ben de en kısa zamanda yaptırcam.
dikkate alıyoruz bu çörek otu olayını di mi kızlar, hem bağışıklık sistemi için hepimizin denemesi lazım :)

meloshko'cum seni ve ıtır%buse'yi arkadaş olarak ekledim umarım becerebilmişimdir :)
bu arada, internetteki resimlere bakmayıınnnn!!! ben ilk çıktığında baktım ve o gece uyuyamadım. benimki öyle değildi ama insan ona çevirmesinden korkuyor. o örnekler, ilerlemiş vakalar olabilir ve bir sürü çeşidi var arkadaşlar.
öncelikle, siğilden şüphelenenler, mutlaka doktora gitsinler. rahat olmalarını şiddetle öneriyoruz! :)

vee son olarak ta, bu olayın doğurganlıkla hiçbir alakasının olmadığını kesin şekilde söyleyebilerek, hepinize çok sevgiler yolluyorum kızlar.! :)

bu rahatsızlığın çok kişinin başına geldiğini ve atlatılmasının mümkün olduğunu söyleyerekten, iyi akşamlar dilerim! :)

merhaba kızlar.konuyu baştan sona kadar okudum.
nisan sana ayriyetten teşekkür ederim canım çok güzel moral veriyorsun.
benim sorunumda,siğilleri yeni farkettim henüz iki üç tane büyüklerden biri koptu.
ayrıyetten yaşım 47 iki aydır adet olamıyorum belkide menopoza girdim.
uzun süredir bel ağrılarım var.ve bir haftadırda kasıklarım ağrıyor.dr.da gidemedim,
bu siğillere dukunduğumda kaşınıyor dokunmasam ne acıyor nede kaşınıyor.
tüm şikayetler kanser belirtisi olabilirmiş,sabahtır ne yapacağımı bilemez durumdayım
kesin dr.gitmek durumundayım biliyorum.ssk yok para yok oofffffff

irna moralini bozma bu tip hastalıklar hep moralle yenilir.belirtilere bakıp hemen teşhis koyma kendine.doktora gıtmeye çalış her hastalıkta erken teşhis çok önemlidir.allah derdi olan herkese derman hastalıgını yenmesı içinde güç versin.yalnız değiliz çok kadın var bu illetlerden çeken.çok geçmiş olsun canm

irina yeşil kart çıkartıp dr gidebilirsin erken teşhis şart büyüklerden biri koptu demişsin demekki geçiyor bence ihmal etme

keşke bendekiler de geçse aslında öyle kopacak gibi de durmuyolar
Nisancım gene yazdıkların bana moral verdi umarım herşey benim istediğim gibi sonuçlanır
meloshko hayırlısıyla kurtuluruz bunlardan bu derdimi sizlerle paylaşmak bana iyi geliyo

nisancım benim korkum resimlerden işte acabalar aklımdan çıkmıyo ama dr yok diyo ayrıca çörek otuna başlıyorum yarından itibaren sonuç verir inşallah size gelişmeleri yazarım ceylin99 şimdiden teşekkürler

irna' cığım, merhaba,

hemen kanser teşhisi koyma kendine, bu az bir ihtimal ablacığım. menapoz döneminde vucudun güçsüz kalmış olabilir. bu virusu daha önceden taşıyor olabilirsin, bu zor döneminde siğile dönüşmüşlerdir. hem kendiliğinden kopuyorsa, güçsüzler demek ki. benim de 3-4 tane öyleydiler ve 2 hafta içinde koptular. bunda Biokadin solisyon kullanmam etkili oldu diye düşünüyorum ben. tavsiye ederim.

elbette doktora gitmelisin. yeşil kart çıkarabilirsen çok iyi olur ablacım, çünkü ihmal etmemelisin. bir de çok dokunmamaya çalış canım. kopan siğilin yerine de Baticon lu pamuk uygula hemen. çamaşırlarını içten ütülersen iyi olur.

sakın moralini bozma canım, bak ne çok kişinin başında var bu. herşeyin çözümü kendine iyi bakmakta gerçekten. eğer yeşil kart çıkaramazsan, belediyelerin vs. kadın sağlığı merkezleri var, Amasya'da umarım vardır, bir araştır derim, birşeyler yapmaya çalışırlar.

iyi haberlerini bekliyoruz ablacım! :))

irna' cığım

ayrıca yaşın henuz erken sayılır menapoz için. doktora gittiğinde adetin için de bir düzenleyici verecektir. moralini bozma tamam mı?

arkadaslar bu siisl tedavisi sıgorta hastanesınde yapılmıomu cok pahalımı bıde su aşının fıyatı ne cok pahalımı benı bılgılendırın bacılarım

kızımın sigortasından yararlanıyomusum ona gececemde ondan sordum beklıom cevap arkadaslar ne kadar tutuyo bunlar sıgorta yakmıyomuymus asıyı yapmıyomuymus

yani hastaneye gitsem hemen sigorta ile baktırabilirmıyım devlet karşılarmı yaktırmayı aşıyı ben suan yaktırcak durumda degılım sıgortaya güveniyorum cevap beklıyorum canlarım hepinize allah sifa versin inş

Arkadaşlar,
bende de siğiller vardı. hem de ben hamileyken genital bölgemde 10 larca siğil çıkmıştı. aynı hanımefendinin dediği gibi dokunsam kaşınıyordu. bazıları koptu vsvsvsvs.... bu siğillerle dogum yaptım. ilk dogumumdu. dikişlerle birlikte tahriş oldu ve yanık yüzünden oluşan kabarcıklar gibi giderek büyüdü. tek kelime ile mahvoldum. dogumdan sonra doktoruma gittim. bunun jinekolojik olmadığını ve ortak kullanılan wc.lerden kapmış olabileceğimi soyledi. 1 hafta sonra doğum hastanesinde adını bilemediğim bir aletle narkoz verildikten sonra o siğillerin hepsini tek tek yaktı. ve yanık kremi verdi. kullandım çok şükür şimdi iyiyim.

bilgilerinize...

Bence bu tedavi özel hastane yaptırın kızlar çünkü devlet hastane bakmaz zamanınız boşa harcarsınız oralarda ,sigorta varsa bazı özel hastaneler bakıyor 40% devlet veriyor ve 60% biz veriyoruz .Genede soylıyim çok pahalı ben yaktırdım(koterization deniliyor) en iyi bu doğrusu yani hepsi birden alabiliyor tabiki gene 3-6 ay içinde tekrar çikabiliyor .Ne bilim nerden baksanız çok zor .Ben aldırdım siğiler tabiki yeni çiktılar fakat ayni yere diğil yakın bölgede çiktılar tekrar yaktırdım umarım artık çikmaz . Bende bu çörek otu alyim bir de burda bakın /www.gokcekiksir.com/ hesapta bir iksir yapıyorki bu virusu öldürüyor bende internete buldum ve ilgim çekti fakat cesaretim yok böyle karısımlar kulanmay başıma başka bir şey almıyim yani.
Hepinize sağılık diliyorum

Ceyli99 sormak isterim sen çörek otu tohumu kulandın ve nerden aldın ??? Bene alerji var bala karşı ve gördüm çörek otu yağı de var hangi daha iyi aceba .
Cevapı beklerim tşk

alya cnm siğillere neden olan virus hpv virusü bendede vardı siğil pap semear testinde çıktı ılk olarak acıbadem hastanesınde cıktı benı hemen tekrar aradılar sızınle gorusecegız dıye kanserlı hucreler baslamıs rahım agzında bır 6 ay beklıyorum sonrasında amelıyatla alırız dedı hemen prof dr. Ergin Bengisu ya gitim hemen gün verdı ve ameliyat ediyoruz bu hucrelerı lazerlı amelıyatla kazıyarak alıyorlar benım amelıyatımı amerıkan hastanesınde yaptı Ergin bey hiç bir şey duymadım ne sonrasında ne de oncesınde once ayda bır sonra 6 ayda bır sımdı senede bır tekrar papsmear yapoyoralar hastalgımı tekrarladımı dıye cok sukur tekrarlamadı ve iyileştım bende ilk belirtileri bir kac siğil cıktı bır kac sene evvel sonrasında 2 sene sonra smeart testınde hpv virüsü bulundu partnerınden bulasıyormus kesınlıkle ıhmal etme hemen doktora gıt ve onları yaktırarak aldır cunku kanser riskini getırıyor ve hpv ye karsı da aşılan cunku heryasa yapılıyormus ıp virüsün hangi çeşit olduunu öğrenmen lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…