Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Kızlar bende çok çektim bundan ama eşinizde spermkültür yspsın kesinlikle ,benim eşim 3 kere yaptırdı hep mikrop çıktı yani onlardan geçiyor herseferimde 2 mizde kullandık antibiyotik

Arkadaşlar doktorumun tavsiye ettiği doğal bir yöntem var. Benim çok şükür böyle bir sorunum yok ama belki işinize yarar.

MANTARA KARŞI DOĞAL YÖNTEMLER

4-5 litre suya 1,5 - 2 bardak elma sirkesini döktükten sonra 20-25 dk oturma banyosu yapabilirsiniz. Genital enfeksiyonlara yatkınlığı olan kadınlar limon suyu kullanabilir. Ayrıca ozon yağı da etkilidir, mantarı öldürücü etkisi vardır. Ozon yağı gazlı beze döktükten sonra tampon gibi 1-2 saat kullanılabilir. (Op. Dr. Ayşe Duman)

Bir de Winion pedi araştırın derim. Ben birebir tecrübe etmedim ama bu hastalığa da iyi geldiğini duydum. Faydasını görenler olmuş. Tedavi eder diyemem ama tedavinize yardımcı olur. Ve en azından siğer naylon pedlerin zararlarından korunmuş olursunuz. Bunun üst yüzeyi %90 pamuk,ara katmanları işlenmemiş pamuk ve sıvıyı jele dönüştüren kısmı okyanus yosunu onun da faydası var bir de içerisinde turmalin taşından üretilmiş negatif iyon salgılayan bir şerit var, o da bakteri oluşumunu engelliyor. Bir de diğer pedler hep hava alan ambalaj,bunun her biri hava almayan ambalajlı,çantada taşıdığınızda bakterilere maruz kalmıyor.
Çevrenizde satan varsa bir deneyin derim. Temin edemezseniz ben de yardımcı olabilirim. Allah şifalar versin.

geçmiş olsun canım bende gecen ay idrar yolu enfeksiyonu oldum bu ay mantar oldum malesef şekerim yüzünden tekrar ediyor dedi doktorum ve üstüne adet oldum akşam off şuan çok kötüyümsizin geçti mi ???

geçmiş olsun canım bende gecen ay idrar yolu enfeksiyonu oldum bu ay mantar oldum malesef şekerim yüzünden tekrar ediyor dedi doktorum ve üstüne adet oldum akşam off şuan çok kötüyümsizin geçti mi ???
şekeriniz kontrol altında değil mi bende 1 aydır tatlıyı tamamen kestim ses seda yok gibi şimdilik tabi gluforda kullanıyorum şeker için

şekeriniz kontrol altında değil mi bende 1 aydır tatlıyı tamamen kestim ses seda yok gibi şimdilik tabi gluforda kullanıyorum şeker için
ben 2 senedir tatlı yemiyorum çayda öyle şekersiz sadece ekmek,makarna,pirinç,patates tükettiyordum şimdi onlarıda bıraktım tamamen bakalım artık...

Biz mantar oldugumuzda cinsel iliski esnasinda erkege de bulasiyor mu mantar.erkektw nasil biretkisi olur mantarin

Merhaba) peki eşinizle beraber uyguluyorsunuz??

Merhaba ) birşey sormak istiyorum, sizin yazdıklarınızı ilgim çekti,bu sprey konusunda, internetten baktım ama vajinal mantar konusunda birşey yazmiuor (sadece daraltma dogumdan sonrası yardımcı olyormuş bir tek ((size doktor mu söyledi? Bu mantar konusunda???

Merhaba
) merhaba bir şey sorucam, bu losyon sadece kendine mi uygulamak gerekiyor? Yoksa eşimize de uygulamalı?

Merhaba arkadaşlar, benim 1 aydır geçmeyen mantarım var ve tahrişten dolayı vajina girişinde ödem oluştu. Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu? Akıntı ile birlikte oradaki ödem sisiyor ve iniyor ama tam olarak geçmedi. Mantar için ilaç krem kullanmama rağmen hala devam ediyor. Acaba doğum kontrol hapı ile ilgisi olabilir mi? 6 aydan fazla oldu kullanalı uzun süre kullanan arkadaşlarda böyle sorunlar olmuş muydu, şimdiden teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…