Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Günaydın hanımlar bende de bir haftadır süt kesiği gibi akıntı oluyor hatta şöyle ifade etmem daha doğru olur wc den sonra t.kağıdı ile kurularken bölgeyi kağıtta beyazımsı yada sarımsı akıntı görüyorum bu mantar mı ? dr gitmeye de korkuyorum 1 yıllık evliyim alltan muayne olmak korkutuyor beni

Doktorun antibiotek testi yapmadığından tekrarlamış doktorum kalitesizmiş ,ya bigisi kıt yada bilerek yapmıyor , her antibiotek her insanda şifa yapmaz , vücut yapısına ve direncine göre yazması gerekirdi doktorum antibiotek testi yaptığında 4 antibiotek bana kesinlikle şifa yapmayacağını doktor gösterdi sadece 2 si şifa yapar dedi o testi yapmasaydı boşuna ü ilacı işmiş olacaktım

süt kesiği gibi kokusuz ise ve kaşıntında varsa mantardır.DR agit ihmal etme muayene çok basit acı falan korkacak hiçbirşey yok.6 aydar bir rutin muayeneye git ve smear de kesinlikle aldır:)evli bir bayansın artık çok önemli:)

şuan hiç birşey kalmadı travazol kullandım ve antibiyotik merhem kullandım rahatım ama bayram sonrasına gitmeyi düşünyorum :)

İlk cinsel deneyimimden sonra basima geldi ne oldugunu da anlayamadim iliski sirasinda zaten cok kotu yandi sabaha kadar uyuyamadim devam da edemedik biraktik. Sonra doktor flucan verdi iki haftada bir ictim merhem falan su an yine tekrarliyo gibi hissediyorum cinsellik baslamadan bitti. Camasirima kuruluga cok dikkat ediyorum yine basladi bu cok sinirim bozuk pantolonla yuruyemiyorum bile gunde sekiz kilot degistirdigim bile oldu ((

Mantar tedavisinde en çok ihmal edilen konu partnerin de mantar tedavisine dahil edilmemesidir.
eğer sizinle birlikte partneriniz de tedavi edilmemişse her münasebette nükseder.
mantardan korunmak zor değildir, tedavisi en basit rahatsızlıklardan biridir.

Sürekli tekrar eden mantarın şeker hastalığı belirtisi olduğunu okumuştum,ama testlerde hiç bir şey çıkmadı.
Siz neler yapıyorsunuz mantar tekrarlandığınızda,paylaşalım.

Herkese merhaba, yaklaşık 1 yıldı mantar ile savaşıyorum sanırım 5 doktor değiştirdim. içmediğim ilaç kalmadı. kaç kere kültür verdim. sürekli tekrar ediyor. İdrar yollarıma da baktırdım. orası da çok sııntılı değil mantar tetikliyor dendi. Valla ben bıktım ama devam ediyorum sürekli doktorlara gitmeye. sarımsak falan okuyorum. üye olma nedenlerimden biri de bu. herkese göre değişir bu tedavi ama işe yarar mı kızlar ne dersiniz?

bende geçirdim kesinlikle önceden kullandığınız jilet ve epilasyon aleti dezenfekte edilmeli,ilaçlar iyi olmalı bazen ilaçlar iyi tedavi edemediğinde de tekrarlıyor her ilaç krem herkese iyi gelecek diye bir şart yok bir de şu var erkeklerin bize göre bağışıklık sistemleri daha dayanıklı bize mantar yapan mikrop onlara birşey yapmıyor erkeklerde organlarının temizliğine dikkat etmeli herşeyi kadının üstüne atmanın alemi yok düzgün temizlenmezse kadın yine mantar olur

Bende dün bu rahatsızlık yüzünden yine dr a gittim 1 yıldır çekiyorum sürekli bitiyor tekrarlıyor bi süre sonra.doktor mümkün olduğu kadar o bölgeyi bol suyla yıkamayın çünkü mantar suyu nemi çok sever bol su da ona zemin hazırlar dedi galiba bende bu yüzden çok sık oluyorum

selam arkadaşlar günlerdir burdaki her konuyu okudum,bende de aynı bela var,su an 4.gün ve hala yanma kaşınma var birde kanama başladı,doktorumu aradım ilaçlara devam et dedi napıcağımı şaşırdım Allah düşmanıma vermesin bu eziyeti :'(( doktorun verdiği ilaçlar şöyle;travogen krem,ornisid fort ve funit(4 adet kapsül)
vajina içideki kesik kesik görüntü ve süt kesiği gibi kalıntıları hep temizlemeye çalıştım aynayla,pamuğun kenarıyla temizledyip çıkardım her tuvalet sonrası,acaba tahriş ettim de mi kanıyor,yoksa kötüyemi gidiyorum bilmiyorum,Allah hepimizin yardımcısı olsun

Mantardan kurtulmak çok kolay :) geniş bir Derin Leğenin içine Su doldurup içine 5 veya 6 kaşık Himayala yani Kaya tuzu Döküp eritiyorsun Her gün Yarım saat suyun içine oturuyorsun en az 1 hafta yapılacak.. En çok 2 hafta.. Ve mantardan kurtuluyorsun...

bende merak ettim denedinizmi?

Kızlar bende aynı durumları yaşadım doktor konusunda sanşlıydım herhalde. Avrupa Şafak Hastanesi İnci hanımı öneririm....

Benimde bir zamanlar korkulu kabusumdu bu mantar
Sadece biz bayanların tedavi olmanız yeterli değil doktorum eşli tedavi olarak uyguladı ve biz sonuçtan memnun kaldık.
Doğumdan kaynaklı olarak vajina daraltıcı erosmedikal'den aldığım sensual sprey, women sprey kullanıyorum.
Hem daralma hemde hafif yakarak mantarlı bölgeyi dezenfekte ederek temizliyor ve sonuçtan çok memnunum ...
Anlık etki gösteren bu ürünlerden çift yönlü memnun kaldım ve paylaşmak istedim.... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…