Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Pırıltı uzun süre çektim bu hastalığı hiç bir ilaç fayda etmedi sana netten araştırmanı tavsiye ederim bu akıntıların asıl sebebi bağırsaktaki mantarmış diğer mesajlarımda net adresinide yazmıştım çok açıklayıcı yazmışlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba :$

Açıkçası bir teşhis konulmadı, yani henüz doktora gidemedip cesaret edip de. Mantar mı bilmiyorum ama özellikle geceleri çok fazla kaşıntım oluyor birkaç aydır. Son dönemde de vajina girişine yakın bir iki yerde sivilce gibi bir şey çıkmaya başladı, özellikle oralar çok kaşınıyor. Doktora gideceğim ama her seferinde regl dönemi geçsin, ağdam geçsin falan diye erteliyorum. Bir de henüz 20 yaşındayım, çekiniyorum birazcık. Napmak gerek, direkt kadın doğuma mı gideceğim?

dizzy, bence bir doktora görün. zaten bekarsan muayene etmezler yani vajinal muayene. ilac filan yazarlar belki fayda görürsün.benim kı de 20 yasında falan başladı evlendim hala devam ediyor ve bu durum safi sıkıntı sen önlem almaya bak.

Arkadaşlar bendede sürekli tekrar eden mantar rahatsizligi vardi bilirim berbat bisey..biyerden okudum hatirlayamiyorum sirkeyle bikackere yıkadım ve tamamen kurtuldum denemesi bedava ilaçsız ağrısız deneyin derim...

Kızlar bende de oluyor 5 6 aydır. Bi güzellik salonuna gittim. Ağda dan si ra bi solüsyon sürüyordu türleri % 99 bitiriyor diyordu. Solüsyon dediği karisim da limon falan vardı inanılmaz yaniyorum falan neyse 4 kez gittim ciddi derece de azaldı lakin kaşıntı kaldı bende. Dr gittim ilkinde mantar dedi oceral krem kullandım. Geçmedi sonra kimyasal yanık ve mantar dendi ocerel ve madecassol kullandım geçti gibi. Ama şimdi sık sık tekrarlayıp :KK43: kollarda kurt ulaşım derken başıma bunu bela ettim. Kesin sonuç veren bişi yok mu ya. Nasıl tatlı tatlı kasiniyor kaşımak tan yara yapıyorum o kadar.

Kizlar ben bekarim bende de bu sorun iki uc kez nuksetti. Tavsiyem ic camasirlarinizin arasına buharli utu basin mikrop kirsin detarjanlardan dahi kaynaklanabilir sık sık ic camasir değiştirilmesi onemli o bolge kuri kalmali hele adet döneminde cok önemli her şekilde o bölgenin temiz ve kuru kalmasi önemlidir. Tavsiyem bunlar

Mantar olanlara tavsiyem tuvalete bi sise elma sirkesi koyacaklar her lavaboya gittignde sirkeyi suyla karistirip genital boyle yikanacak sonra kagit havluyla kurutulacak iki gun icinde geciyor

Tuba3510 .!.:
Kizlar ben bekarim bende de bu sorun iki uc kez nuksetti. Tavsiyem ic camasirlarinizin arasına buharli utu basin mikrop kirsin detarjanlardan dahi kaynaklanabilir sık sık ic camasir değiştirilmesi onemli o bolge kuri kalmali hele adet döneminde cok önemli her şekilde o bölgenin temiz ve kuru kalmasi önemlidir. Tavsiyem bunlar
Sevimcim, vajinaya zarari olmasın

arkadaşlar bu mantarın belirtisi ne bendeki dışarı akan bişey degıl vajınusnus hastasıydım bur aydır kurtuldum ,biraz açık sorucam kusurabakmayın eşimin penisine bulaşıyor ve ilişki sırasında canım yanıyor,kasıntı falan yok bende acaba mantarmı bu doktora gıdıcem ama randevuya daha var ,bilgilendırırsenız sevinirim

TE="yagmurzerresi, post: 36937354, member: 617485"]arkadaşlar bu mantarın belirtisi ne bendeki dışarı akan bişey degıl vajınusnus hastasıydım bur aydır kurtuldum ,biraz açık sorucam kusurabakmayın eşimin penisine bulaşıyor ve ilişki sırasında canım yanıyor,kasıntı falan yok bende acaba mantarmı bu doktora gıdıcem ama randevuya daha var ,bilgilendırırsenız sevinirim[/QUOTE]
Evli olanlar iyi bilir ama duyduğums gore kadınlarda yaygin bir durum insallah duzelir siz doktor randevunuzu bekleyin güzel ce herseyi anlatn tedavi yoluyla falan eminim gececektir

arka
daşlar yıllar önce ıslak mendil kullandıgım için mantar olmuştum gittim doktora kaynamış ılıtılmış suyun içine bir litreye bir çorba kaşığı elma sirkesi koydu ve beni masaya yatırarak döktü. mantar olunca kesinlikle bunu uygula hergün dedi.
hatta ben iç kısmıda yandıgı için pamugu batırır üstüne koyar uzanırım,cok iyi geliyor.
birde yeşil cay mantar yapıyor denedim.dogru
bir şey daha idrar yaparken tutup bırakmayın oda yapıyor
bunların hepsini duyduktan sonra denedim,doğru çıktı.
hatta ben sirkeyi devamlı hazır tutarım her tuvaletten sonra döker kurularım.

arka
daşlar yıllar önce ıslak mendil kullandıgım için mantar olmuştum gittim doktora kaynamış ılıtılmış suyun içine bir litreye bir çorba kaşığı elma sirkesi koydu ve beni masaya yatırarak döktü. mantar olunca kesinlikle bunu uygula hergün dedi.
hatta ben iç kısmıda yandıgı için pamugu batırır üstüne koyar uzanırım,cok iyi geliyor.
birde yeşil cay mantar yapıyor denedim.dogru
bir şey daha idrar yaparken tutup bırakmayın oda yapıyor
bunların hepsini duyduktan sonra denedim,doğru çıktı.
hatta ben sirkeyi devamlı hazır tutarım her tuvaletten sonra döker kurularım.
bu suyu legene koyupnu otursak içinr

X