Vajinadan gelen ses

bence genişlemesiyle hiç alakası yok..iki çocuk annesiyim ikiside sezeryan ile oldu ilk doğumumda doktrum sen bu rahimle mümkün değil doğuramazsın demişti, çok darmış ve ben 10 senelik evliyim.. inanın hala ilişkide acı çekiyorum eşim hep derki her ilişkide ilk gecemizi yaşıyorum sanki:) okadr dar yani ve utanarak söylüyorumki o ses bendede var çok sinir bozucu :KK1::KK1:

aynen canım bendede var ama ben bekarım senden farklı olarak ne yaoptın peki nasıl anladın doktora gittin mi ? özelden yazamıyorum sen bana email at lütfen [email

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar o sesi ben sadece birkaç kez namaz kılarken duydum ne yapacağımı bilemedim. tam olarak gaz değil de sanki dudaklar falan yapışıkken açılıyormuş gibi bir sesti.kafam iyice karıştı şimdi.Allahtan ilişkide falan ses yok...

peki ya bekarsakta bu ses gelirmi?bende olmuştu bi kaç kez.
vajinamın genişmi olduğunu düşünmeliyim?

Arkadaşlar ben esimle ilişkiye girerken gaz sesi cıktı vajinamdan ve eşim tuhaf tuhaf baktı afedersiniz popomdan gaz çıkarmışım gibi bende vajina hava alıyor dedim ama inanmadı soğuduğunu hissettim napabilirim

Arkadaşlar ben esimle ilişkiye girerken gaz sesi cıktı vajinamdan ve eşim tuhaf tuhaf baktı afedersiniz popomdan gaz çıkarmışım gibi bende vajina hava alıyor dedim ama inanmadı soğuduğunu hissettim napabilirim
Normal canim

Eşiniz çok cahil. Çok normal. Netten baksın inanmıyorsa ve hemen soğumak niye

zevk alma artınca genişleme oluyor o yüzden oluyor o.
argoda .mcık fortlaması deniyormuş :)))

Vajinanın bollaşması ya da genişlemesi sonucu meydana gelen bir durumdur.
Bu nedenle vajinanın genişlemesine neden olan her etken vajinadan gaz çıkışı ya da ses çıkışına neden olabilir.
Rahim sarkması, idrar kesesinde sarkma ve idrar kaçırma gibi problemleri olanlar, zor doğumlarda (büyük bebek doğurma)oluşan yırtık ya da doğumun kolay gerçekleşmesi için yapılan kesiklerin iyi dikilememesi vajina da genişlemelere neden olur.

Vajinadaki bu genişleme, vajinanın
penisi tam kavrayamamasına sebep olur. Vajinadaki genişleme sadece vajinadan ses gelme problemini doğurmaz. Buna ilaveten genişlemiş vajina, cinsel ilişkide, ilişkinin rahat gerçekleşmesini sağlayan sulanmaya da engel olur. Sulanmanın engellenmesi demek, cinsel ilişki problemlerini daha da artırır. Gerek erkeğin gerekse kadının hissedeceği zevkin düşmesine neden olacaktır.
Katılmıyorum. Bendede çok olur pozisyona göre. Ama rutin doktor kontrollerimde vajina dar die sıkıntı yaşardım

X