Vajina genişliği yüzünden evlilik hayatım bitecek

kayra77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
6
2
27
Merhaba 6 aylık evliyim27 yaşındayım geçen ay düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım evlendiğim günden beri eşim bana sürekli doğum yapmış kadın gibi içimin geniş olduğunu söyleyip duruyor cinsel hayatımız bitik hiç cinsel ilişki yaşamadığım için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ağlıyorum sürekli çok mutsuzum eşim de mutsuz bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Kadın doğum doktoruna bir sorun onlar çare sunar. Ayrıca pelvik egzersizler kasları güçlendirir ve biraz darlık yaratır. Ben spor yaptığım dönemde eşim öyle olduğunu söylerdi.

Merhaba 6 aylık evliyim27 yaşındayım geçen ay düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım evlendiğim günden beri eşim bana sürekli doğum yapmış kadın gibi içimin geniş olduğunu söyleyip duruyor cinsel hayatımız bitik hiç cinsel ilişki yaşamadığım için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ağlıyorum sürekli çok mutsuzum eşim de mutsuz bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Mağara insanı gitsin damacanaya hallensin.Keşke boşansan.

6 aylık evlilikde hele ilk günlerden beri öyle demek ne ya sende ona asıl seninkini hiç hissetmiyorum incecik seninki desene 😡
Sinirim bozuldu

Doğum yapmış kadın vajinasını nerden biliyor beyimiz? Kaç kadınla beraber olmuş da kıyaslıyor. Ulan bu erkekleri bıçaklıycam ha. Bulmuşlar bulanıyolar muşmula suratlılar.

bütün dertlerimiz bitti, erkekleri memnun etmeye geldi sıra.
Kocanız pisliğin teki. bence onu tatmin etme yolları arayacağınıza cocuk olmadan boşanın. Kendisi gökdelen taşıyor herhalde. Hadsiz.

Hiç doğum yapmamışsınız ki yapsanızada öyle bi genişlik mümkün değil hadi 3 4 doğumda evet olabiliyormuş ama 27 yaşında hiç doğum yapmamış birnin öyle olması imkansız düşük yapmış olsanız bile imkansız problem eşinizde his problemi yaşıyor olabilir

İlk aylarda bu işlerin heyecani mutluluğu farkli oluyor ne ara ilişkiyi bu kadar ilerlettinizde genişliği sorguluyor

Hiç doğum yapmamışsınız ki yapsanızada öyle bi genişlik mümkün değil hadi 3 4 doğumda evet olabiliyormuş ama 27 yaşında hiç doğum yapmamış birnin öyle olması imkansız düşük yapmış olsanız bile imkansız problem eşinizde his problemi yaşıyor olabilir
Bilmiyorum nasıl mümkün ama öyle olduğunu söylüyor kendisi söyleyene kadar böyle bir şeyin varlığından bile haberim yoktu

Esiniz kendi yetersizligini size bosanmis dogum yapmis dul(!) kadin yaftasi yapistirarak, iftira atarak gidermeye calisiyor, hadsiz, saygısız daha bir suru hakareti hakediyorda neyse.

Vajinanizda problem aramayi birakin, esinizin karakterindeki problemi gorun ve bosanma konusunda bir adim atin.

Acik acik yaziyorum, 2 normal dogumum var, aralarinda 2 yil var (anne bedeni 2 yilda kendini toparliyor, yani toparlanamadan 2.yi dogurdum) esim bana boyle bir imada bulunsa once agzinin payını verir sonra da yuzume hasret birakirim.

Sizi kimsenin boyle asagilayip hor gormesine musade etmeyin

Not: dogum yapmak, bosanmak utanilacak ya da aşağılanacak birsey asla degildir, kabul etmiyorum ama bu zihniyet "dul" kelimesini kullanarak hakaret ettigini zannedecek kadar sığır oldugu icin, o kelimeyi ozellikle tercih ettim.

X