Uzun süre sonra gene ben ve gene hüsraan :(

Önce şunu belirteyim suçsuz olmayan kişiler sinirlenecek diye bişey yok yani suçlu olup suçu ortaya çıktığından çok sinirlenenler var suçluluk psikolojisi..
Çok haklısın ama hiçbir şekilde güven vermiyor, daha önce aklı neredeymiş de şimdi değiştiriyo hattını
Bide eksiklikten filan bahsetmiş böyle rezil kafa yapışına sahip insanları parçalamk istiyorum ya

Bilmiyorum, adamin sonradan dedikleri hosuma gitmedi. Ama bu whatsapp olayi biraz sacma. Yani baskalri ile konusmak icin, numara mi degismek lazim? Ayni numaradan yapmak isteyen yapar zaten.

Baskalariyla konusur tabi ayni hattan. Ama ya o baska kizlar, konu sahibiyle bu bay akilli yanyanayken ararlarsa?

offf nasil uzun bi yazi olmus genelde ayni cumleler paranoyasin gibi geldi bence iyice arastirop oyle karar ver

aynen çok haklısınız engelledim bir kere bile aramadı

çok doğru vallahi bu erkeklere güven olmaz

o zaman engelledim bir daha da aramadı kendisi

Güzel yorum

Hadi yok diyelim, o zaman gidip kötüye mi yanaşmak lazım?
Bazen bazı şeylerin yokluğu varlığından hayırlıdır.
Ah şu yalnızlık belası ve ortamın kötülüpü , yaş engeli...Hayattan hiç tat almıyorum artık.Bu kadar uzun süre (yalnızlık )bekarlık mı olur ya..

Ah şu yalnızlık belası ve ortamın kötülüpü , yaş engeli...Hayattan hiç tat almıyorum artık.Bu kadar uzun süre (yalnızlık )bekarlık mı olur ya..
Ben takmıyorum. Vazgeçmek sanattır, herkes beceremez. Dimdik duracaksın arkasında, taş gibi dikileceksin.
Ben her sevgilime baştan kırmızı çizgilerimi söylerim, bunlar bunlar bizi bitirir haberin olsun. Ayrıl barış yaparak uzatmaları oynamam, gidersem dönmem derim. Ki yaparım da, en sonuncusunda da öyle oldu. Benim için yoksa yoktur, acaba belki vs. yazmaz kitabımda. O saatten sonra aramam, görmem. He yalnız mıyım evet, şimdilik yalnızım. Ama eksilmedim şükür.

Dediklerin çok doğru
Yaşın kaç?

24 yaşındayım :)

Oo ozaman o kadar normalki bunu rahat yapabilmen.Ben 39 yaşıma girecem yakında.Hiç böyle hayal etmemiştim ben bu yaşları.O kadar sıktı ki bukadar uzun süre yalnız kalmak.Hayattan hiç tat almıyorum artık.Herşey anlamsız geliyor.

Yapı meselesi. Ben böyle yetiştim, kendime yetiyorum. Bencillik de var biraz, paylaşım benim için pek ön planda olabilen bir şey değil ondan da kaynaklı biraz.

Yapı meselesi. Ben böyle yetiştim, kendime yetiyorum. Bencillik de var biraz, paylaşım benim için pek ön planda olabilen bir şey değil ondan da kaynaklı biraz.
Yine de yaşın etkisi çok.Bu yaşa yalnız kalmak daha zor.Şimdi bilemezsin ozamanları o durumları.Yaşadığın yıl neki sıkılmaman çok normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…