Uzun süre sonra gene ben ve gene hüsraan :(

evet çok haklısın böyle bir durum var bence
ve bir yalan varsa ortada her şey vardır

:)
doğru düzgün insan yok ki hemen değil 1.5 senedir yalnızım :)

:)
doğru düzgün insan yok ki hemen değil 1.5 senedir yalnızım :)
1.5 sene çok uzun bir süre değil ki.
1.5 sene bekledim diye de aceleyle olmadık insanların eline düşme bence.
Ya adam gibisi ya da hiç diyebilmesin yani. Zibidinin biriyle beraber olup da her gün ağlamak mı istersin? Ya da böyle hafiyelik yapmak hoş mu sence? Bir duruşun, prensiplerin olsun bence. Her şeye eyvallah deme.

haklısın zaten her şeye eyvallah demediğimden yalnızım
bir de sürekli birisini araştırmaktan hafiyelik yapmaktan da yoruldum
gözüm kapalı güveneceğim birisi de olacağını sanmıyorum
bu yalnızlık böyle gidecek demektir

Gitmez merak etme, hala iyi insanlar var hayatta.
Az ama var.

o kadar ortada ki herşey.. yanına gelirken başka numarayla geliyor çünkü mazallah diğer telini arayan olur mesaj atan olur vs. insan faturalı hattını arkadaşına verir mi böyle bir zamanda? tabiki o da vermedi. iki üç beş artık allah ne verdiyse birarada idare ediyor sizi. allah böyle mahluklardan uzak tutsun. bununla yol gidilmez. sağlam ayakkabı değil.

bu gene tedbir almış kendince. bir de tedbir almayan dangalaklar var. geçmişte biriyle kısa bir görüşmem olmuştu. artık sevgili olmuştuk, yaşımız da öyle küçük falan değildi. oturduk bir yerde gayet mutlu mesut, bu dangozun telefonu çaldı. ama isim yok ha, sadece numara. açmadı bu meşgule attı. kimdi o dedim, tabii hemen kendin belli ediyor erkek yalan söyleyince. önce tanımıyorum dedi. tanımıyosan neden meşgule atıyosun ki dedim. sonra işyerinden biri dedi. işyerindense neden ismi kayıtlı değil dedim. sürekli yalan bahane üretmeya çalıştı. sonra arar mısın o numarayı dedim. asla aramak istemedi ve allahın işine 10 dk sonra aynı numara aradı. bu sefer mecbur açtı. ve telefonda bir kız. ve bunun verdiği cevap iyiyim . bir arkadaşlayım. bir arkadaşlayım! benim için diyor. kapattığında suratına tükürecektim. yani benden başka konuştukları da varmış. ayrılmıştım derhal. erkekler o kadar iğrenç ve mide bulandırıcı olabiliyor ki.

ve şunu öğrendim. bir erkeği TA-NI-YA-CAK-SIN. öyle bir ayda iki ayda 5 ayda tamam bu o demeyeceksin. bunu ben çok acı tecrübe ettim yakın zamanda da.

Ben olsam benimle konusmak icin yeni hat almis, eskisiyle de diğerleriyle konusmaya devam ediyor diye dusunurdum.

Benim aklimada " kizin yanina gidiyorum, guvende takili kalmayalim, (eski ) diger sevgililerden birisi ararsa s.ctim. En guzeli tertemiz bi hat aliyim" demistir geldi.

Benim aklimada " kizin yanina gidiyorum, guvende takili kalmayalim, (eski ) diger sevgililerden birisi ararsa s.ctim. En guzeli tertemiz bi hat aliyim" demistir geldi.

Bu da bir ihtimal.... ama bana nedense konu sahibinin yaninda aranmaktan cok, konu sahibinin onu birilerinin yaninda aramasi ya da mesaj atmasindan korkuyor gibi geldi. yoksa eski hatti kullanmayacagim gibi bisey derdi, ordan hicbir sekilde iletisim kurmaya calismasin diye arkadasima verdim demis sanki.

Bilmiyorum, adamin sonradan dedikleri hosuma gitmedi. Ama bu whatsapp olayi biraz sacma. Yani baskalri ile konusmak icin, numara mi degismek lazim? Ayni numaradan yapmak isteyen yapar zaten.

bence 2 telefonu var 2 hattıda kullanıyor ve diğerinden başkasıyla konuşuyor benim şüpheci olduğumu bildiği için de yeni hat alıp ondan da benimle konuşuyor
Bence ankesörlü herhangi bir numaradan ara sesinden tanırsın zaten gizliden ararsan anlat acmaz yada baskasına actırır , senin oldugunu anlamaması icin gidip bir telefondan aramanız bana mantıklı geldi cep telefonu olmasın ama sonradan size ulasması o numaradan olur en temizi böyle ıspatlayıp saydırıp sövdürüp yerin dibine sokup ortadan kaybolmak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…