Üzgünüm.. Kafam karışık.. Sizce erkek arkadaşım napmaya calışıyor?

Umutbekcisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
79
23
31
Arkadaslar 1 ay önce erkek arkadasımla tartıstık ben sen boyle davrandıkca seninle bir hayatı düsünmüyorum dedim. Biraz daha hassas dikkatli olsun diye oyle dedim. Bugun cıkıp hattı degiştiricem dedi. Bi kac kez aradım acmadı. Bu arada 2,5 yıldır birlikteyiz. Sonra dogum gunumde tüm gün boyunca aradı gel bulusalım ac telefonu diye acmadım cunku hatasını kabullenmiyor ve soyledigim sozlerin arkasındayım gibi cumleler kuruyordu. Sonrasında cok sinirlendi daha bulusmucam yazdı. Ben tatile cıkmadan aradım mesaj yazdım cevap vermedi ısrarla aradım tekrar dondu bana umrumda degil git dedi dondugunde konusucaz dedi tatil boyunca ara sıra konustuk mesafeli konustu benimle bu sürede tatilim 1 hafta olcak biliyordu ama işten 2 hafta izin almıstım uzayacagını bilmiyordu tatilde whatsapp durumuna boydan resim koydum kapalıyım oyle acık bi pozda degildi ama ne olduysa o resimden sonra oldu beni heryerden engelledi annemden kardesimden yazmayayım diye ordan da engellemişti ben devamlı yazdım noluyor diye cevap vermdi 1 hafta once tatilden dondugumde yazdım dondum diye baya aradım mesaj attım en sonunda bitti dedi benim lafımı dinlemeyen bana yapma dedigi seyleri yapan biri bana ters dedi daha yazma ne yazarsan yaz kararım net dedi baya yalvardım neden dedim son cumlesinde kararım net diyince bisey yazmadım cok agladım 1 haftadır yemek yiyemiyorum baya kotuydum dün işte annemlerden engelleri kaldırmış whatsapp durumuna antalyada yer bildirerek kolunda aldıgım saat üstünde benim aldıgım tisort ile gülerek resim paylastı saskınım napıyor anlamıyorum kızlar bisey soyleyin bu cocuk donermi yazarmı onu hem cok ozluyorum hemde cok kızgınım...

Arkadaslar bu süre zarfında yaklasık 2 kere farklı zamanlarda telefonumu caldırıp kapattı whatsapptan cevrimici gordum bi kere tekrar engellemis com caresizim napmaya calısıyor 3 haftadır hicbisey yazmıyorum

Son düzenleme:
Sen ağa , ben ağa bu ineği kim sağa olmuş durumunuz, :) şaka bi yana adam demekki yumuşamış biraz ama bir hafta yemek yememek nedir , yapmayın lütfen böyle şeyler allah korusun ölüm var bu arada yaşınızı merak ettim

24 yaşımızdayız ikimizde bugun sabah annemden kaydedip numarasına bakarken yanlıslıkla aramam gitti caldı da inanılmaz stres oldum ne dusundu kim bilir

Bana sorarsan bu kadar baskı ve engellemeler vs varken kesinlikle ayrıl derim ama sen ASLA ayrilmazsin

Çok üzerine gitmişsin kendi haline bırak bir süre gelirse gelir gelmezse gittiği yerde kalsın..
Yemek ye biran önce yemezsen miden kendini korumaya geçecek yine senin canın yanacak .Yapma lütfen

Bana sorarsan bu kadar baskı ve engellemeler vs varken kesinlikle ayrıl derim ama sen ASLA ayrilmazsin
2,5 yıldır birlikteyiz cok hassas cok ince ruhlu birisi aksine ben kıskanc baskıcıyımdır. İşte bazen haber veremiyorum unutuyorum kızacak mı diye dusunmeden yapabiliyorum bunların patlamasını yasadık

Çok üzerine gitmişsin kendi haline bırak bir süre gelirse gelir gelmezse gittiği yerde kalsın..
Yemek ye biran önce yemezsen miden kendini korumaya geçecek yine senin canın yanacak .Yapma lütfen
Yani sizce donme ihtimali varmı dün engelleri kaldırıp aldıgım saat ve tisort ile resim paylastı bittii yazarkende cok sinirliydi ellerim titriyor bile yazmıştı antalyada oldugunu bildirerek nispet yaparcasına paylastı

Neden ayni konuyu tekrar actin. Daha önce de acmistin. Blöf yapmissin ters tepmis iste. O kadar yorum yapti herkes. Nasıl bir yorum bekliyosunki tekrar ayni icerikle konu actin? Mune

Sizin aldıklarınızla başkalarına hava atıyor da olabilir :)Karakterini ,kafasının ergenlik derecesini siz daha iyi bilirsin.Bekleme normal yaşantına devam et .Elbet su akar yolunu bulur anlam yükleme .Yaşanacak varsa yaşanır nasıl olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…