Uzak mesafe iliskisi ve evlilik?

36 yaşında adam kararlı olması gerekir. Sizden sonra ilk bulduğuyla evlenemse bari.

Vallaha adamdan ıyı elektrık alamadım.Bu adam 60 yasındamı evlılık dusunuo.Sen yoluna bak boşver bunu?Tabıkı oyalıyor.Seven ınsan hep yanında ol ıster.

Off ya farkinda misin senin hayatinin nasil olmasini istedigini sana sormuyor. Sen hep onun hayatini yasayacaksin. Hayat hikayeni yazarken kalem hep onun elinde olacak. O ne yazarsa sen onu oynayacaksin. Memleketine gitmis. Sen de isini gucunu birakip orada duzen kuracaksin. Bu kolay birsey mi? Hadi gittin diyelim tum duzenini bozdun. Ya evlilik istedigin gibi gitmezse, donme cesaretin olacak mi? Bu adamla olmaz da sen bilirsin.

Ne kadar güzel konuşmussun evlilik güzel birşey ama bunlar daha güzel şeyler keşke bunun farkında olsa

Bence adam evlenmis bile.
Cok yogun falan çalışmiyor sadece gece ve haftasonu sizinle konusamadigi için boyle bir bahane uydurdu.

Katılıyorum Sevgi var ama o hayatı görünce Sevgi
Pek işe yaramayacak

Birincisi; İstanbul gibi piyasanın hareketli olduğu yerse kurduğu işi yapamayıp memleketinde yapacağını düşünüp gitmesi ilginç...İşle ilgili bağlantıları daha çok doğudan kurmuş o zaman...Ama bana kalırsa onun işi orda da yürümez...Daha çok anne ve ablasının fikir vermeleri sonucu gitmiştir...İstikrarsiz birine benziyor...

İkincisi; seni İstanbul'da bırakıp temelli yaşamak üzere gitti ve senle ilgili bir planı da yok şu anda yani aeni kaybetmekten korkmuyor demektir...Bu madde yeterli olmalı senin için aslında...Seven ve o kızı hayatına alan adam kaybederim baskası kapar korkusuyla evlenirdi gitmeden..

Üçüncüsü; bi erkeğin ilişkinin en başında söylediği şeyleri ciddiye alın bence...Taaa en başında söylemiş evlilik düşünmediğini...Değişir fikri diye devam etmişsin...Sözde değişti diye sana ümitler vermiş ama sonuçta geldiğin yer yine en başta söylediği; iş önemli ve evlilik şu aşamada yok...

Dört; diyelim ki evlendin...sen o kadar çaba harcayıp mühendis oluyorsun ama doğuya gittiğinde tek alternatifin onun şirketi oluyor...Zaten bir düzen yok işinde, sana ekstra para nasıl kazandıracak? Artı o kv ve görümce onun işini ikinize bırakır mutlu mutlu ofiste çalışırım mı zannediyorsun? Artı cocugun olunca bakıcıya bırakıp ofise gitmene izin bile vereceklerini sanmam...Ailenden kilometrelerce uzakta onun işiyle geçinip, sadece onun ailesiyle muhatap olacaksın...Öğretmen falan olsan okuluna gidersin her yerde ama mühendis olup böyle bi hayat yaşamak...

İstanbul'da çalış, aklını oraya değil mesleğine ver, girdiğin yerde belki gelecekteki eşin cıkar karşına mutlu edecek...Ve emin ol böyle tipler 40ından sonra evleniyor ve boşanıyor veya erken evlense de boşanıyor illa ki çünkü abla ve anne ile yaşayan erkek evliliği yapamıyor ...

adam senden kac yas büyük ama olgun degil
Hayati is olmus ama kendi ayaklari üzerinde durabilecek güçte değil kac yasina gelmiş annesi ablasiyla yasiyor ama istediğim konumda değilim diye hayiflaniyor. Annesi ablası arkasini topluyordur aman oglumuz ne isterse o diye pohpohluyordur. Bu adam evlenince esine ev işlerinde yardım eder mi? Sanmam! Evlenseniz hem çalışıp eve para getirin hem ailesine hizmet edin hem de evin sorumluluğunu alıp beyefendinin sirtini sivazlayin ister, ailesi de çanak tutar.
Maalesef yetiskin olamamis biri.
Kac yasina gelmis koskoca adam memleketim derdinde, hayat bu dogdugun yer degil doydugun yer memleket artik bu zamanda. Okumus ama kafa memleketinde yetiştiği şekilde kalmis bence taş ustune tas koymamış zihnen.
Bırak bunu oyalıyor, önüne bak, yasi yasina huyu huyuna uygun biri elbet cikar karsina gencecik kizsin
Hem ihtiyaç duydugunda yanında olmayan bir adamın sana ne katkisi var? Belli ki sık goruselim.ozledim.derdi de yok nasilsa bana kosulsuz anlayis gösteren cepte olan bir kiz var diye düşünüyor bile olabilir
Sen kendi degerini bil, yanında olmak isteyen zaten olur şarta bagli olmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…