Uzak mesafe ilişkisi ne hissediyorum ?

Ben de böyle düşünüp kararsız olduğumu söyledim de çevrem de mükemmel biri yok çok bakıyorsun diyor ister istemez kendimde de arıyorum problemi
Bu annelerin teyzelerin fiks lafıdır.evet mükemmel biri yok ama biz de sadece mükemmel birini sevmiyoruz zaten.birini sevmek için mükemmel biri olma şartı yok.istemediğimize göre sevmemişizdir. Olay bu

Merhaba yaklaşık 1 ay önce tamamen tesadüfi olarak sosyal medya üzerinden başka şehirde biriyle tanıştım. Birkaç hafta sonra buluştuk. Buluştuğumuzda fiziksel görüntüsünden vs elektrik aldım ama aklıma bu ilişkinin direkt uzaktan başlaması takıldı kaldı. Gerçekten çabalayan biri. İki haftada bir gelirim vs diyor. Arama sormalarinda hiçbir problem yok. Yoğun his beslediğini ifade etti. Ama yine de benim aklıma takılıyor. Maddi olarak zorlayabilecek bu onu anladığım kadarıyla söylemese de. Sonradan ortak arkadaşlarımız çıktı. Ben bu isiniyorum bi soguyorum çocukla ilişkiye başlama kararına karsi mesafeden dolayi. Karşımda olsa yakında olsa daha net olurdum ama Olamiyorum. Ona da haksızlık yapıyor gibi hissediyorum canım sıkılıyor. İçime ara sıra bunu mu böyle bi ilişki yaşamayı mı bekledin hissi düşüyor. Bu hissi bencilce buluyorum kendime kızıyorum. Lütfen okuyun ve tavsiye verin bana 😢 benim yasadigim durum ne ? Gerçekten bi şey olsa içime sinip kafam karışmaz muydu acaba ? teşekkürler
ne alakasi car yahu,bende daha once uzak mesafe iliskisi yasadim suan yine yasiyorum. İsteyen bahane bulmaz. Adam diyor ki seninle ayni gokyuzu altinda olmak büyük sans uzaklikta neymis,kisacasi bahane aranmaz eğer gercekten istiyorsaniz

Allah mesut etsin ♥️ Kaç buluşma sonrası duygularımdan emin olurum ve onu daha iyi tanırım acaba ya ? 🥲
Bence ilk buluşmadan emin olunuyor.evleneceğim kişi diye düşünmekten bahsetmiyorum.güven, sıcaklık oluyor bence. bir erkekle tanıştığında aynı gün evine gidebilecek kadar güven vermeli.şu yaşıma geldim.ilk görüşmeden hoşlanmadığım hiçbir kişiyle ilişkim devam etmedi.

esimle netten tanisip evlenmistim 5 sene görüşüp sonra evlenmistik. Ama Vefat etti. Smdi ki hayat arkadasimida netten buldum. Önemli olan insan olmasi nerde tanistigin degil,ona bakarsan gözünün onunde ki kirk yalan söylüyor ayakta haberin yok :)

Bence ilk buluşmadan emin olunuyor.evleneceğim kişi diye düşünmekten bahsetmiyorum.güven, sıcaklık oluyor bence. bir erkekle tanıştığında aynı gün evine gidebilecek kadar güven vermeli.şu yaşıma geldim.ilk görüşmeden hoşlanmadığım hiçbir kişiyle ilişkim devam etmedi.
kesinlikle öyle,imzami atarim ✌🏻

Ben de böyle düşünüp kararsız olduğumu söyledim de çevrem de mükemmel biri yok çok bakıyorsun diyor ister istemez kendimde de arıyorum problemi
ay o insanlar da secmeden etmeden evlilik yasi gelince ilk mantikli talibiyle evleniyor, siradan bir hayat yasiyor. sonra 'şöyle erkek yok, böyle erkek yok'
nereden biliyorlar?
dünyada ne harika erkekler var
yasin daha 26. tabii ki icine sinmeyen adamla devam etme.
ha adam gerçekten dedigi gibi etkilenmistir senden. zaten iki haftada bir gelir, geldikce keyifli zaman gecirtir, uzakta da ilgilenir bir sekilde ikna eder zaten seni. o zaman icin isinmis şekilde zaten baslarsin.

Bu annelerin teyzelerin fiks lafıdır.evet mükemmel biri yok ama biz de sadece mükemmel birini sevmiyoruz zaten.birini sevmek için mükemmel biri olma şartı yok.istemediğimize göre sevmemişizdir. Olay bu
Evet hepsi aynı ağızdan konuşuyor. Benim de yakındakilere bu kadar seçici davranıp sonunda uzak mesafeyi bulmam enteresan 😂

ay o insanlar da secmeden etmeden evlilik yasi gelince ilk mantikli talibiyle evleniyor, siradan bir hayat yasiyor. sonra 'şöyle erkek yok, böyle erkek yok'
nereden biliyorlar?
ha adam gerçekten dedigi gibi etkilenmistir senden. zaten iki haftada bir gelir, geldikce keyifli zaman gecirtir, uzakta da ilgilenir bir sekilde ikna eder zaten seni. o zaman icin isinmis şekilde zaten baslarsi
Haklısı
nereden biliyorlar?
ha adam gerçekten dedigi gibi etkilenmistir senden. zaten iki haftada bir gelir, geldikce keyifli zaman gecirtir, uzakta da ilgilenir bir sekilde ikna eder zaten seni. o zaman icin isinmis şekilde zaten baslarsin.

nereden biliyorlar?
Haklısınız gerçekten çevremden gözlemlediğim de sıradan hayatı geçtim mutlu ve uyumlu bile değiller. Geldikçe içime sinerse başlayabilirim evet. Şimdi kafam gerçekten karışık… dediğiniz gibi imkan yoksa işkenceye dönme ihtimali beni soğutuyor. Yanımda olsa maddiyat aranmaz ama uzakta gerekiyor. Bir erkeği de maddi yönden motive edip duracak gücüm yok ben de aynı problemle bogusuyorum zaten maalesef. İki kişinin de böyle olması zorlar gibi geliyor. Siz dedikten sonra ayrıntılı şekilde bunu da düşündüm 🫤

ne alakasi car yahu,bende daha once uzak mesafe iliskisi yasadim suan yine yasiyorum. İsteyen bahane bulmaz. Adam diyor ki seninle ayni gokyuzu altinda olmak büyük sans uzaklikta neymis,kisacasi bahane aranmaz eğer gercekten istiyorsaniz
Haklısınız ben galiba ne istediğimi bilmiyorum çünkü her açıdan düşünüyorum. Buraya gelmesi maddi yük. Benim de durumlar belli, başka bir kız arkadaşıma yazdığım gibi bir erkeği maddi konuda hadi aslan kaplan diye motive edecek gücüm yok. Kendimi yok çünkü işsizliğin depresyonunu yaşıyorum. 26 yaşındayım zaman kaybı bi ilişkide yaşamak istemiyorum.

Haklısınız ben galiba ne istediğimi bilmiyorum çünkü her açıdan düşünüyorum. Buraya gelmesi maddi yük. Benim de durumlar belli, başka bir kız arkadaşıma yazdığım gibi bir erkeği maddi konuda hadi aslan kaplan diye motive edecek gücüm yok. Kendimi yok çünkü işsizliğin depresyonunu yaşıyorum. 26 yaşındayım zaman kaybı bi ilişkide yaşamak istemiyorum.
bence bu kadar düşünmek yerine akisa birakin yasayin görün ,zaman kaybi olacaksada eger kisa sürede belli olur ,cokta bisey kaybetmis olmazsiniz yasadgnz bazi seyler tecrube olur

20lerin başları veya ortaları ise oluru belki var ama 20lerin sonu ve sonrası için uzak mesafe bilemiyorum saçma.

26 Aynı şekilde zaman kaybı yaşamaktan korkuyorum. Boşa çıkmasından… ben de saçma çok derdim işin içine düştüm…
şüpheye düştüğünüze göre şahsın kendisi ile alakalı içinize sinmeyen şeyler var. Evet diyemiyorsak cevap hayırdır. o zaman ayrılın ne kendi ne cocugun zamanına yazık edin.

X