Uzak mesafe ilişkisi ne hissediyorum ?

Her defasında çabalıyor demişsin daha yeni Ferhat olup daglarida deler 😃 bir nevi cicim ayları mislai şu ana odaklanip karar vermeyin herşeyden önce uzaklık var ve her konuyu goz önüne getir

Her defasında çabalıyor demişsin daha yeni Ferhat olup daglarida deler 😃 bir nevi cicim ayları mislai şu ana odaklanip karar vermeyin herşeyden önce uzaklık var ve her konuyu goz önüne getirin
😂 doğru diyorsunuz erkeklerin bu durumu gözümden kaçmış, kaç buluşma sonrası tanıyabilirim sağlıklı şekilde acaba?

😂 doğru diyorsunuz erkeklerin bu durumu gözümden kaçmış, kaç buluşma sonrası tanıyabilirim sağlıklı şekilde acaba?
Yillaraca canı gönülden sevip evlendim evlendikten sonra sasrdgm nice davrans hal harket gördüm kötü bir anlamda değil tabikii yani bence bir insanı tanımak o. Kadar basit değil yakın olsun uzak olsun ve zaten direk tanımak için ne sorsanız da size olumsuz cevaplar vermez bence erkek miletti

Aranızdaki mesafe nedir?
Valla ben Ankara’da yarım saatlik yola gitmeye üşeniyordum çok sevdiğim halde 😂 belli ki yaşın oldukça küçük, her şeyi aşarım diye düşünüyorsun. O yaşadığın yerde iş bulabilecek mi sen onun şehrine gidebilecek misin, nasıl ortak bir hayat kuracaksınız? Bunlar belli mi? Öbür türlü sanal ilişki maalesef

Yillaraca canı gönülden sevip evlendim evlendikten sonra sasrdgm nice davrans hal harket gördüm kötü bir anlamda değil tabikii yani bence bir insanı tanımak o. Kadar basit değil yakın olsun uzak olsun ve zaten direk tanımak için ne sorsanız da size olumsuz cevaplar vermez bence erkek miletti
Ay kimle olacak valla çok zor bu işler o zaman 😂

Aranızdaki mesafe nedir?
Valla ben Ankara’da yarım saatlik yola gitmeye üşeniyordum çok sevdiğim halde 😂 belli ki yaşın oldukça küçük, her şeyi aşarım diye düşünüyorsun. O yaşadığın yerde iş bulabilecek mi sen onun şehrine gidebilecek misin, nasıl ortak bir hayat kuracaksınız? Bunlar belli mi? Öbür türlü sanal ilişki maalesef
26 yaşındayım bunların hepsi o kadar önemli ki ve hepsini düşündükçe işin içinden çıkamıyorum haklısınız. Küçük olmadığımdan zaman kaybı bi ilişki yaşamaktan da korkuyorum haklısınız.

Aklında bu kadar çok soru işareti varsa bu ilişkiye kesinlikle başlama. Çünkü en başta içine sinmeyen bir şeyin sonra umduğundan daha iyi olması çok çok zor.
Buna aşırı katılıyorum. Tek bir soru işareti dahi varsa uzak durmak en iyisi.

Buna aşırı katılıyorum. Tek bir soru işareti dahi varsa uzak durmak en iyisi

Buna aşırı katılıyorum. Tek bir soru işareti dahi varsa uzak durmak en iyisi.
Ben de böyle düşünüp kararsız olduğumu söyledim de çevrem de mükemmel biri yok çok bakıyorsun diyor ister istemez kendimde de arıyorum problemi

Ben de böyle düşünüp kararsız olduğumu söyledim de çevrem de mükemmel biri yok çok bakıyorsun diyor ister istemez kendimde de arıyorum problemi
Yani bu da mükemmel olmayabilir. Ekstra olarak mesafe çekmeye bir de gerek yok.
Daha şu an böyle bir şey deneyimliyorum. Reelde tanıstık ama sonra mesafe girdi araya. En ufak tartışmada ucu kaçıyor. Bir de tam olarak güvenemiyorsunuz da. Biraz da tez canlılik varsa ortalik karısıyor. Tavsiye etmem. Herkesin yürütebileceği bir şey değil ben yapamadım en azından.

Yani sürdürebilen sürdürüyor ama bana kalırsa hiç bulaşma uzaktan ilişki zorluyor. İlişkinin başlarında 2 haftada bir buluşuyorsunuz sonra o 2 ayda sonra 3 ay.... derken daha az buluşuyorsunuz yakın çevrende tüm arkadaşların sevgilileri ile sürekli gezerken senin sevgilinle böyle bir olanağın pek olmayacak daha bir çok neden sayabilirim. Yol yakınken bağlanmadan bitirmeni tavsiye ederim 🌸

uzak mesafe nasil yürür? yakin gelecekte birinizden birinin sehre tasinma ihtimali vardir. her ay tatil yapacak bir ekonomik / sosyal özgürlüğe sahipsinizdir. böyle surebilir.
ben de sevgilimle uzak mesafeydim. ama bayagi bir uzak, 2400 km.
ama her ay gelebilecek ekonomik özgürlüğü ve izinleri vardi . her gelisinde onu bir yere tatile götürecek ya da orta bir ulkede bulusacak özgürlüğe sahiptim. böyle böyle cok keyifle, kavgasız gürültüsüz, her ay yeni şehirde/ulkede ask tazeleyerek devam ettirdik. sonra şükür is buldu buraya tasindi.
universite yillarinda bir uzak mesafe iliskim vardi , 8 vasita degistirip geliyordu her ay. onu da yurutebilmistik çünkü her ay gelebilecek izni vardi ve her seferinde yeni seyler yapardik, heyecanla gün saya saya uzak mesafeyi anlamazdik bile.
amaaa ailenle yasiyorsan, aksam 10da evde olman gerekiyorsa, ev disinda kalamiyorsan, rahatca sehir disina cikip kalamiyorsan, biletlere-otellere harcayacak paran yoksa, güven sorunu yasiyorsan olmaz o is.
eziyet olur

uzak mesafe nasil yürür? yakin gelecekte birinizden birinin sehre tasinma ihtimali vardir. her ay tatil yapacak bir ekonomik / sosyal özgürlüğe sahipsinizdir. böyle surebilir.
ama her ay gelebilecek ekonomik özgürlüğü ve izinleri vardi . her gelisinde onu bir yere tatile götürecek ya da orta bir ulkede bulusacak özgürlüğe sahiptim. böyle böyle cok keyifle, kavgasız gürültüsüz, her ay yeni şehirde/ulkede ask tazeleyerek devam ettirdik. sonra şükür is buldu buraya tasindi.
universite yillarinda bir uzak mesafe iliskim vardi , 8 vasita degistirip geliyordu her ay. onu da yurutebilmistik çünkü her ay gelebilecek izni vardi ve her seferinde yeni seyler yapardik, heyecanla gün saya saya uzak mesafeyi anlamazdik bile.
amaaa ailenle yasiyorsan, aksam 10da evde olman gerekiyorsa, ev disinda kalamiyorsan, rahatca sehir disina cikip kalamiyorsan, biletlere-otellere harcayacak paran yoksa, güven sorunu yasiyorsan olmaz o is.
eziyet olurcpk

eziyet olur
Gerçekten ayrıntılı güzel açıklamışsınız içimdeki bu mantığa oturtturamama bu durumdan kaynaklanıyordu sanırım. Düşünüyorum teşekkür ederim 🙏🏻

eziyet olur

Altından mı? 🤣

sevseniz sorun etmezdiniz bence ya. adam geliriim diyor. ben de 2 yıl uzaktan ilişki yürütüp evlendim (ilk defa uzaktan ilişkim olmustu) ona rağmen zor olsa da heyecanlıydı. bazen iki haftada bir bazen ayda bir görüsürdük. biz yürüttük valla bilemiicüüüm

sevseniz sorun etmezdiniz bence ya. adam geliriim diyor. ben de 2 yıl uzaktan ilişki yürütüp evlendim (ilk defa uzaktan ilişkim olmustu) ona rağmen zor olsa da heyecanlıydı. bazen iki haftada bir bazen ayda bir görüsürdük. biz yürüttük valla bilemiicüüüm
Allah mesut etsin ♥️ Kaç buluşma sonrası duygularımdan emin olurum ve onu daha iyi tanırım acaba ya ? 🥲

X