Uzakta olduğunuz sevgiliniz doğum gününüzde hediye/çiçek göndermezse ne yapardınız?

İyi geceler herkese. Sevgilimle uzak mesafedeyiz ve yaklaşık bir ay kadar yüz yüze gelemeyeceğiz.
Doğum günümü de sadece mesaj ve arama ile kutlamakla yetindi.
Ben eve çiçek gönderir, hediye alır diye beklemiştim ama hiçbiri olmadı. Çok üzüldün buna. Doğum günümde sevgilimden çiçek gelmeyecekse bana kimden gelecek ki? Acaba ben mi fazla beklenti içindeyim diye düşünüyorum ama bu benim için oldukça kıymetli bir şeydi.

Bu konudaki düşünceleri ona söylesem mi bilmiyorum ama içime oturdu sevdiğimden bir çiçek bile almamış olmak.

Siz olsanız ne yapardınız? Sizce ben fazla beklenti içinde miyim. Bir de uzak mesafedeyiz ona rağmen...

Ekleme: burada belki maddi durumu müsait değildir yazacak arkadaşlar olacaktır, maddi durumu oldukça iyi birisi kendisi.

Çok zor değil şunu yapmak ya gerçekten. Kadınlar seviyor bekliyor işte anlamak bu kadar zor olmamalı

Benim için gayet de önemli. İlk sene benimki unutmuştu güya. İyice kavga çıkardım, ayrıldık tekrar barıştık hatta.
Bu sene güzel bir restoranda yemeğe çıktık, sevdiğim bir markadan da bir hediye almıştı. Eğittim kendisini, paşa paşa yapıyor artık. :KK53:
Karşılıklı hassasiyet ve isteklerimize dikkat etmeyeceksek ilişkinin ne önemi var? Önemsemediğim biriyle işim olmaz.
O yüzden konu sahibi kızmakta haklısınız.

Hediyeyi görüşünce verebilir ama çiçek göndermesi gerekirdi. Ben arkadaşlarıma bile doğum gününde çiçek gönderiyorum. Pasta gönderdiğim olmuştu.

İyi geceler herkese. Sevgilimle uzak mesafedeyiz ve yaklaşık bir ay kadar yüz yüze gelemeyeceğiz.
Doğum günümü de sadece mesaj ve arama ile kutlamakla yetindi.
Ben eve çiçek gönderir, hediye alır diye beklemiştim ama hiçbiri olmadı. Çok üzüldün buna. Doğum günümde sevgilimden çiçek gelmeyecekse bana kimden gelecek ki? Acaba ben mi fazla beklenti içindeyim diye düşünüyorum ama bu benim için oldukça kıymetli bir şeydi.

Bu konudaki düşünceleri ona söylesem mi bilmiyorum ama içime oturdu sevdiğimden bir çiçek bile almamış olmak.

Siz olsanız ne yapardınız? Sizce ben fazla beklenti içinde miyim. Bir de uzak mesafedeyiz ona rağmen...

Ekleme: burada belki maddi durumu müsait değildir yazacak arkadaşlar olacaktır, maddi durumu oldukça iyi birisi kendisi.
Küçük bir şey gibi duruyor ama büyük sorun bence. Hele insanın parası varsa bir uygulama açıp çiçek seçip dandik de bir not yazıp sevgiline göndermek ne kadar zor olabilir? Yapılabilecek en ufak şeyi bile yapmamış adam. Hep böyle özensiz biriyse en kısa sürede ayrılın bence, bence gerçekten seven biri by kadar özensiz olmaz. Ama genelde düşünceli biriyse açık açık söyleyedebilirsiniz senden bir şey bekledim ama uğraşmadın bile, kırıldım diye

X