Uyurken sütyen takmayın

denedim test ettim ve onayladim =D sütyensiz geceleri cok daha rahat uyuyorum hele belim cok rahat etti neden bilmiyorum =D

yatarken nasıl sütyenle rahat ediyorsunuz yav :26:

ben eve gelir gelmez ilk içi sütyeni çıkarmak oluyo oooh nasıl bir rahatlama anlatamam. zaten sütyenle hayatta yatamam misafir yatılı kalmışsam bi yerde anca o zaman çıkarmıyorum o zamanda zaten sürekki uyanıyorum sütyen rahatsız ediyor. ama şöyle bir durumda var benm göğüslerm çok büyükte değil. 85. dolayısıyla çıkardığımda sallanan rahatsız eden bişey olmuyo sütyenlerimde öyle sade kumaşlıda değil alttan telli oluyo genelde benimkiler tel olmasada süngerli oluyo ööle çok kaba destekli şeyler değil .. belkide o yüzden beni rahatsız ediyor ve hemen çıkartıyorum.

bende eve gelir gelmez ilk iş olarak sütyenini çıkaranlardanım, evde rahat etmek en büyük hakkım.

bende çrıyorum akşamları, yatarken çok rahatsız edici. evden ççıkmadığım günler takmamada gerek kalmıyor

Yatarken Zaten Takmıyorum..
Bunu da Öğrenmiş Olduk..
Teşekkürler Güzel Paylaşımın İçin..

Ay bende nedense hic rahatsiz olmayanlardanim, tam tersi....
sutyensiz kendimi cok kötü hissediyorum lömbür lömbür, ayrica tisörtüme sürttükce uclari aciyor tahris oluyor, nasil rahatsiz olmuyorsunuz
bende hic cikartmam ama aksamlari bazen cikarttigim zamanda dar badi falan giyinirim, öyle bol salla paca tisört gecelik giyinemem, sürtüyor

ben sutgeni ilk taktigim andan beri hic uyuyamam sutgenle. bende kendimi cok acayip hisederim normalde sutgensiz olamam ama yatarkende sutgenle yatamam..
bide yatarken goguslerimiz rahatlasin demi ama kizlar

ben sutgeni ilk taktigim andan beri hic uyuyamam sutgenle. bende kendimi cok acayip hisederim normalde sutgensiz olamam ama yatarkende sutgenle yatamam..
bide yatarken goguslerimiz rahatlasin demi ama kizlar

valla bende burayi okuyunca cikarttim ve dar badi giyindim, alsitirayim bari kendimi en azindan yatarken

ben takmadan duramam sanki takmayınca üşüyorum gibi geliyor ve sarkıyor diye acı hissediyorum :)

ama artık takmamaya çalışacam

Paylaşım için teşekkürler...Ben sağlık açısından zararlı olduğunu bilmiyordum ama rahat edemediğim için yatarken sütyen takmıyordum.Evde sürekli sütyensiz dolaşıp yalnızca dışarı çıkarken takmakta yanlış olur diye düşünüyorum çünkü göğüslerde erken yaşta sarkma olabilir bilginize...

o günden beri her aksam cikartiyorum bende artik yatarken

sarkma oluyor diyorlar
yerçekiminen bravo size alışkanlık gerçi

Ayy asla çıkaramammm!
Banyoya girince bile rahatsız oluyorum ben sütyen yok diye. Ki sütyenimi kaza bela çıkarınca sanki bütün vücudum çıplak gibi hissediyorumm

bende hiç çıkaramam banyodan sonra hemen takarım takmadımmı kendimi çıplak hissediyorum eşim çok kızıyor bana yatarken çıkar şunları diyor istemiyor ama bu bilgilerden sonra artık yatarken çıkarıcam buna eşim sevinecek

Benim göğsümde uzun süredir bir ağrı var, doktora gitmekten çekiniyorum. Daha doğrusu kötü bir şey çıkmasından korkuyorum. Yatarken sütyen takmanın bu kadar önemLi oLduğunu biLmiyordum. BeLki de ağrıLarım bu yüzdendir. Bundan sonra daha dikkatLi oLacağım. PayLaşım için TeşekkürLer.

teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…