Uyurken sütyen takmayın

esyn

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
2.578
14
UYURKEN SUTYEN TAKMAYIN
Gogus kanserinin en onemli nedenlerinden birinin
araliksiz takilan sutyen oldugu belirtildi. New York ta bulunan Ulusal
Saglik ve Uzun Yasam Kaynagi Merkezi, 4700 kadin uzerinde yaptigi
arastirmada, araliksiz sutyen takan kadinlarin, gogus kanserinin en sik
goruldugu kesimi olusturdugunu ortaya cikardi. Sutyen kullanmayan
kadinlarda kanser oraninin cok dusuk oldugunu belirleyen uzmanlar,
kadinlari gunde 12 saatten fazla sutyen takmamalari konusunda uyardi.
Doktor Beverly Smith, duzenli masajin goguslere kan akisini artiracagini,
boylece sutyenlerin gogus uzerindeki olumsuz etkisinin azalacagini soyledi.

hadi yaa =( benim banyodan sonra ilk yaptığım şeydir sütyen takmak,duramam öyle,yatamam da =( ama tahmin etmiştim =) şimdiye kadar 4 kitle aldırdım =( ve sütyeni en sıkı ayarda sürekli takarım =(

Yatarken bende takmam:) Bilmeden iyi birsey yapiyormusum. Hatta evde bile SIKINTI basiyor bazen takmiyorum. Hele sicaklarda hic cekilmiyor he:1yes2:

ben evde asla sütyenle duramam.dışarı çıkarken takarım.

aa kimse takmıyormuş :) çat kapı misafirliğe gelcem =)) ayy çok kötü göründüğünü düşünüyorum,rahat da edemiyorum,neyse artık çıkaracağız napalım

ben gece hiç takmam( bilmeden kendime çok büyük iyilik yapmışım) gündüz de evde kimse olmadığı sürece hiç giymem benimkiler gayet özgürdür yani

Bende gece yatarken eve geldigim anda çıkarırım hemen:1yes2:

evet ben de geceleri asla takmam eve girdigimde ilk işim onu çıkarmaktır çok rahatsız oluyorum =))

laa takılmamı hayatta rahat edemem onsuz ben ... hayret bişey yaw,,,,,,,

:1shok: :1shok: Sütyensiz nasıl duruyorsunuz be.

Demek geceleri çıkarıcaz artık:1yes2:

:1shok: :1shok: Sütyensiz nasıl duruyorsunuz be.

Demek geceleri çıkarıcaz artık:1yes2:

onsuz duramam ben çıkaramamda çıkarınca kendimi rahat hissetmiyorum sanki çıplakmışım gibi hissediyorum kendimi

Çok ilginç bir konu!!! Ama ben de sütyensiz yaşayamam ki... Hatta çok severim sütyenlerimi... Asla sıkmaz,rahatsız etmez beni.. Tam tersine, daha rahat olurum. Uyurken bile çok rahatım hem de en sıkı ayarda.. Bu haberden sonra çıkarır mıyım? Pek sanmam ben onun varlığını bile unutuyorum ki...

:1yes2: :1yes2: :1yes2:

yahu ben ilk sutyen kullanmaya başladığımdan beri tenimin bir parçası gibi hep üzerimde tutuyorum :bbo: gerçi şu da var bir yerde okumuştum göğüsler sutyenle tembelliğe alışıyomuş açıkta kalınca yer çekimine direnme gücü oluyomuş dik kalıyomuş ne kadar doğru bilmiyorum ama...

:Roflol: Sütyen benim, elim, gözüm, kulağım gibi.... Onlarsız hep kendimi çıplak hissediyorum. Eeee ne yapayım ben şimdi!!!

bence silikonlu sütyenler zararlı gece yatarken.ister istemez göğüste bir baskı uyguluyor çünkü.diğerlerinin yani penye olanların çok fazla zarar verceğini sanmıyorum ama takmamakta yarar var tabi.e napalım artık öle yatarız.:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…