Uyurken sütyen takmayın

bende 7/24 çıkartmazdım bazen göğsümde delikler yaralar oluyodu resmen hani şu teller uyku esnasında çıkabiliyo ve batıyo nasıl canım acırdı anlatamam ama sütyensiz duramazdım hayatta 20 yaşıma kadar sütyenle yaşadım resmen sadec banyoda çıkarıyodumsonra bi defasında erkek arkadaşım söylemişti bunu göğüs kanseri yapıomuş takma diye sonra önemsemedim tabi kendisi araştırıp gösterince nette ki yazıyı takmamaya karar verdim ve şuan yatarken hep çıkartıyorum sabah kalkınca takıyorum bi yıldır falan hep böyle yapıorum farkettim böyle bi rahatım kızlar ohoo rahat bi uyku çekiyorum ohh be yanikaydirigubbakcemile3

yatarken asla takmam, çok rahatsız ediyor. Gün içinde hep takarım. Takmayınca çok hafif ağrı oluyor alıştığı için galiba. Aslında göğüs yağ dokusundan ibaret ama hafif egzersizlerle daha sıkılaşması mümkündür herhalde.

bende evde telli sütyenler rahatsız ettiği için penyelerden kullanıyorum onları kullanınca da sarkma oluyo mudur eyvahedigeldismile

Oyyhh bende eve gelince fıydırıveririm, hiç rahat edemem sütyenle, evde bile takmıyorum allasen ne yatarken takması...

Ben evde takmıyorum zaten. Eğer gece yatarken taksam karabasan basar heralde, bana gün içinde bile fenalık geliyor.:bbo:

eve girdiğimde ilk yaptığım şey sütyeni çıkarmak oluyo elimden gelse hiç giymiycem demekki bu güne kadar doğru yapıyomuşum :)

Ben de sadece dışarı çıkarken takanlardanım.:lepi:
Eve geldiğimde ilk işim sütyenimi çıkartmak oluyor, heleki geceleri falan taktığımı düşünemiyorum,
o şekilde asla uyuyamam.:bbo:

bnde takmadan duramam çok nadir rahatsız ederse geceleri çıkarırım ama onun dışında kendimi çıplak gibi hissediyorum..

ben takmıyorum evde bile südyensiz dolaşıyorum :) dışarı çıakrken takıyorum sadece.. gece terletiyor zatn

bende takmam yatarken...acıo valla kalkınca...en iyisi koyverin meydana azıcık serbest yaşasınlar yahuu :lepi:

ay kızlar nasıl takmıyorsunuz ben takmayınca kendimi çıplak gibi bi tuhaf hissediyorum o kadar alışmışım ki aslında zararlı ama hiç rahat edemiyorum uykumda dahil takmadan asla duramıyorum kaç kere denediysem yapamadımmafoldumben

Aynen, hiç duramıyorum, alışkanlık meselesi. Annem mesela eve gelir gelmez çıkarır ama ben hiç rahat edemiyorum uyurken bile bana iğrenç geliyorlar sütyensiz. Çıkardığımda da ağrı hissediyorum baya şiddetli, kitle olmasından çok şüpheleniyorum ama doktora gitmeye de korkuyorum. Arada yarım atlet giyiyorum ben de ama dışarı falan çıkarken asla... bilmiyorumkismile

Eve gelir gelmez çıkarırım ben evde sütyenle rahat edemiyorum. Sabah kalkınca da okula ya da bir yere gidersem takarım yoksa 5 gün evden çıkmıyım takmam.sempatiksalakcinni

bende ortapedık sutyen aldım evde hep sutyensız dolasıyorum sarkar falan dıye yanlışmı yaptım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…