Uyurken sütyen takmayın

ben sütyensiz yatamıyorum bir de sütyen kullanmayınca çabuk sarkar diyorlar ne diyorsunuz
ben nerdeyse hiç kullanmıyorum.kıyafetten belli oluyosa dışarı çıkarken kullanıyorum,bi de çalışırken mecburen.senelerdir böyle,sarkma falan yok ama benimkiler küçük belki ondandır.:KK53:

sütyensiz yatmaya alısınca kesınlıkle sütyenle yatamıyorsunuz,valla yatmadan önce cıkarmayı unutursam uykumdan uyanıp cıkartıyorum o denli rahatsız ediyor beni

Yazın zaten free takılıyorum :) Okul zamanı da hafta sonları ve eve geldiğimde çıkarıyorum. Çok rahatlıyorum! Zaten fazlası zararlıymış. Hazır büyümelrini de engelliyorken benim için iyi oldu :KK51:

yarım body şeklinde çamaşırlar oluyor, göğsü sarıyor, çok gevşek bir kumaş yapısı olmuyor, adı ne tam olarak bilmiyorum... spor sütyenine benziyor, onlardan kullanılırsa yatarken bir sorun olmaz herhalde (sarkma gibi). hatta evde de onu kullanmak rahatlık açısından daha iyi oluyor.

yarım body şeklinde çamaşırlar oluyor, göğsü sarıyor, çok gevşek bir kumaş yapısı olmuyor, adı ne tam olarak bilmiyorum... spor sütyenine benziyor, onlardan kullanılırsa yatarken bir sorun olmaz herhalde (sarkma gibi). hatta evde de onu kullanmak rahatlık açısından daha iyi oluyor.

onların silikonlusu var mı ki :))

sutyen takmak alışkanlık meselesi
ben hiç çıkarmazdım,günlerce kaldığı olurdu,
sadece duşa gireceğim zaman çıkarırdım.
üniversitede ev arkadaşım eve girer girmez çıkarıp atardı sutyeni.
bende nasıl rahat ediyorsun derdim.
oda dediki asıl sen nasıl rahat ediyorsun,işkence gibi birşey bu
çıkar bak nasıl rahatlıycaksın dedi :KK53:
o günden beri 6 senedir bende eve gidince çıkarırım,ohh be dünya varmış diyorum.

Son düzenleme:
Aaa :/ hiç çıkaramam çok rahatsız oluyorum öyle moralim bozuldu şimdi. Topshopta satılan sutyenler yarım atlet gibi onlarda dahil mi acaba bu duruma?

o zaman gögüslerin nerede demezler mii :KK1:

evli değilsen; evde annen baban varsa sorun olmaz ki. evde ve yatarken kullanıcan işte. valla ben dün çok sıcaktı atlet bile giymedim o yarım penyeden giydim efil efil rahattı :KK14: gece sıcak oluyor çünkü artık, havalar ısındı

evli değilsen; evde annen baban varsa sorun olmaz ki. evde ve yatarken kullanıcan işte. valla ben dün çok sıcaktı atlet bile giymedim o yarım penyeden giydim efil efil rahattı :KK14: gece sıcak oluyor çünkü artık, havalar ısındı

ben evde sütyensiz gezerim. üzerime yelek falan giyerim, hatları belli olmaz. ama gögüs olmadıgı belli oluyor gene :KK70:
dışarı çıkarken giyiniyorum, gögüslerimi de takıyorum :KK70: abim içinden her kız böyle mi yaa diyip hayal kırıklıgına ugruyordur :KK70:

ben de onsuz yaşamayı sevenlerdenim :))
Başkasının evinde bile olsam çıkartıp yastığın altına,ya da çantama falan koyar-öyle uyurum :)
demek sağlık açısından da yararlıymış...
en azından sevaba girmişim,yakın arkadaşlarım da benim sayemde alıştılar,eski ev arkadaşım onsuz yapamazdı şimdi eve girer girmez ayakkabılarından sonra südyenini çıkartır atar oldu biyerlere :21::21:

hiç sevmiyorum sütyeni kim icat ettiyse :KK57: büyük olmasalar dışarda bile takmam ama büyük oldukları çok sallanıyolar uçları belli oluyo mecbur katlanıyorum dışarda ama eve gelince ilk işim ondan kurtulmak :92:

Son düzenleme:
ne sütyeni odamda uyurken kapı kilitli olur sereserpe yatmanın keyfi baska... :21: :92:

Sütyenden midir bilemem ama 1 hafta önce minicik göğüsümde oluşan kocaman bir kitleye iğneli biyopsi yapildi..korkumdan geceleri sutyen takmiyorum..

ben hiç çıkarmazdm artk takmıcam galiba :KK43: çünkü kendmi bildim bileli uyurken bile çıkarmam:KK53::KK53:

X