Uyurken sütyen takmayın

mümkün olduğunca takmamaya çalışırım evde zaten hiç takmam gece gündüz
yazın deniz kenarı ve kışın kalın kazak giydiğimde de takmıyorum can sıkıntısından başka birşey değil:)

bende eskıden uyuken bıle takardım uzun yıllardır artık gunduzlerı bıle evdeyken takmıyorum uyurken kesınlıkle takmıyorum . duymuştum zararlı oldugunu ki zaten ınsan rahat edemıyor sıkı sıkı. rahat durmaları lazım sonuçta . uyurken takmayın arkadaşlar ))

Ben oldum olası gece sütyenle uyuyamam. Evli olunca zaten bu sorun olabiliyor eşler açısındanBen 26 yaşındayım geceleri sütyen takmadığım halde sarkma olmadı

içim rahat etti okuyunca bence uyurken takamam acaba yanlışmı sarkarmı diye düşünürdüm ama gene böle devam ediyim teşekkürler bilgi için

Son düzenleme:
Valla kızlar bir ara ben de sütyen takmadan yattım , birkaç ay kadar. Pişmanım çünkü hemen yumuşayıp yayıldılar Bir kısım iyi bir kısım ise kötü olduğunu söylüyor o yüzden ben artık sert sütyenler kullanmıyorum ve sıkmıyorum taktığımda da , orta yolu buldum anlayacağınız. Bir daha da sütyensiz yatmam.

bende tam öyle dicektim. ben hiç sütyensiz yatamam korkarım sarkacak diye. nolcak şimdi sağlık da söz konusu. son durum ne ki takalımmı takmayalımmı. bende sütyenlerım bolarıyor diye devamlı dikip daraltıyorum :18:

Ben de masajla ilgileniyorum hatta "Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu" konusuna bakabilrsinz :) 12 saatten fazla takmayın diyorlar bu benim okuldaki ve evdeki sürem desem zaten yatarken çıkartmak gerekir Ben çıkarıyorum hem iyi bir his oluşuyor hem de rahatladığımı hissediyorum

Bazen çıkartıyorum, bazen çıkartmıyorum ama çıkartınca daha rahat uyuyorum.

eskiden takmazdım şimdi keşke taksaydım diyorum bir süredir feci yayvanlaştı ve sabahlar koltuk altıma denk gelen kısımda ağrı ile uyanmaya başladım ister istemez sırtüstü yatmaz oldum

çok faydalı bir paylaşım olmuş. bende geceleri yatarken kullanmıyorum kesinlikle.

Rahatsız eder ya süyenle yatmak. Batıyor çünkü. Onun yerine kumaş spor sütyenleri var, yarım atlet gibi, ben evde genellikle onu kullanırım, yatarken de hiç kullanmam rahat edemem yatarken...

bencede evde öle destekli sütyenlerle gezilmez zaten rahatsız ediyor bende evde ve hatta bazen dışarda bile penye desteksiz kullanıorm. gecede pnye kullanıorm yarım hiç rhtsız etmiyor.

hadi yaa =( benim banyodan sonra ilk yaptığım şeydir sütyen takmak,duramam öyle,yatamam da =( ama tahmin etmiştim =) şimdiye kadar 4 kitle aldırdım =( ve sütyeni en sıkı ayarda sürekli takarım =(

sen yavaş yavaş alışmaya bak

ben sütyensiz yatamıyorum bir de sütyen kullanmayınca çabuk sarkar diyorlar ne diyorsunuz

gece yatarken sütyen kullanıyorum ben ama sebebi başka sabah uyku sersemi bide geç kalmışsam unutuyorum sütyen takmayı hiç hoş olmuyo :26:

uyurken 1 kez takmamaya alıştınız mı takınca zor geliyo.. göğüslerim küçük olsa da kesinlikle daha rahat ve bunu öğrenince de sevindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…