Uyurken sütyen takmayın

ben sanırım bu riski % 1 kdar taşıyorum :p evde hiç sütyen takmam sütyenli gibidir zaten misafir gelceği zmn takarım o da uçları yüzündenn:78:

ben eskiden banyo ve değiştirme haricinde hiç çıkartmazdım sonra da sevgilim bana bu yazıyı göstermişti takma yatarken flan demişti sonra ilk önceler geceleri çıkardım sonra evdede takmamaya başladım çok rahatım artık gece yatarken takmıyorum mutlaka çıkarıyorum ama nsıl bir acı oluyor çıkardıktan sonra anlatamam bazen evde bile takmııyorum yani

şimdi şimdi takmaya başladım evde takmazdım ama baktım alıp başını gidiyorlar :KK70: mecbur takıyorum hee hee

toplum ıcıne gırmedıgım muddetce dısarıda degıl ve evdeysem keısnlıkle takmam yatarken takmak mı eskıden takardım ve nasıl oluyordu bu bılmıyorum unıversıtedeyken cıkarmaya alıstıım gecelerı sımdıde bu devam edıyor eve gelınce ılk ısımdır cıkarmak rahat hısssetmıyorum sutyen takarken kucuk olsalar hıc takmam ama maalesef vucuduma gore az buyuk mecburen takıyorum dısradayken

birtek dışardayken takarım ewin kapıısndan girer girmez direk çıkarıp sallarım hayatta rahay edemem :KK30:

Evdeyken ve kışın bakkala çakkala giderken üzerimde mont olduğu için hiç takmıyorum. Sadece gezmeye giderken takıyorum :KK1:

tamam takmayalım da, yaşladığımızda da göğüslerimiz diz kapağımıza inmez inşallah :44:

hadi ya sütyen takmaya başladıgım günden beri banyodan banyoya cıkarttım.. bir bütünüz onunla biz.. ben sütyensiz duramam da yatamam da. anneannem iç takmazdı meme kanseri oldu, kader sütyen falan hikaye..

tamam takmayalım da, yaşladığımızda da göğüslerimiz diz kapağımıza inmez inşallah :44:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kesin iner:KK9::KK9::KK9::KK9: arkdaşım takmıyor daha bekar altına millieğitim bakanlıgını koysan durmaz:KK9::KK9::KK9::KK9: ama benimki öle değil.. evliyim ve kalem koysam düşer..

En nefret ettiğim şeydir geceleri muhakkak çıkarırırım varken uyku tutmuyor. Hatta evin içindeyken bile çıkartırım çoğu zaman. Hiç bişeyde belli olmuyor.

dün takmadım eşim farketti ve saldım cayıra mevlam kayıra diye laf soktu.. zaten bende rahatsız oldugumdan geri taktım.. takmayanlara helal olsun ben hi rahat edemiyrum.

biryerde okumustum bende sutyeni surekli takmamak lagzimmis.gogus kanserine sebep olduguda tartisiliyor

bende hemen çıkarıp atarım valla,öylede uyumak hoşuma gidiyo..eşimde aynı düşüncede:)))))

Bence en güzeli göğüslerin sarkmaması için 12 saatten az olmak koşuluyla sütyen takmak, gece yatarken de sağlık sorunumuz olmaması için de çıkartmak gibi geldi arkadaşlar...

sana katılıyorum bencede öyle yapmalı galiba..

X