Uyurken sütyen takmayın

takarsak ne olurki neden yani şimdi sebebi ne mantıklı bi açıklaması varsa okey

yaa ben 80 takıyorum ve sürekli takarım gece yatarken ayrı bi sütyen kullanıyorum sarkacak die korkuyorum ayy napsam bilemedimmmeyvahedigeldismile

Geceleri en uygun zaman sanırım bunun için

anaaa ben 7/24 sütyen takarim
banyo disinca hic cikarmam
ama gece yatarken spor tarzi sütyen takarim, sabah normal sütyen
takmadan duramamki eyvahedigeldismile

Aşağı yukarı 7-8 yıldır evde sütyen kullanmıyorum. ılk başlarda alışması çok zor oldu ama şimdi taktığım zaman çok rahatsız oluyorum.ışten eve gelir gelmez, çıkarıp bi ooohh çekiyorum.
Sarkma olayı da yok bende, hatta olması imkanzız.Çünküüüü olamayan bişey sarkmazzzzzzzzzzz :teytey:

hahaa koptm yorumunaaa

bende uyurken cıkarırdım evde oluncada takmamaya calışırım ancak dısraıya cıkarken takıyorum sevmiyom ya sıkıyo sanki beni pöffff oluyom yaneee...

Bu yaşıma kadar bir gececik olsun sütyenle uyumadım, gündüz bile bedenime pranga vurulmuş gibi bir hisle rahatsızlık hissediyorken ayyy... Sütyen takmayı sevmiyorum off!

uzun zamn önce duymuştum sağlık açısından zararlı olduğunu eve gidince kullanmam bende dışarda takıyorum birtek

ben de ve gider gitmez çıkarıp atıyorum fazladan ne varsa
süyten takı yüzük saat ne varsa
bedenimi hapsediyo bunlar kurtulmam lazım fikriyle atıyorum kendimi eve.)

ben de asla takmadan durmaam uyurken bile takarım
demek ki kötüymüş
:gitme:

ay konuyu görünce çıkardım attım :) gece gece ürperdim ya... asla çıkarmam normalde gece ama bu yazıyı okuyunca etkilendim. artık takmam geceleri.

Evet bunu ben de duymuştum ama çıkaramıyorum malesef kendimi rahatsız hissediyorum.Bi de sanki sarkacaklar gibi geliyor bana kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…