Uykusuzluk :(

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
ya hanımlar gece uykusuzluktan bıktım 35. haftamdayım ve karnıma giren krampın haddi hesabı yok acaba diyorum hergece doğuruyormuyum ama gündüz sancım olmuyor hele bacaklarıma giren kramplar ne olacak benim bu halim bilmiyorum sizdede varmı bu tarz sorunlar.senağlama

Benzer problemler bende de var. 37. haftanın içindeyim ama 20. haftamdan beri doğru dürüst uyku uyuyamıyorum. önceleri bebiş çok hareket halinde tüm gece boyunca diye uyuyamıyordum, şimdi ise hem bacak ağrıları, hem bel ağrıları, hem kasılmalar. Bir de sürekli regl olacakmışım gibi karnımda ağrı var, hiç geçmiyor. Tabi hepsi aynı anda olunca da uyku hayal oluyor. Ben hep iyi tarafından bakmaya çalıştım, bebiş daha anne karınındayken anneyi uykusuzluğa alıştırdı, doğunca fazla zorluk çekmeyeceğiz :)

valla bende senin gibi düşünüyorum artık şimdiden alışıyor herhalde vücut uykusuzluğa tamamen benim yaşadığım sıkıntıları anlatmışsın kolay gelsin bize :)

valla kizlar bende suanda 34. haftamdayim.bende uykuuuuuu sorunu cekiyroum.bide artik sık sık idrara cikiyorum.uyusam bile uykum bölünüyor.artik tuvaletin önüne yatakmi sersem diyorum :) agrilarimda cok sancilarim oluyor ama doktor dahada sıklasacak dedi.anne olmak ne büyük fedakarlikmis bunu cok iyi anliyorum kizlarrr.neyse onlarin sagligi yerinde olsunda biz cekeriz bu agrilari

doğru söylüyorsun banyonun önü güzel fikir :) en önemlisi sağlıkları iyi olsun ben uykusuz kalmaya razıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…