Göz Makyajı Uygun Fiyata Kaliteli Dipliner Önerisi Olan ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
5-10 TL arasında güzel bi dipliner arıyorum kızlar. Çatlamasın, dağılmasın, akmasın istiyorum. Ve siyahlığıda koyu, net olsun.. Böyle bi dipliner bilen varsa önerebilirmi fiyatıyla birlikte??

Golden rose dipliner veya flormar artliner eyeliner onerebilirim. Rekleri koyu siyah ve akma da yapmazlar.)

golden rose dipliner i öneririm bende
uygun fiyatlıların arasında en iyisi
belki sürmeyi beceririm diye almıştım renginin koyuluğu falan tatmin edici

Golden Rose 8 tl ve okadar memnunum ki başladığımdan beri hiç değiştirmeyi düşünmedim

ben flormardan hiç memnun değilim sürerken gözümün içine dağılıp yakıyo. temizledikten sonra bile gözümün içinden siyah siyah topluyorum hep

5-10 TL arasında güzel bi dipliner arıyorum kızlar. Çatlamasın, dağılmasın, akmasın istiyorum. Ve siyahlığıda koyu, net olsun.. Böyle bi dipliner bilen varsa önerebilirmi fiyatıyla birlikte??

Ben yıllardır pastel'in diplinerını kullanıyorum. Tüm arkadaşlarım da artık onu alıyor :) Çok kaliteli kesinlikle :) Önceden 9-10 tl falandı, şimdi 15 tl sanırım :) Ben indirim olunca alıyorum, kesinlikle indirimliyken kaçırma derim :)

Son düzenleme:
rimmel diye bir markanin eyelinerinin onerebilirim 12 tl civarindaydi ama sabah surdugun gibi aynen duruyor yaklasik 1 yildir kullaniyorum daha yeni bitti galiba watsonsda satiliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…