Uyandır Beni Nefesim

Allah rahmet eylesin. Size ve çocuklarınıza sabır versin inşallah. Ne denebilir. Tek söz geçmeyen şey ölüm. Allah o anın metanetini veriyor yoksa insan aklını kaybeder Allah korusun. Rabbim size mukayyet olsun evlatlarinizi size bagislasin

Allah yattığı yerde dinlendirsin,mekanı cennet olsun.. çok üzdün beni,ağlamamak için zor tuttum kendimi.. allah sabır versin,çok zor..

Aglamaktan yazamıyorum bile benim babamda böyle oldu bı anda yere yığıldı ama tek fark ben gidene kadar babam taş kesilmisti son kez koklayamadim bile ölüm çok zor bir ay sonra bir sene olacak hala aynı acı hala içimde bı yangın hiç sonmedi

Gözyaşlarım sabrınıza ortaklık etsin.
Hayat böyle bir bakmışız varız bir bakmışız yokuz.
Rabbim sabırlar versin. Merhametlilerin en merhametlisi rahmetiyle kuşatsın eşinizi..

Allahım okuyana bile acı hissettiriyor Rabbim size çok çok sabırlar versin cocuklarinizla kolaylık versin inşallah

Ölüm acı genç ölüm daha acı..onun emaneti çocuklar için ayakta durmalısınız ..Allah yardımcınız olsun ..burda eşini kaybetmiş biri vardı belki paylaşımda bulunmanız iyi gelir sizede..Allah sabır versin

Bitiremedim, çok başında biraktim. Rabbim size de oğullarınıza sabır versin inşallah. Başınız sağ olsun.

Bende sevdiğim adamı kaybetim nisanliydik düğünümüze bi iki ay vardi yaralarimi kaşidın 4 sene oldu vefat edeli ama acim geçmedi alıştım sadece yokluğuna hala aklimda zor rabbim sizede sabır versin ömür boyu dinmeyecek bir acı ahirette kavusursunuz inşaallah

Allah sabır versin başın sağolsun. Ben de annemi kaybettiğimde öyleydim. Denecek her laf az kalır. O acı yaşanmadan hafiflemeyecek. Zamanla yüreğinin sancısı biraz azalacak. Allah yardımcın olsun dayanma gücü versin.

Ne kadar kolay kırıyoruz değil mı, küsüyoruz hiç ayrılmayacakmışız gibi hayat hep böyle devam edecekmiş gibi..

Yok işte rüyadayız bence siz o rüyadan bir defalığına uyandirildiniz .. Bebeğin annesinden ayrılışı gibi..
En acisi da elden bisey gelmiyor ...Ne kadar güçlü olursan ol sadece göz yaşlarına engel oluyorsun oda kisa bir süreliğine...

Ve yaşamak zorundasın evlatların için Allah ın emri olduğu için..
Yoksa nasıl dayanılır ki..
Allah sabri cemil ihsan etsin..
Kelimeler anlamsız,kelimeler yetim, konuşmak acizlik, sessizlik manidar...

Sadece ateş düştüğü yeri yakıyor. Bizi silkelediginiz için minnettarım...

Hiç böyle birşey beklemiyorum başlıktan. Ağlaya ağlaya okudum mahvettin beni.. rabbim sabırlar versin sana.. çocuklarını sana bağışlasın.. rabbim eşinin mekanını cennet eylesin inşallah. Çok zor.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…