Uyandır Beni Nefesim

başınız sağolsun..allah sizlere ve çocuklarınıza hayırlı uzun ömürler nasip etsin..kendinizi bırakmamakla, çocuklarınıza ve işinize adamakla ne kadar doğru bir şey yapmışsınız..sizi şuan ayakta tutan bu..ama ağlamamak konusunda kendinizi tutmayın..içinizde biriktirmeyin..o üzüntüyü,öfkeyi kusmanız lazım..yaşadığınız şey gerçekten çok zor..okurken bile mahvoldum..allah ahirette buluştursun inşallah..

O kadar net anlaşılır paylasmissinizki sanki yanınızda olaya şahit ettiniz beni ...içinize sinmiş ,içime sindirdiniz.beni benden alıp hıçkırıklarla ağlattınız,gözyaşlarım sevginize yağmur olsun kocaa yüreğinize helal olsun.yureginizden öpüyorum....

Ayy çok kötü oldum gözlerim doldu, Allah sana sabırlar versin. Sözün bittiği yer sanırım burası

Başınız sağ olsun, Allah size ve oğullarınıza uzun ömür versin...

of kahretsin iş yerinde olmamalıydı şimdi bu konu...acını iliklerimde hissettim,Rabbim sana sabır versin güç versin kuvvet versin.

Ağlayın ne olur, acıklı bir film izleyin, yaşadıklarınızı yeniden düşünün, çiçeğe bakın, böceğe bakın ama ağlayın. Evet çok güçlüsünüz, bu gücünüz aşkınızdan geliyor ne mutlu size. Ama içinizdeki bu kelimeler su olup gözlerinizden akmalı, akmalı ki biraz rahatlayabilesiniz. Çok ağır birşey yaşadığınız. Çok yeni... Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

aşktan öte dosttuk. saygı ilk düsturumuzdu yıllarca bu sayede sevgi ve aşka hep alevlenebildi aramızda. şimdi tüm gençlerede duam o Allah bizimki gibi bir evlilik nasip etsin yeterki sonunuz bizim gibi olmasın diyorum.

Hayatın ne kadar kısa olduğunu küçük şeyleri büyütmemek gerektiğini hatırlattınız . Zira benim en büyük hatalarım bunlardır.

Eşim sivri dilli, ben alıngan, ikimiz de fevri ama birbirimizi severiz. Ama çok büyük kavgalarımız oluyor. Biri deliyken , diğeri Veli olmalı... işte onu yapamıyoruz...

Siz Çok güzel bir evlilik yaşamışsınız , bu noktada çok şanslısınız.

Eskiler “ahretliğim” derlermiş ya . Sizinki de öyle olur inş. Allah size sabır versin...

amin inşallah.
velilik olayına gelince aslında hiçte değil. biz deliden de deliydik. olmaz olurmu dilek olay 18 yıl hem ortaklık hem evlilik 7/24 bir arada ne büyük kavgalarımız oldu hatta çevremizde olanlar kaçardı bulunduğumuz ortamdan öyle kavga ederdik:) birşeyler havada uçmadan bitmezdi o kavga. ama diyorum saygı işte onu hiç bırakmazdık elden. belkide o yüzden şimdi gülümseyerek hatırlıyorum o anları. fakat ne olursa olsun barışmadan özür dilemeden bitirmezdik o bağrışı çağrışı. sanki hiçbir şey olmamış gibi sarılıp bitirirdik napıyoruz biz yaa derdik her seferinde :)

ölüm sebebi neydi.Sizin içinize doğmuş ki hastane diye bağırmışsınız eşinizde bir gariplik varmıydı o dakikalarda.Hepimiz gidicez canım.Eşin uykusundan uyandı esas uykuda olanlar bizleriz.
kalp yetmezliği dendi çıkan raporda. işin garip tarafıda oydu hiç bir belirti vermedi. taki son dakikaya kadar ne bileyim solunumda bir gariplik, yüzde, el ayakta birşey. malesef hiçbir şey yoktu. ne zamanki düştü ve kapıyı açtım o an sadece dudakları mordu o anda anladım bişey olduğunu ama. hani derler ya konduramamak insan gerçekten konduramıyor o umut bitmiyormuş.
uyku konusuna gelince gerçekten öyle işte o yüzden bekliyorum uyanmayı

of ya rabbim yardımcınız olsun sabah sabah ağladım ya rabbim acınızı hafiflersin inşallah sanırim üniversitede ogretmensiniz ikiniz de.
Allah razı olsun. hayır öğretim görevlisi değildik. Türk Halk Oyunları eğitmeniydik ikimizde. yurt dışında ülke tanıtımları yapan bir derneğin kurucu ve yöneticileriydik.

canım benim imrendim eşine olan aşkına

Başınız sağolsun. İşyerinde olmasam gözyaşlarım bırakacak kendini...
Ne mutlu size, çok sevmiş ve sevilmişsiniz. Evlatlarınız emaneti olmuş. Kalbinizin güzelliği yüzünüze yansımış, fotoğraflarınıza baktım profilinizde; çok da güzelsiniz.

Evlatlarınızla sağlıklı, umutlu ve mutlu günleriniz olsun. Kendinizi bırakmadığınız için de ayrıca takdir ettim sizi, hayata sarılışınız harika.

Ecel geldiği zaman illa bir bahane oluyor
Çok içim acıdı okurken
Rabbim size ve evlatlarınıza sabır versin , çok zor bir imtihan
Ahirette yan yana olmak nasip etsin Allah'ım

Buraya uye oldugumdan beri okuyup icimin acıdığı ve gözyaşlarıma hakim olamadigim tek konu..
Tekrar basiniz sag olsun..Allah size ve evlatlarıniza saglikli uzun ömür versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…