Uyandır Beni Nefesim

Ağlayarak okudum rabbim kendi sabrından versin size çok acı ama imtihan ecel dicek bişey Yok Allahım rahmet eylesin eşinize size ve çocuklarınıza güç kuvvett verdini inşallah

Ne denir nasıl denir bilmiyorum sadece Allah sabır versin diyebiliyorum..

Allahim sabir versin. Evlatlarinizi size bagislasin.

Ağlayarak okudum sinirlerim bozuldu..allah sabır versin.. allah yardımcınız olsun.. zaman zaman eşimin başına bu tarz bişey gelebileceğini hissediyorum çok korkuyorum.. zaman zaman eşimde kalbinde ağrı ve kendini kötü hissedip acile koşuşumuz var. O yüzden çok derin etkilendim.. bir kere acilin tam kapısına geldik düştü bayıldı kalbim ağrıyor nefes alamıyorum diyordu.. bişey bulamadılar..öyle çok üzüldüm ne denir bilemiyorum..

Yok kötü düşünüp kötüyü çağırmayın. Kardiyolojiden bir özel doktoru olsun düzenli kontrollerine gitsin, sigara içiyorsa bıraktırın lütfen. Yaşayacak uzun, huzurlu yıllarınız olsun dilerim.

Ne boş şeylere sikiyoruz canınızı değil mi?
Hayat böyle bir var bir yok.cok ama çok üzüldüm.kendimi sizin yerinize koydum da bu kadar sakin kalamazdim sanırım, iyi ki siz kalmissiniz. O konuda keskeniz kalmamıştır.

Allahım size sabır,dayanma gücü versin. Evlatlariniza hayırlı sağlıklı uzun ömür versin. Onların güzel günlerini yaşayın doya doya.

Yaziniz bana cok dokundu. Kafamin icinde bin tane düşünce, cümle dolaniyor su an ama söyleyecek sey bulamiyorum. Bogazimda bir yumru var. Iyi ki o gece ogullarinizi esiniz yikamis.
Basiniz sag olsun. Allah sabir versin.
Ogullarinizla birlikte cok guzel yillariniz olur umarim.

Acilde calisirken sıkca yasadigimiz olaylardan hasta yakini tarafi.Acini yuregimde hissettim
Allah rahmet eylesin.Mekani cennet olsun.Allah sana cocuklarina ailesine guc ve sabir versin.

Off nasil uzuldum aglattiniz beni (
Allah size sabir versin evlatlariniza uzan saglikli bir omur dilerim.
Cok uzuldum.

Rabbim yardımcınız olsun her daim, eşinizin emanetleri için dimdik duracağınıza zerre şüphem yok. Acınızı doyasıya yaşayın, içinize atmayın ki en olmadık anda patlak vermesin.. ölüm acı, ölüm gerçek, ölüm var ölüm, kırmayalım üzmeyelim ölüm var...

Allah sabir versin ..mekani cennet olsun gençmiş zaten.. cok zor okudum gözlerimden süzülenleri tutamiyorum inan acini paylaşmak isterdim ama kim sana ne dese boştur eminim ...

Allah sabır versin

Of cok kötü oldum.Allah sabir versin.Esinizin mekânı cennet olsun.Yavrulariniza uzun ömürler diliyorum..cok cok zor ne yazacağımı bilemiyorum başka..sozun bittigi yer işte(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…